Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sefa aşı kartı nerden çıkarılıyor peki?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xpowerglide, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhaba,benim bazı aşılarım var ama aşı kartım olmadığı için doktora nasıl kanıtlayabilirim?
    Bir doktor bana aşıların kan testinde çıktığını söylemişti.Unganlarda aşıları kanıtlamak için kan testi yapılabilir mi mesela?

serolojik testler cogunlukla kabul edilmiyor, eger asi kartiniz yoksa yapmaniz gereken bir sey yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xpowerglide, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@Sefa aşı kartı nerden çıkarılıyor peki?

normalde bir asi olduktan sonra asiyi yapan kisiden aliyorsunuz bunun kaydini. Bu asi kayitlarinin sonradan cikarilmasi sanirim cok gorulen bir uygulama degil.

• tukiyede e nabiza yukluyor hemşireler biz cocuklar için yaptırdık ama bazılarını unutmuşlar

• @asilcenk 53 binlerdeyim yani benim iş yattı mı diyorsunuz.

• merhaba ben dv2020 formunda adresleri girerken dogru yazmama ragmen hata msjı veriyor yanlıs yazdın diye. ne yapmam gerek ?

• @oktayusa daha bunu söylemek için çok erken @asilcenk de zaten mantığını anlatmış. verilen 50 bin vize ile sizin 53 binde olan dosya numaralarınız farklı sayılar. sayıları eşleştirmeyin.

• @DeathZombie farklı sayılar derken ? dosya numaramızı nasıl anlamalıyız ?

• @oktayusa https://yesilkartforum.com/forum/topic/2239/sayilarla-dv2020/66 bu konuyu inceleyebilirsiniz. ve Sayılarla ilgili buraya soru sorabilirsiniz.

• @Atakan-Koc sayfa 20 dk da bir yenileniyor öncelikle buna dikkat edip save edin ve türkçe karakter noktalama işaretleri kullanmayın adreslerinizde sorun düzelecektir. ÖRNEĞİN :

ILKLER CADDESI UZUMCU SOKAK NO 15

hatta ben adresi ingilizce yazmıştım oda mümkün.

• @oktayusa öyle bişey yok boşuna germeyin kendinizi ...Gelebilir de gelmeyebilirde tamamen eşit gibi . Önceki durumlardan çok farklı bir durum yaşanmış bu sene o yüzden bana kalırsa çok yüksek rakamlar current olacak bu yıl. Vize sınırı 55.000 ama kazandınız açıklaması yüzbinlerde... Dünya genelinde bu durum biraz karışık istatistikleri çok konuşuldu forumda da ,çokta yormayın kendinizi benim inancım pozitif yönde. Türkiye de aralıklar çok fazla ve 2020 eylül ayına gelmeden bir çok yüksek sıranın current olacağını düşünüyorum. İyi şanslar dilerim...

• @serotonin teşekkürler

• @DeathZombie teşekkürler

• @serotonin selamlar, konuyu okurken yorumunuza denk geldim mesaj atamadım malesef, ben de yeni mezun bir mimarım ve biraz araştırma yaptım kendimce. Dilerseniz bilgi alışverişinde bulunabiliriz. Okulunuzun akreditasyonu olması çalışmanıza olanak sağlıyor mu kesin bilgi alabildiniz mi bu konuda?

• @Emre-Dilekçi "NAAB" akreditasyonu var ise alınırken elbette öncelik olabilir bu bir denklik belgesi yalnız unutmayalım ki mimar olarak çalışamıyoruz hangi denklik belgesine sahip olursak olalım... Drafter olarak çalışabilirsiniz yani bildiğimiz programlar hayat kurtarıcak diyebiliriz ,bu süreçte gerekli sınavlara girip yeterli puanı alırsak MİMAR olarak çalışabiliriz aksi durumda hiç bir şekilde mimarlık unvanı ile çalışamıyoruz . Bu tüm diplomalar için geçerli. NAAB belgesinin tek avantajı burada tüm derslerinizi eşit saydığı için tekrar ders almak zorunda kalmayıp direk sınav şartına zorunlu tutuluyorsunuz.

• Merhabalar case numaram 13 binlerde hala bir mail gelmedi ? Normal midir yoksa eksik bişeyler mi yaptık ?? Interview tarihi alanlar varsa en son kaçlı rakamlarda bilgisi olan var mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bora-Çıracı, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhabalar case numaram 13 binlerde hala bir mail gelmedi ? Normal midir yoksa eksik bişeyler mi yaptık ?? Interview tarihi alanlar varsa en son kaçlı rakamlarda bilgisi olan var mı ?

Su an icin henuz ilk 2000'e email gitmis gorunuyor:

• Herkese merhaba arkadaşlar. 2020 talihlisiyim. Ds260la uğraşıyorum şu sıralar fakat kuzenim şuan amerikada. Bu süre zarfında,yani kasım gibi onun yanına gezmeye gitmek istiyorum kısa bir süreliğine fakat turist vizem yok. Green card çıkmış halde turist vizesine başvurmamda bir sıkıntı olur mu? Ya da ne yapmam gerek? Yanlış birşey yapmak istemiyorum da. İlgilenirseniz çok sevinirim. İyi günler dilerim.

• @yesimdidar
    Merhaba, eğer ds260 formunu submit ettikten sonra turist vizesine başvurursanız muhtemelen Red olacaktır, göçmen olmak istediğinizi formu submit ederek teyit ediyorsunuz, bu arada vize sürecinizi imzanıza taşırsanız size daha doğru cevaplar gelecektir, aşağıdaki linkte nasıl yapacağınız yazıyor
    Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

• Teşekkür ederim @Muhtaradana

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |