Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar herkese bende rezerve yaptırayım 🙂 bu sene başvurucaktım fakat yeni evlendiğim için başvurmadım İnşallah bu sene eşim ile başvurucaz bakalım çıkar İnşallah 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onurfidan siz de herkes gibi hosgeldiniz 🙂 bol sanslar...

• Teşekkürler 🙂

• Kaldı şurada 99 gün 😊 çabucak geçer mi acaba 🤔
    318 gün biraz zor da 😏

• neler geldi neler geçti bu senede geçer ekimde gelir mayısta gelir.yıllar çabuk geçiyor.umudu kaybetmemek gerekir.mayıs ayında açıklandığında hüsran oluyor ama bir gün bize de çıkacağını umuyorum.umutlarımızı körertmeyelim.

• #HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

• herkese merhabalar!!! bizde burada yerimizi ayıralım eşimle birlikte ilk başvurumuzu yapıcaz bu sene. inşallah hayırlısı olur ya nasip diyelim beklemedeyız 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tayfun-durkaya hosgeldiniz, bol sanslar!

• Valla askerde bu kadar şafak saymadık 🙂

Hayır gezmeye de gidemiyoruz malum dolar kuru sayesinde. Dolar ucuz olsaydı nefsimizi körlerdik 🙂

• @darkred Belki hiç gitmek istemezdik o zaman demi 😛

• Zaten dolar bukadar yüksek olmasa hayat bukadar pahalı olmazdı bence kimse uğraşmazdı 1 dolar 1 tl düşünün 🙂

• @darkred biz burda ilçe değiştirirken 3 defa düşünüyoruz 🙂

• Arkadaşlar bu sene yapılacak başvurularda pasaport bilgilerinin istenmesi hakkında bir bilgi edinmiştim doğru ise yanında birde inşallah başvuru ücreti de talep ederler:D
    her sene ''GC'' kazanıp gitmeyen çok insan var , ücret alınırsa bu sayı düşer diye tahmin ediyorum.

• @mylife çok doğru

• 3 ay 3 gün... Sabır 🙄

• Tekrar geldik aynı noktaya bu senede buradayız. Umarım gitmeyecek ama öylesine başvuru yapanlar artık bir yok olurlar çünkü umutlarla oynuyorlar.
    DV2019... 😞
    DV2020.. 😞
    DV2021... Bu sene o sene

• @Onurfidan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Zaten dolar bukadar yüksek olmasa hayat bukadar pahalı olmazdı bence kimse uğraşmazdı 1 dolar 1 tl düşünün

bence yanılıyorsun.sadece maddi düşünme geniş pencereden bak.eğitim.adalet.alım gücü.özgürlük.medeniyet vs.vs.vs.

• dv 2021 başvuruları için pasaport istendiği bilgisi dolaşıyor ortalıkta.aslı astarı varmıdır.tüm aile fertlerinin pasaportu olma zorunluluğu varmıdır.eğer doğru ise sıkıntı.daha başvurmadan masraf çıkmaya başlıyor demektir. 😞

• ⭐⭐

@sadikcagan bardağın dolu tarafından bakalım siz bile masraf yüzünden rahatız olduysaniız gitmek isteyen biri başvuru yapma konusunda daha en başta cayacaktır.

• ⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan doğru bilgi sadece başvuran kişilerin o zamanda geçerli bir pasaportu olması yeterli yani çocuklar için filan çıkartmaya gerek yok başta sadece kendinize çıkartmanız yeterli olacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |