Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mülakat tarihini aldık şimdi ne yapıcaz.. Mülakat bile hayaldi. Hiç buraya kadar çalışmamıştım:)

• 8 Ağustos mülakat, umarım herkesin şansı yaver gider!

• @dscrt mülakat baslıgı altındaki yazıları okuyun ve ufak ufak evrakları bir toplayın. AIS/PTT kaydı yaptıracaksınız ama hemen olmuyor , dosya Ankaraya ulaşmadan AIS/PTT kaydı açılmıyor. onumuzdeki hafta içinde onu da halledersiniz.

• @fatihk En fazla 1 ay sonrası için sağlık randevusu alabiliyorsunuz,1- 2 gun sonra tekrar deneyin, alabilirsiniz.

• @cnpist cok teşekkürler şimdi okuyodum bende:) heyecan işte

• @tuan meslek gereği mi uçuş:)

• @dscrt işdolayısı ile her ay İstanbul'a geliyorum 🙂 Bu arada durum takip listesinde birisi yerimize randevu tarihimizi güncellemiş 🙂 Teşekkürler.

• Arkadaşlar pasaportumda 3 aylık Ukrayna vizesi var dil kursu için bu kış gitmiştim. Mülakatta gördüklerinde sorun olur mu?

• @fatihk Sağlık muayenesi randevusu açıktı 29u için. Ben de o güne aldım=)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

randevu tarihi alanlar tabloyu güncellesinler elden ele dolaştırın hadi tabloyu

• @mindi teşekkürler ben de aldım sabah ilk saate. Elki irada karşılaşırız. Bol sans

• @Fatihk Ben de erkenden orda olacağım. Mütemadiyen geç kalıyorum diye 9u hedefleyip randevuyu saat 10a almıştım 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

bu ayın ortalarında kcc documents reiceved and being processed mailini aldım. Case number= 2400. Eylülde sıra gelirmi yoksa hüsran mı olur geç başvurunun sonucu? Tesekkurler

• Merhaba arkadaşlar .. Bu docdorum com dan randevu yu pazartesi sabah 9 a alsak akşam sonucu cıkar mı ? Normalde 2 gun suruyor sağlık raporu işlemleri şeklinde bir yazı okudum . 2 gun ankarada kalmaktansa 1 gun yeterlı olur mu ?

Birde 14 tane aşı ismi belirtiyor, be bu aşıları sağlık ocağında olsam yuksek aşı bedeli odememek için proplem yaratırlar mı ? ası fiyatlar her biri için 20 - 200 dolar arasında fiyatı var mış ?

• @ksezen92 niye olsun ki?

• @NUSRET Merhabalar, mulakatınız ne zaman? İmzanıza bilgilerinizi ekleseniz daha sağlıklı cevap alırsınız.

Genelde mulakattan 3 gün öncesine alınıyor sağlık muayenesi, bu sayede tekrar tekrar gidip gelmek yerine, hepsini peşpeşe yapıyoruz. Akşama sonuç verme ihtimalleri ise sanıyorum çok düşük, çünkü kan ve idrar testi yapılıyor. Genelde bir gün sonra, bazı durumlarda ise 2 iş günü sonra veriliyor. Bazı forum üyelerinde bir haftayı bile bulmuştu diye hatırlıyorum, onların özel sağlık nedenleri vardı. Kendi sitelerinde de en az 2 iş günü diyerek uyarı yapılıyor zaten.

Aşı konusuna gelince, aşılarınızı sağlık muayenesinden en az 30 gün önce yaptırabilirsiniz, daha sonra yaptıramazsınız çünkü kan testi sonuçlarınızı etkiler. Bu da daha büyük masrafa ve gecikmelere neden olabilir.

• ⭐⭐⭐

@NUSRET aşı konusunda tasarruf çabaları hep sonuçsuz kalıyor. Halihazırda düzgün bir aşı kartı varsa onu dikkate alıyorlar.

• ⭐⭐ Yasaklı

aşı kartı nereden alınabilir hocam

• Aşı kartı İçin enfeksiyon hastalıkları polikliniğine başvurup erişkin aşı kartı istenebilir. En azından tetanoz-boğmaca-difteri aşısı yapılır. 1 ay önce kızamık-kabakulak-kızamıkçık aşısı da yapılabilir. Antikor oluşumu için 3-4 hafta gerektiği için dar zamanda yapılan aşılar kan sonuçlarını etkiler ve anlamı olmaz

• Su çiçeği aşısı da kızamık üçlüsü gibi..erken dönemde gerekiyorsa yapılabilir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |