Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Daha gitmeden psikolojimizi bozdular..

• @mustafacil DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar. Bu sosyal medya sorusu bizi ilgilendiriyomu biz 03.06.2018 de doldurmuştuk ds260 formunu

Randevu günü almayı bekliyorsunuz yanılmıyorsam. Ds260 formunu doldurduğunuz tarihte böyle bir uygulama olmadığı için kanaatimce herhangi bir sorumluluğunuz bulunmuyor.

• @fatihk gecen ay Cumartesi gunu gelmisti. Sanirim hafta sonu da geliyor. Ama ben de endiselenmeye basladim. Kurban bayrami sebebiyle vermeyecekler diye.

• @summerof89 o saat farkindan olabilir. KY - IST arasinda 7 saat fark var. Bakalım göreceğiz, fakat bu ay bir gariplik olduğu kesin. Hayırlısı, ben de yarın arayacağım kcc yi.

• Yeni bilgi,
    az önce Kcc yi aradım ve bu ay halen yayınlanmadı vize görüşme tarihleri dediğimde haftaya mailler gönderilecek diye cevap verdi. Bilginize.

• Selamlar ben de aradim bana 2-3 gun icinde dediler. Beklemedeyiz bakalim 😕

• Mulakat maili geldi arkadaslar ağustos icin, herkese hayırlı olsun

• Selamlar bize de mail geldi 8 Agustos. Herkese hayirli olsun 🙏

• Herkese selam uçaktan yazıyorum bi süre cevap veremeyeceğim zira uçak kalkmak üzere. Bize şimdi mail geldi görüşmemiz 6 Ağustos.

• Evet bana da simdi geldi 5 agustos

• Gelecek dedim geldi 😁 6 ağustos. Çıkanlara hayırlı olsun çıkmayanlara da en kısa zamanda çıkması dileğiyle. Beklemek zor ama sonu güzel olur umarım isteyen herkez için.

• HERKESEMI PEKİ

• En geç Mayısda döküman onayı alan arkadaşlara mail gitmiş gibi görünüyo. Şu anda whatsapp grubunda ve burda yazan arkadaşlara baktığımızda benim gibi Haziranda döküman onayı arkadaşlardan randevu alan yok sanırım.

• Bizede geldi 19 agustos:) herkese hayırlı olsun

• @ibo0 geçen ayda öyle olmuştu.nisan ve daha önceki aylarda evrak onay alanlara temmuz mülakat randevusu verdiler.mayısta evrak onayı alanlarada ağustos mülakat randevusu verdiler sanırım.

• @nwtzki peki haziran'da onay alanların durumu nasıl olur ?

• @caglarcan Haziran ayında onay alanlarda son ay olan eylül ayına mülakata tarihi alır.mülakat tarihini bildiren mailler de temmuz sonu gelir.

• @nwtzki teşekkür ederim bilgi icin

• Herkese hayirli olsun.
    Saglik muayenesi icin 28inden sonrasi henuz acilmamis. Hafta hafta mi açılıyor bilen var mı? Ben 29 temmuz a almak istedim o gün hatta o hafta listede yoktu da
    Tesekkurler

• Randevu tarihi alan herkesin gözü aydın olsun. Tüm numaraların current olduğu gibi, mülakat tarihi alamayan kimsenin olmaması dileği ile.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 4
  • 9899
  • 10199
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |