Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• alt metni

Conversation ' a maruz kalmanız için bir kanal Fast talking and Slow talking. Her ikiside mevcut! Native speaker Lyman Holton. (America)
    alt metni

Çocuklarınız için ise:

alt metni

• @mutlukurt0534 kardeşim bu paylaşımları ayrı ayrı değil de bir başlık altında toplasan nasıl olur? Faydalı olabilecek konularda paylaşım yapıyorsun ancak bu şekilde forum düzenini de bozmuş oluyorsun.

• @yalta Tabiki düzenliyorum.

• @yalta haklısınız böyle daha temiz oldu. Paylaşmak isteyende öğrendikçe yeni kanalları kendileride ekler teker teker. Paylaşım dahada artar. İyi olur. Düşününce hak verdim.

• İngilizcenizi geliştirirken hikaye okumak veya hikayeleri dinlemek büyük önem arz etmektedir. Gerek çocuklarınız için gerekse kendiniz gayet güzel bir şekilde fayda sağlayabilirsiniz. Bu youtube kanalından.

alt metni

alt metni

Kanal linki: https://www.youtube.com/channel/UC8mWYDxedkJmUReAiA3ze9w

• @mutlukurt0534 elinize sağlık inceleyeceğim, teşekkür ediyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |