Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @olcayist rica ederim, zaten forumda ki amacımızda bir birimize destek olmak. hepimiz aynı hayale koşuyoruz.

• @nicomedian4135 sacma degil guzel bir oneri. Valla benim ingilizce zayif. Her oneriye acigim. Arkadas pdf olarak ingilizceyle ilgili paylasimini bu sayfada paylasirsa cok iyi olur.

• 😊Şafak sayacağımız günlere ☺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nicomedian4135 sadece ingilizce konusulan bir baslik gibi mi?

• @uysalkedi PDF ile ilerleyemezsin dostum duolingo ve memrise kullan bu ikisi sana yeter orta düzey için geri kalanındada kendin gelişirsin zaten pratiklerle

• @uysalkedi DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 sacma degil guzel bir oneri. Valla benim ingilizce zayif. Her oneriye acigim. Arkadas pdf olarak ingilizceyle ilgili paylasimini bu sayfada paylasirsa cok iyi olur.

paylaşıcaktım da telif sorun olur mu diye bilemedim, e-kitap olduğu için, mail adresini mesah atabilirsen hemen gönderirim.

• sayın @crazycells üstadımız her zaman ki gibi yetişti ve sorun olmayacağını bildirdi. hatta indirme linkinide hazırladı kendileri. her zaman ki gibi teşekkürler kendilerine. pdf indirmek isteyen arkaşlar link burada, umarı iş görür.

• @crazycells DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Başlıktan ziyade Chat Room 😊 özel sohbet gibi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oradaki DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@crazycells DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Forumdaki chat ozelliginden mi bahsediyoruz? Yoksa farkli bir formattan mi bahsediyoruz?

Eger forumdaki chat'ten bahsediyorsak, o sekilde bir chat penceresi acmak mumkun, ama kisileri ayri ayri eklemek gerekiyor.

• @crazycells DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@oradaki DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@crazycells DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Forumdaki chat ozelliginden mi bahsediyoruz? Yoksa farkli bir formattan mi bahsediyoruz?

Eger forumdaki chat'ten bahsediyorsak, o sekilde bir chat penceresi acmak mumkun, ama kisileri ayri ayri eklemek gerekiyor.

Aslında şöyle söyleyeyim 😊 arkadaşımızın bahsettiği konu benim anladığım kadarıyla ingilizcesini geliştirmek isteyenler (yazı olarak) chat odasına girip ingilizce yazmak ve anlık sohbet etmek, eksiklikleri o an odada bulunan, bilgisi olan arkadaşın yardımı ile öğrenmek vb gibi. Hani bildiğiniz chat siteleri gibi ama foruma özgü ve olabildiğince ingilizce ☺

• @iacar PDF dede belirtildiği gibi 5 ay dil öğrenmek için yeterli değildir. Ama tabikide bu pdftende bir kişi faydalanabilir. Ama nasıl söyleneceğine dair bilgi sahibi olmak için bir uygulama kesinlikle şarttır diye düşünüyorum. Sesleri duyarak tepki vermeniz daha kolay öğretecektir dili sizlere. Hem ücretsiz hem geniş yelpazeli ayrıca dünyaca tanınan bir sertifika sahibi olan duolingoyu tekrardan önereceğim. Çünkü şu şartlarda daha iyisi yok. Hem ücretsiz hem tüm zamanları konuları anlatan sağlam bir program.

• Bende şöyle manzaralı bir köşe kapayım:)

• Merhaba benide alın aranıza 54xxx ne çok zor gelir.. 😔 şuracığa bende yerleşeyim..

• bu odayı gördükce canın cehenneme dostum diye bağırasım geliyo geçermi 1 yıl 🙂

• @iacar DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 bana mail adresini mesaj olarak gönderirsen, elimde güzel bi PDF kaynak var ingilizce için, gönderirim. 250 sayfa kadar. Türkçe olarak ingilizcenin konuşmanın mantığını anlatarak başlıyor. çok işine yarar. diğer arkadaşlarımda isteyen olursa mesaj atın. mesajınızı görünce gönderirim. paylaşmak istemedim link ile, telif hakkı falan var mı bilmiyorum çünkü e-kitap olarak.

Günaydın herkese @iacar kendi adıma tabii ki isterim hocam, özelden dönüş yapıyorum hemen bu arada genel bir tartışma odası gibi herkes en azından bu tarz tartışmalarını düşüncelerini fikirlerini konuşma odası tadında yazışma odası konseptine getirebiliriz diye düşünüyorum. Bu arada olayı sulandırmak gibi bir derdi olan varsa zaten hiç kurulmasın böyle bir oda, eğer ki birbirimizin gelişimine ufacık ta olsa bir katkısı olacak ise ben sonuna kadar böyle bir oda üzerinden sohbet etmek arkadaşlara bildiklerimi öğretmeye ve arkadaşlarımdan bir şeyler öğrenmek isteğimdir açıkçası..

• @iacar hocam @ugurksknbck arkadaşım ile pdf işini hallettim sanırım sen iletmişsin, gıyabında hem sana hem de @ugurksknbck a çok teşekkür ederim hocam çok sağolun. 😉

• @iacar aynen öyle 🙂 ah o hayaller 😃 birgün hepimizin hayali gerçek olacak umuyorum😊👍🙏🙏

• @mutlukurt0534 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@iacar PDF dede belirtildiği gibi 5 ay dil öğrenmek için yeterli değildir. Ama tabikide bu pdftende bir kişi faydalanabilir. Ama nasıl söyleneceğine dair bilgi sahibi olmak için bir uygulama kesinlikle şarttır diye düşünüyorum. Sesleri duyarak tepki vermeniz daha kolay öğretecektir dili sizlere. Hem ücretsiz hem geniş yelpazeli ayrıca dünyaca tanınan bir sertifika sahibi olan duolingoyu tekrardan önereceğim. Çünkü şu şartlarda daha iyisi yok. Hem ücretsiz hem tüm zamanları konuları anlatan sağlam bir program.

aynen tabiki sadece okumak yeterli olmuyor, bunu pratiğe de dökmek gerekiyor, bu arada, bu kaynak gerçekten iyi bir başlangıç. ingilizcem çok iyi demiyorum ama iyidir sanırım, tabi pratik yapamadığımız için çok kelime unutuyorum. bu kaynakla ben yeğenlerime öğrettim, hiç sıkılmadan kaptı, pratik olayınıda hem benimle, hemde ingilizce alt yazılı sevebileceği dizilerle destekleyerek iyi bi seviyeye geldi.

• @olcayist inşallah kardeşim, kısmetimizde varsa zaten kaçarı yok, inşallah kısmetimizde vardır diyelim.

• @iacar DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@olcayist inşallah kardeşim, kısmetimizde varsa zaten kaçarı yok, inşallah kısmetimizde vardır diyelim.

Inşallah artik bekliycegiz sabirla🙂👍

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |