Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, bizde bekliyoruz bu sene ikinci ve son basvurumuz 🙂 Bu sene o sene

• @nicomedian4135 Tamamdır bende bahçecikteyim o zaman ortak nokta arasta parkta starbucks ta kahve içerken D260 ı nasıl dolduracağımızı tartışırız 🙂

• @oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa Sen gel çayımı çorbamı iç 😊 adresi ne yapacaksın ben hallettiririm işlerini. Parmak izi içinde çay bardağını bırakman gerekir sadece 😛 @mbasoguz ziyaret ayrı misafirlik ayrı 😊 her zaman beklerim.
    @Nicomedian4135 Oradakine sormuşlar neden Ankara 😂 o da demiş ne biliyim ben 😛Nedeniyle ilgilenmiyorum 😂😂

Ankara Ankara güzel Ankara, seni görmek ister her bahtı kara. 😎😁👊🙏🙏🙏🙏🙏

• @sadikcagan Maalesef 55 bin talihli sayısı değil herkesin de dediği gibi vize sayısı. Yani diyelim 55 bin çocuğu olan talihli tek bir kişi kota mota bırakmaz ortada. (55 bin örneğine takılmayın, mecaz)

• @dreams_usa Katılıyorum sonuna kadar..! Gitmeyecek adamın ne işi var?

• @mbasoguz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 Tamamdır bende bahçecikteyim o zaman ortak nokta arasta parkta starbucks ta kahve içerken D260 ı nasıl dolduracağımızı tartışırız 🙂

Haydi inşallah forum hep beraber face time oluşturur yardımlaşırız 🙏😉😁🤗

• İstanbul-Maltepe den katılan var mı aranızda. Bunu da sorayım çünkü bir evimde orada Kocaeli de 5 yıldır yaşıyorum. Bundan öncesinde Maltepe deydim hep 🙂 Bir tanıdık umudu var mı?

• @dreams_usa dur bi bakayım değilde gidebileceğini umarak başvurup gerekli şartları yerine getirememiş kişilerde vardır evet bakayım yav gitcek olsam çıkcakmı diyeni savunmuyorum gitmek için çabalayıp başaramayanlar için söyledim

• @Nicomedian4135 Bu sözler gerçeği kendi adıma kısmen yansıtıyor 😂 görmeyi geçtik yaşıyoruz An kara denilen şehirde

• 5 saat sonra #2 diyebilir miyiz? Biraz sabırsızım 🙂

• Bazılarımız 7 mayıs gecesi sevinçten bazılarımız üzüntüden , kederden uyuyamayacak ... Son #72 saat

• Arkadaşlar merak ettim, Herkes kaç yıl katılıp, ''Has not been selected'' olduğunu nasıl biliyor, ben mi alzheimer hastasıyım? 🙂 Ara ara katıldığım yıllar oldu (farklı firmalarla )kendi yaptıklarım da.. Bunu nasıl öğrenebilirim?

• @jesus-christ DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bazılarımız 7 mayıs gecesi sevinçten bazılarımız üzüntüden , kederden uyuyamayacak ... Son #72 saat

Hocam artık saat mi sayacağız 🙂 ? Biraz erken bence 72 çok olur say say bitmez bence onu 7 Mayıs ta yapalım 🙂

• Keşke hepinize çıkabilse tüm okuduklarım o kadar ümitli güzel hayallere sahip ki hepinizin gönlünce olsun dostlarım başarılar.

• @mehmetalihayal DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Keşke hepinize çıkabilse tüm okuduklarım o kadar ümitli güzel hayallere sahip ki hepinizin gönlünce olsun dostlarım başarılar.

Aslında bu bir çekiliş. Hepimize çıkması da olası

• Gece rüyalarıma girmeye başladı zaman geçmiyor bir kere şansım dönsün artık..

• @mehmet-js Keşke öyle olsa daha çok sevinirim ama bazen sanki istemekle ters orantılı olduğu çok istediğim için çıkmıyor gibi hissediyorum 3.yılım umarım bu yıl şartlar değişir benim için

• @mbasoguz 3 gün çok oluyor ya 72 saat diyince sanki 1 gün 100 saatmiş gibi geliyor 🙂

• ⭐⭐

@neandertal1 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merak ettim, Herkes kaç yıl katılıp, ''Has not been selected'' olduğunu nasıl biliyor, ben mi alzheimer hastasıyım? 🙂 Ara ara katıldığım yıllar oldu (farklı firmalarla )kendi yaptıklarım da.. Bunu nasıl öğrenebilirim?

Sürekli üst üste başvurunca kolay oluyor hocam ilk seneyi hatırlamak yetiyor 🙂

• @ayvalik10 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

şaka bir yana şafak eskiden sadece askerlikte ve sadece erkekler sayardı şimdi cinsiyet ayrımsız sayılıyor. Askerleri daha iyi anlarsınız şafak saymakta bu arada yaş 35 üstü olanlar bilirler uzun dönem de 450 sayılırdı.

Şafak çizelgelerini getir gözünün önüne 460 gün😀😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

137

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |