Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@muazunes TR olmasından öte hangi topraklarda olması önemli avrupa asya mi amerika mi çünkü her kıta için vize sayıları farklı oluyor.

• @muazunes Sanıyorum mulakat yerinin Türkiye olmaması sonucu değiştirmeyecektir, EU için hep aynı işliyor olmalı süreç. DS260 ile birleşmesi güzel bir tesadüf olmuş sizin için. Bol şans diliyorum sürecinizde=)

• Yaw ne yapıyor bu KCC herşeyi birbirine karıştırdı, ben onay aldım interview almak için mail Atıcam hazıran ayına randevu maili beklersem avucumu yalıcam yoksa.

• Bize herhangi bir mail gelmedi hala

• Bana da evrak maili henüz gelmedi,durumumu KCC ye sormak için mail attım, şöyle bir cevap geldi;

Sorgunuz için teşekkür ederiz.

Formlarınız alındı ​​ve şu anda işleniyor. İşlem için birkaç hafta bekleyin. Görüşmeler, işlemeyi tamamlayan vaka numaralarına göre sayısal olarak programlanır. Kentucky Konsolosluk Merkezi, DS-260'ınızı işlemeyi bitirdiğinde, Kentucky Konsolosluk Merkezi'nden, davanızın işleme devam etmesi için tamamlanması gereken talimatları veren bir e-posta alacaksınız.

Kentucky Konsolosluk Merkezinin, belirli bir Çeşitlilik Vize (DV) vakasıyla ilgili sorulara yardımcı olması için Asıl Başvuru Sahibinin tam adını, tam dava numarasını ve doğum tarihini, asıl üzerinde girildiği şekilde aşağıdaki biçimde (MMDDYYYY) vermelisiniz. Kentucky Konsolosluk Merkezinin size özel davanızın diskalifiye edilip edilmeyeceğini size söyleme yetkisi olmadığını lütfen unutmayın. Vize görüşmeniz sırasında bunu sadece bir konsolosluk görevlisi yapabilir. Kentucky Konsolosluk Merkezine hiçbir evrak göndermeyin.

• Evrak onay maili alıp mülakat alabilmek için soru soran varmı, interview tarihi alabilrmiyim diye soran oldumu. Olduysa cevap ne verildi

• @captainblue Haziran ayının randevu mailleri gönderilmeye başlanmış olabilir, sizin de randevu alma ihtimaliniz var.

• @cenkay bugün bekliyordum ama interview alamadım. Haziran için mülakat maili alan varmı arkadaşlar

• @coder benim 26 bin numaram , temmuz 2018 de gönderdim ds260 ı ..size hala gelmediyse yandık ,bize ne zaman gelir bilemedim

• @nusret belki size daha erken gelebilir. sıranın neye göre işlediğini tam bilemiyoruz. Belki sizin DS-260 formunuzun incelenmesi daha erken biter ve evrak sürecine daha önce devam edebilirsiniz. numarası benden sonra olup, DS-260'ı da benden sonra gönderip evrak süreci işleyen ve randevu bekleme sürecine geçenler var forumda. sabırla beklemek gerekiyor sanırım.

• Haziran için mülakat tarihi alan oldu mu dostlar? Tabloda da işleyen olmamış henüz, heyecan dorukta:)

• @grkmtpc mülakat için mail attım cevap bugün gelince buradan yazarım. Herkes mülakat tarihi bekliyor duruma göre hareket edersin

• @captainblue DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@grkmtpc mülakat için mail attım cevap bugün gelince buradan yazarım. Herkes mülakat tarihi bekliyor duruma göre hareket edersin

KCC'ye ben de mail atmıştım durumu sormak için ancak "records incicate" ile başlayan maili döndüler yine cevap olarak:) Haziran randevusu bekleyenler olarak bakalım nasıl gelişecek bu 2 gün

• KEMAL olan ismimi green card çekilişinde KEMAI olarak yazmışım. Sizce red alırmıyım acaba bu konuda bir bilgi varmı red alan varmı. Ankara'ya bugün mail attım cevap 5 güne gelirmiş. Offfff ne yapicam şimdi ben @ayvalik10 @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@captainblue DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

KEMAL olan ismimi green card çekilişinde KEMAI olarak yazmışım. Sizce red alırmıyım acaba bu konuda bir bilgi varmı red alan varmı. Ankara'ya bugün mail attım cevap 5 güne gelirmiş. Offfff ne yapicam şimdi ben @ayvalik10 @crazycells

Eger masum bir hataysa sorun olacagini cok sanmiyorum. Bu, duzeltilebilecek bir durum; ama Kemal Kemai Kemaı diye farkli farkli yazip basvuru yaptiysaniz, yani cekilis sistemini kotuye kullandiysaniz o durumda red edeceklerdir.

Karari dosyaniza bakan konsolos verecek.

• @crazycells sizce red olma durumu nedir acaba Ankara'ya mail de attım. Watsap grupta herkes red olur diyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@captainblue DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells sizce red olma durumu nedir acaba Ankara'ya mail de attım. Watsap grupta herkes red olur diyor

Hemen yukarida yazdim zaten, birkac kelimeyi degistirince farkli bir soru sormus olmuyorsunuz 🙂

Dosyaniza ne ben, ne whatsapp grubundaki arkadaslar, ne de emailinize bakan kisi karar vermeyecek. Mulakat gunu dosyanizi inceleyen konsolosun karari onemli. Eger sistemi kotuye kullanmadan yapilan masum bir hataysa, cok sanslisiniz cunku Ankara'daki ABD Konsoloslugu genel olarak bu konularda pek cok konsolosluktan daha anlayisli. Daha once isim yanlisligi yapip vize alabilenler oldu; fakat bu daha once de dedigim gibi sizin yanlisliginizin nasil bir yanlislik olduguna bagli.

• sayın @crazycells forumdaki arkadaşların aktardığı ve talihli durum takip listeden kontrol ettiğim kadarıyla mülakat mailleri kimseye ulaşmadı, bugün ve yarında maillerin gönderilmemesi durumunda mülakat tarihleri Temmuza verilecektir diye bir kural var mıdır? yada kcc aynı aya mülakat verebilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onrozr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

sayın @crazycells forumdaki arkadaşların aktardığı ve talihli durum takip listeden kontrol ettiğim kadarıyla mülakat mailleri kimseye ulaşmadı, bugün ve yarında maillerin gönderilmemesi durumunda mülakat tarihleri Temmuza verilecektir diye bir kural var mıdır? yada kcc aynı aya mülakat verebilir mi?

Hayir oyle bir kural yok, zaten birkac gune gelecektir mulakat tarihleri.
    Su an Mayis degil Haziran ayi icin mulakat tarihleri bekleniyor.

• Arkadaşlar merhaba başvuru sırasında isim yerine soy isim , soy isim yerine de isim yazmışız bir problem olur mu ne yapmak lazım ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |