Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

hadi size moral bozacak bi gıcık soru sorayım. 🙂 Abd green card çıktı gittiniiiz. iyi güzel ala.. Tam oh dyecekken 3. dünya savaşı çıktı ve kuzey kore rusya ya da abd ye düşman ve elinde nükleer füze olan bi ülke tuttu abd ye elindeki füzeleri salladı. Siz de oradasınız... Nasıl bi hazırlıgınız filan var mı ? .:D

• 7 may salı günü saat 19.00 bilgisayar başında olacağız hepimiz

• @sinem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

hadi size moral bozacak bi gıcık soru sorayım. 🙂 Abd green card çıktı gittiniiiz. iyi güzel ala.. Tam oh dyecekken 3. dünya savaşı çıktı ve kuzey kore rusya ya da abd ye düşman ve elinde nükleer füze olan bi ülke tuttu abd ye elindeki füzeleri salladı. Siz de oradasınız... Nasıl bi hazırlıgınız filan var mı ? .:D

Nükleer füzeye nasıl bir hazırlık yapılır ki. Dolu için araba üstüne battaniye hazırlığı yapmayı öğrendik ama buna hazırlıksız yakalandım 😃

• @sinem bu teorinin sonuçları için aksiyon planı yapabilirsin ancak bu tip olasılıklar gerçekleşme ihtimallerine göre öncelik belirlenir sence yüksek ihtimal ise plan yapabilirsin fakat çok düşük ise hayatında ki daha önemli konularda gelebilecek riskler için kendini hazırlaman daha doğru olacaktır.

• @sinem hanım, nasıl bir hayal dünyanız var algıda güçlük çekiyorum.

• @sinem sen varken düşmana gerek yok.beyninden güzel dilekler geçirsen daha güzel olmazmı.savaş çıkarsa planınız ne olur falan gibi saçma sapan yorumlar hiç hoş değil.gerçi yorumlara bakınca 45 yaşında biyoloji öğretmeni gibi değilde 12 yaş grubunda gibi duruyorsun.foruma bakarsanız çoğu kişi size tepkili.forumdakilerde mi sıkıntı var yoksa sizdemi.sorğulayın bence.insanlaramı yazıyorsun.forumun huzurunu bozmak için tetikçi misin nesin.sayın @crazycells de sizi uyardı ama sizde değişmeye yönelik birşey yok sanırım.

• Yasaklı

daha tornado kasırga ve deprem risklerini saymadım. 😃

• @sinem hanım siz, bizler bunu düşünürken, ABD nin bunun için bir önlem almayacağınızı düşünüyorsunuz? ki bahsettiğiniz ülke bizim için ütopik gözüken araştırmalara bile milyarlarca dolar harcarken... böyle bir durumda bence o füzeler daha kıtaya ulaşamadan imha edilir sonuçlarınada soğan fiyatını bile kontrol edemeyen yöneticilere sahip bizim gibi ülkeler katlanır.. 🙂

• @topraxxx yapmayan da terbiyesiz 🤥 😁 😁

• @sinem bu nasıl bir beddua dır Yarabbi?
    Ben size çıkmasın demedim ki, bu forumdan sadece size çıkması halinde düşeceğim vaziyeti özetledim. Yine klasik görmek istediğini gören, inanmak istediğine inanan zihniyet.
    Gerçi olacağa bakın siz, kesin çıkar size, içime de öyle doğuyor ya zaten. Kendimle alakalı ise umutsuzum 😞

• kısmetiniz de var ise olur ben buna inanıyorum bir şeyi obsesif bir şekilde isteyince olsa da keyif vermiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@excan 019 yılındaki kişilerin söylediği hemen bakmayın çünkü sistem çökmüş oluyor. Ondan dolayı gece 22.00 dan sonra bakın eğer olumsuz görürsen hemen üzülmeyin ertesi gün tekrar bakın dediler çünkü sistemsel hatadan dolayı bazen karışıklık oluyormuş ki bazı kişilere olmuş bu durum

• Yasaklı

@mendebur DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem hanım siz, bizler bunu düşünürken, ABD nin bunun için bir önlem almayacağınızı düşünüyorsunuz? ki bahsettiğiniz ülke bizim için ütopik gözüken araştırmalara bile milyarlarca dolar harcarken... böyle bir durumda bence o füzeler daha kıtaya ulaşamadan imha edilir sonuçlarınada soğan fiyatını bile kontrol edemeyen yöneticilere sahip bizim gibi ülkeler katlanır.. 🙂

önlem almak? İmha etmek? hacklenen bir savunma sistemi düşünün derim. 🙂 tek bir füze degil dünya savaşı elindeki bütün füzeleri fırlatmış hangi birine yetişecek...The 100 seyretmiyor musunuz siz. 😃

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem bu nasıl bir beddua dır Yarabbi?
    Ben size çıkmasın demedim ki, bu forumdan sadece size çıkması halinde düşeceğim vaziyeti özetledim. Yine klasik görmek istediğini gören, inanmak istediğine inanan zihniyet.
    Gerçi olacağa bakın siz, kesin çıkar size, içime de öyle doğuyor ya zaten. Kendimle alakalı ise umutsuzum 😞

canım arkadaşım inşallah size de çıkar bnmkisi sadece espriydi aa ne alıngansınız siz böyle yaa. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sinem dünyayı yerle bir ettin ülkeleri haritadan sildin sonra alıngansınız diyorsun bugün 1 nisan değil ki

• Yasaklı

yahu bişey etmedim mesela diyorum. 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sinem ne derler aptala malum olur dicem ama zekisin nasıl olacak bu iş

• @sinem DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem Seçimlerde Rizenin üstünü kapatacağını vadeden bir belediye başkanı adayı vardı hatırlarsanız bu soru o Rizeli başkana sorulsun bence 🙂 kesin ülkenin üstüne tronbolin koyar geri gönderirim derdi 🙂 🙂

• Yasaklı

@ayvalik10 o aptal degil abdal yani evliya. 🙂 evliyalar da genelde zeki olur aptal olmazlar

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |