Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,
    Ben Makine mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim bu sene İngilizce'mi geliştirmek için wat programına katılmayı planlıyordum fakat acente fiyatlarının yüksek olmasından dolayı katılmam pek mümkün gözükmüyor.(Çevremde ise oraya kampta çalışmaya gidecek bir kaç arkadaşım var ve onların ssn bulunmakta) Ben oraya turist vizesiyle gitsem bu yaz için ssnsiz iş bulmam yada arkadaşımın snniyle bisikletle delivery yapmam yasal olmasa da mümkün müdür 3 ay gibi kısa bir süre için yardımcı olursanız çok sevinirim.

iyi günler

• Yapacağın iş illegal olur. Böyle bir şeyi bence düşünme bile. Sadece illegal olması yeterli bir sebep olmalı ama bir sebep daha vereyim. Henüz gençsin, bu söylediğini yaparken yakalanırsın, deport edilirsin, belki 15 sene sonra ABD'de iş bulursun ya da Green Card kazanırsın bu sebeple kabul edilmez elenirsin. Hayatını böyle ipotek altına alma.

• @pisagor Merhaba Arkadasinin SSN kullanip delivery yapabilirsin (ubereats,doordash,postmates).not ubereats bazen anlik selfi foto isteyebiliyor, Calisma iznin olmasa bile bahsettigin isleri cok kolay Sorun yasamadan yapabilirsin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@smithci burada hiç kimseyi illegal yollara teşvik etmeyiz. Çünkü o kişinin vebalini sen taşıyabilecek misin.

• @ayvalik10 Tabi dogru soyluyorsun, Hapse Girer, Deport olur, Birdaha ne Amerika nede Avrupaya gidebilir.

• Gerçekten haklısınız bu iş yasal değil ve sonucu kötü olabilir ama açıkçası sistem beni buna itiyor.İngilizce öğrenmem gerekli ve en uygun bu şekilde olucak sanırım Orada ki sigortasız çalışmak Türkiye de ki gibi esnek mi (olmasını düşünemiyorum bile) en azından bisikletle delivery yaparken biri beni çevirip ne yapıyorsun dermi dese bile sonuç itibariyle bir uygulama bir yere bağlı kalıp çalışma durumu olmayacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sorulariniza daha uygun basliklar bulup, basliklari sadece ilgili bolumlerde acmalisiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |