Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97 uğraşsam ben de yaparım aslında dediğiniz gibi ama evdeki bakım onarımcı eşim, bir sorumluluk da onda olsun değil mi? Herşeyi de benim üstlenmemem lazım 🤭 Bu arada ironik olan, eşimin babasının aslında elektrikçi olması ve 5 yıldır evli olmamıza rağmen kapı zilimizin ilk günden beri hala bozuk oluşu. Aşağıdan çalınca evi inletiyor ama yukarıya kapıya gelen basınca asla çalmıyor 😃

• ⭐⭐

1. Eyaletimiz IOWA'dan karelerle sizi başbaşa bırakıyorum , Başkenti Des monies haricinde yerleşim olarak çok hareketli bir eyalet değil , sanırım hiç bir Türk'ün orada yaşadığını duymadım.

DD.png

AA.jpg

CC.jpg

• coachella 2024 başlamis bunu kaçırdık seneye artık gideriz 😂

• @hdemircanusa Iowa 29. eyaletti sanki ya da yanlış bakıyorum

• bu eyaletlerin hepsinin aynı isimde şehirleri varmı, newyork eyaleti newyork şehri gibi, hepsinde varmı

• @klmn-klmn Fazla hümanist olmakta iyi midir bilmiyorum

• @Murat-4 bazılarında var ama hepsinde yok bildiğim kadarıyla.. Mesela Georgia'da Georgia city yok ya da Kansas City var ama Kansas'ta değil Missouri'de gibi..

• ⭐⭐

@K-ardenadam 29.eyalet New Hampshire

• @K-ardenadam kansas city kansasta değil, Denizli de deniz yok gibi oldu 😂 teşekkürler açıklama için

• DV2025'e toplam başvuru sayısı belli oldu mu? Pasaport gerekliliğinin olmaması, DV2024'e göre başvuran sayısında artışa neden olmuş mudur, acaba?

• ⭐⭐

@Huseyin-Cavus Site tıklanma istatistiklerine göre daha az başvuru olmuş bu sene geçen seneden az ama bir önceki seneden fazla

• Teşekkürler sayın @newbie97. O zaman pasaport gerekliliği ortadan kalkması başvuran sayısında etkili olmamış.

• merhaba ben açık öğretim lisesi mezunuyum ds-260 formunda okul ile ilgili sorular mevcut bu sorulara nasıl yanıt vermem gerek açık öğretim lisesi ile ilgili bilgilerim sınırlı e-devlet üzerinden sadece resimdeki bilgilere erişebiliyorum. diğer bilgilere nerden erişebilirim yardımcı olabilecek var mı

21.png

Ds-260 formunda sorular şu şekilde:
    Okul adı :
    Okul Adresi :
    İl ilçe:
    Posta kodu:
    Ülke:
    Okuduğunuz bölüm:
    Okula başladığınız tarih:
    Okulu bitirdiğiniz tarih:

• ⭐⭐

IMG_4106.jpeg

• @hdemircanusa iowa hiç bir türk ün yaşadığı eyalet değil yanlış mülakat alırsam vizem olursa ben gideceğim şu an bile irtibattayım hayatını burada kuran türkler var türkiyeden gelen öğrenciler var evet diğer eyaletlere göre sayı az ama bence yeterli

• ⭐⭐

@Huseyin-Cavus Hayır oldu sayıları atıyorum bu sene 11 milyon başvuru olduysa geçen sene 19 milyondu ondan önceki sene 9 milyondu gibi düşünün. Hala sayı pasaport zamanından fazla

• ⭐⭐ Yasaklı

Herkese iyi akşamlar. İnşallah bu sene hepimizin hayalini kurduğumuz şeyler gerçekleşir, inşallah ettiğimiz tüm dualar için çok şükür kabul oldu sevincini yaşatsın bizlere Allah. Hayat su gibi akıp geçiyor. Her günün değerini bilmek lazım. Her şey gönlümüzce olsun

• ⭐⭐

@SacXe Galiba ds260 göndermek için 11 ay kadar gecikmişsiniz 😁 Okulun ismini biliyorsanız adresine erişirsiniz en kötü google haritalardan bulursunuz

• @SacXe merhaba bu kadar ayrıntıyı önemserlermi bilmiyorum ve fakat en iyisi bulunduğunuz yerdeki milli eğitim ile iletişime geçin bir de 2024 aşamaları başlığını inceleyin bu tarz soruları orada sorun, durumunuzu da imzanıza taşıyın size yardımcı olmaları kolaylaşır.

• @Birgariphayat Siz bilmiyorsanız ben de bilemiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

155

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |