DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar herkese, "ilk başvurumda çıkacak" yanılgısına düşmemek için çok düşünmüyordum ancak 20 günün altına düşünce ayrı bir heyecan geldi 😃 Umarım gerçekten isteyen herkese çıkar.

• @Onurfidan açıkladık artık ama inşallah sana da çıkar 🙂

• @Karras ilk ikisinde başvurduğumu bile unutmustum ama gecen yıl gidiyormusum gibi hazırlandım çıkmayınca baya hüzün çöktü 1 haftada zor attım üstümden onun için biraz oluruna bırakmak lazım

• @olcay54 Aynen hocam ben de o çöküntüyü yaşamamak adına çok odaklanmamaya çalıştım

• Umarım Allah insanın kalbine göre verir ... Burda çok düşüncesiz ve kötü kalpli insanlarda gördüm çok fazla iyi olan da gördüm... Özellikle çok boş muhabbet yapan var ! Allah herkesin kalbine göre versin diyorum. Herkes kendi kalbini biliyordur. Temiz veya karanlık .. Karanlık olana fırsat vermez umarım.

• Herkesin kendi kararı nasıl geçirmek istedğine göre değişir zamanı tabii ki ama genelde goy goy yapmak yerine forumda bir çok bilgi var. DS260 formu nasıl doldurulur? Hangi eyalette nasıl tecrübeler yaşamışlar? veya orada yaşanacak zorluklar gibi şeyleri okuyorum gün içerisinde forumda aktif olduğum sürece . yine tekrarlıyorum herkesin zamanını neye harcıyacağı kendini bağlar ama daha faydalı şeyler için burda bulunmak bana daha doğru geliyor.Hayat goy goydan ibaret değil.

• @Witch-Lilith Pardon ama burası sohbet odası ?? Bilgilenmek isteyen ilgili başlıklara gider zaten neden böyle bir şey söylediniz açıkçası anlayamadım

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Tüm herkese tünaydın , Sayaç şıkır şıkır düşüyor kaldı şurda 6 saati saymazsak 16 gün , bakalım neler olacak

• ⭐⭐

@hdemircanusa Tünaydın 🌸

• ⭐⭐ Yasaklı

@Witch-Lilith Bu sohbet odasında zaten aylardır bilgi vermek dışında hepimiz goy goy yapıyoruz. Ortaya böyle bir şey söyleyip de üstüne alınan alınsın demek biraz saçma olmuş açıkçası. Kimimiz gelip içini döküyor, kimimiz ABD hakkında goy goy yapıyor, kimimizse direkt havadan sudan goy goy yapıyoruz. Hani böyle bir şey yazıyorsanız eğer direkt kime söylüyorsanız ona söylemelisiniz bence. Mesela benimde muhabbetinden hoşlanmadığım 1-2 kişi var fakat kimseye de ''sohbet odasında'' goy goy yapıyor diye söylenmem.

• ⭐⭐

@Witch-Lilith Almak istediğiniz bilgileri ilgili forum alt başlıklarında pek ala alabilirsiniz veya almak isteyen alabilir zaten. Buranın alt başlığından da anlaşılacağı üzere burası sohbet odası. Yani goy goy, geyik muhabbeti, boş muhabbet nasıl tanımlarsanız onların yapılacağı yer. Buraya girip bunu yazarak siz de goy goy yapmaya ilk adımı attınız.

• Korkuyorum , Bu Greencard sürecinden türkiyeyi cıkartmalarından . Tüm kaynakları arastırıyorum , yazan bılgıler korkunç , Geçen sene meksika sınırından Abd ye giriş yapan Türk sayısı 31K yı aşmış , Bu mülakatların azalması , avrupada hızlı ilerlerken türkiyede neredeyse durması , 6 aylık surec gecmesıne ragmen 4500 - 5000 dosya nurasında ki kişilerin daha mülakat maillerinin gelmemiş olması , gerçekten farklı yolları değerlendirmek lazım 😞

Allah herkesin gönlüne göre versin , arkadaşlar . işte bu yüzden 60 gün totemi yapıp girmedim form sayfasına ... beklentilerimi düşürmek , olumsuzluk durumunda cok daha fazla üzülmemek için 😞

Dileyen herkese çıkar umarım 😞

• @SYTSNGR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Korkuyorum , Bu Greencard sürecinden türkiyeyi cıkartmalarından . Tüm kaynakları arastırıyorum , yazan bılgıler korkunç , Geçen sene meksika sınırından Abd ye giriş yapan Türk sayısı 31K yı aşmış , Bu mülakatların azalması , avrupada hızlı ilerlerken türkiyede neredeyse durması , 6 aylık surec gecmesıne ragmen 4500 - 5000 dosya nurasında ki kişilerin daha mülakat maillerinin gelmemiş olması , gerçekten farklı yolları değerlendirmek lazım 😞

Allah herkesin gönlüne göre versin , arkadaşlar . işte bu yüzden 60 gün totemi yapıp girmedim form sayfasına ... beklentilerimi düşürmek , olumsuzluk durumunda cok daha fazla üzülmemek için 😞

Dileyen herkese çıkar umarım 😞

Karamsar olmuyalim içimizi ferah tutalim. Kismetimizde bu var ise elbet bizi bulacaktir diye düşünüyorum. Bazi şeyleri yaşayip göreceğiz ama biz umutlarimizi bitirmiyeceğiz.^

• @Witch-Lilith rock konserine gidip çok bağırıyolar demek gibi bişey bu yorum 🙂

• ⭐⭐

@SYTSNGR Şahsen ben de biraz karamsarım. 3 yılda yasa dışı yollarla ülkeye 7.2 milyon insan aldılar. Divertisy Lottery adından da anlaşılacağı üzere çeşitlilik çekilişi. Trump gelirse yeterince çeşitlendik diyerek çekilişleri askıya alma yolunda adımlar da atabilir ama sonuçta alınan 55.000 kişi yıllık. Buna tenezzül edeceğini ve yasal olarak önünün pek açık olacağını sanmam. Buradaki konsoloslukların şişme nedeni sadece TC vatandaşlarına hizmet vermiyor olmaları daha çok.

Tavsiye olarak bu çekilişi çok gözde büyütmemenizi öneririm. Kazanılsa bile sonraki süreçler de sıkıntısız değil. Hele ki belki çıkar diye burada yapacaklarını kesinlikle ertelemeyin. Bir ara o girdaba girmiştim. Çıkmam uzun zaman aldı.

• @Riethian yazımı tekrar okumanızı rica ederim. Çünkü orda ben isteyen yapar istemeyen yapmaz diyorum. Yani bir öneri ! Uyup uymamak onlara kalmış bir şey. Çoğundan yaşım büyük yada benden büyük olanlar var. Amacım kimseyi kırmak değil. Bu işin şakası yok. Oraya gidince ne tarz zorluklar çekilecek bilinmiyor. Çoğu ilk defa amerikada olacak. Okuyup bilgilenmekerini önerdim. Herkes üstüne alınmak zorunda değil. Çoğuda muhattabım değil burda cevap bile vermiyorum.

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@SYTSNGR Şahsen ben de biraz karamsarım. 3 yılda yasa dışı yollarla ülkeye 7.2 milyon insan aldılar. Divertisy Lottery adından da anlaşılacağı üzere çeşitlilik çekilişi. Trump gelirse yeterince çeşitlendik diyerek çekilişleri askıya alma yolunda adımlar da atabilir ama sonuçta alınan 55.000 kişi yıllık. Buna tenezzül edeceğini ve yasal olarak önünün pek açık olacağını sanmam. Buradaki konsoloslukların şişme nedeni sadece TC vatandaşlarına hizmet vermiyor olmaları daha çok.

Tavsiye olarak bu çekilişi çok gözde büyütmemenizi öneririm. Kazanılsa bile sonraki süreçler de sıkıntısız değil. Hele ki belki çıkar diye burada yapacaklarını kesinlikle ertelemeyin. Bir ara o girdaba girmiştim. Çıkmam uzun zaman aldı.

Öyle valla. Ben kendim için artik çekilişi bekliyorum sonucu görüyüm az kaldi. Çikmasada gideceğim çiksada gideceğim. 😁 Bu çekilişe çok fazla bel baglayanlar düşünsün gerisini ben kendimden sorumluyum. 🙂

• @Witch-Lilith, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkesin kendi kararı nasıl geçirmek istedğine göre değişir zamanı tabii ki ama genelde goy goy yapmak yerine forumda bir çok bilgi var. DS260 formu nasıl doldurulur? Hangi eyalette nasıl tecrübeler yaşamışlar? veya orada yaşanacak zorluklar gibi şeyleri okuyorum gün içerisinde forumda aktif olduğum sürece . yine tekrarlıyorum herkesin zamanını neye harcıyacağı kendini bağlar ama daha faydalı şeyler için burda bulunmak bana daha doğru geliyor.Hayat goy goydan ibaret değil.

• ⭐⭐

@Witch-Lilith Anlıyorum problem yok. Burada bence hedef odaklı yerine genel konuşmanız bu kadar tepki tetikledi 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |