DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serel yaa o kadar anlıyorum ki şu halinizi, bugün evden çalışıyorum, tatilde alıştı sürekli paçama yapışıyor, henüz anne gitme diyemiyor ama hangi odaya saklanacağımı şaşırdım, kapıları yumrukluyor al beni de içeri diye

• Herkese Güzel Bir günden Günaydın ,Hatta Tünaydın 🙂

60günlük foruma girmeme totemim bugün sonlandıgı için yeniden aranızdayım Sevgili Amerikan vatandası olma yolunda tüm zorluklara hazırlıklı olan arkadaslarım ve yoldaslarım 🙂

Herkesin 18 Gün sonra hayalinin gerceklesmesi ümidiyle.

atlanta_0.jpg

Seneye İnşallah Atlantadan yazıyor Olurum 🙂 Süpaneke Dinimiz Amin 🙂

• @K-ardenadam eve dönünce hayatıma 3 bacaklı olarak devam ettiğim için şuan gözümün önüne geldi hali :))) yazık bu çocuklara bizim nesil (annesi ev hanımı olanlar) şanslıydı bence. anne ile büyümek çok farklı çok özel. beni cumhurbaşkanı seçin hanımlar 7 yaşına kadar evden çalışma getireyim o da yarım gün olsun 😃

• @SYTSNGR merhaba neden 60 gün peki 🙂

• @SYTSNGR Sizi 60 günde durduran şey neydi 😀

• @serel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@K-ardenadam eve dönünce hayatıma 3 bacaklı olarak devam ettiğim için şuan gözümün önüne geldi hali :))) yazık bu çocuklara bizim nesil (annesi ev hanımı olanlar) şanslıydı bence. anne ile büyümek çok farklı çok özel. beni cumhurbaşkanı seçin hanımlar 7 yaşına kadar evden çalışma getireyim o da yarım gün olsun

Katiliyorum. Anne ile büyümek başka oluyor gerçekten. Bencede çocuklar anne ile büyümeli bunun için çok çalişmak lazim^ 🙂

• @serel Benim oyum size 😄 Gerçi evden çalışırken de hiç rahat olmuyor ki sürekli peşimde. Bir de vicdanımızı şu şekilde rahatlatabiliriz bence, ne anneler gördüm çalışmadığı halde bütün çocuğu tv başına oturtup hiç ilgilenmeyen. Benim annem de çalışan anneydi ama beraber olduğumuz kısıtlı vakitte kaliteli zaman geçirmeye çalışırdı, ben de mümkün olduğunca bunu yapmaya çalışıyorum çocuğuma. Çünkü hangi ülkede olursam olayım çalışmak birşeyler üretmek durumundayım ev de batar bana bir süre sonra..

• fairfield iowa.jpg

• mülakat verseler gideceğim yer iowa fairfield

• @serel 60 gün girmeyip totem yapacagım diye aklımdan gecırmıstım özel bir nedeni yok 🙂

@yaren94 istemiyorsanız gidebilirim 🙂

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

mülakat verseler gideceğim yer iowa fairfield

Son durum nedir hocam? 🙂

• Son 18 gün kaldı .. hadi bakalım hayırlısı ile çıksın .. Hayallere bir adım daha 🏳️‍🌈 🏳️‍🌈

• ⭐⭐

Zaman daraldıkça nüfus artıyor forumda :))

• ⭐⭐

@salih-atilla İnşallah bu ay mülakat maili alıp gitmeye hak kazanırsınız …

• @Riethian doğru eski ve yeni yüzler görünüyor, en son böyle olucak, forum çökücek, sonra yine kimse kalmaz. 🙂
    DV2024 sonuçları açıklanırken.jpg

• ⭐⭐

@Murat-4 Geçen sene 900 kişi varken anlık olarak sadece 4 tanesine çıkmış. İlk bir saatte. :))

• @gtx295 son durum berbat 3 ay oldu geldi gelecek mail bana hala uğramadı aklıma çok takılıyor 5000 bitirdilermi süreci diye

• @Murat-4 Daha ne gördünüz:)

• @lawyergirl kıymetli kardeşlerim çıktığı zaman çok sevinmiştim ancak çıkması yetmiyor cn düsük diye çok sevinmiştim o da yetmiyor 3 ay önce gelmesi gereken mail için bu ay belki boş geçicez hatta 5000 de bile bu süreci bitirebilirler aklıma gelmiyor değil geriye çekilen çile bozuk ruh hali kırık bir hayat kalıyor çıkarsa inşallah sizler daha az yaşarsınız hepinizin şansı bol hayalleriniz gerçek olsun

• ⭐⭐

@salih-atilla Hocam numaranız gayet güzel. Panik yapmayın sıra gelecektir. Elinizde değildir eminim ama 5000'ler de mulakat alamayacaksa bu çekilişi yapmasınlar zaten 🙂 Daha vakit var içinizi ferah tutun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |