DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günü fotoğrafsız geçmek olmaz 😀

Hayallere son 20 🤞 🇺🇸

Burlington, Vermont
    alt metni

alt metni

• Herkese mutlu huzurlu hayirli akşamlar. Nasilsiniz millet? keyifler iyidir umarim..

• ⭐⭐⭐

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkese mutlu huzurlu hayirli akşamlar. Nasilsiniz millet? keyifler iyidir umarim..

İç güveysinden hallice efenim, sizler nasılsınız inşallah? 😁

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkese mutlu huzurlu hayirli akşamlar. Nasilsiniz millet? keyifler iyidir umarim..

İç güveysinden hallice efenim, sizler nasılsınız inşallah? 😁

Teşekkür ederim iyi olmaya çalişiyoruz huzurumuz fena değil. 🙂 İç güveysi mi gittiniz ? 😁

• ⭐⭐⭐

Yok henüz değil ama uzaklara iç güveysi gidesim var 😐

• ⭐⭐

Kimisini çocukluğuna kimisini gençlik yıllarına götürecek o şarkıyla herkese iyi akşamlar …

• @lawyergirl iyi akşamlar 🙂

Gönderelim hocam uçak biletini ben alirim hadi kiyagim olsun 🙂

• ⭐⭐

@lawyergirl İyi akşamlar 🙂

• ⭐⭐

@Riethian Bu şarkısını hiç duymamıştım ☺

• ⭐⭐⭐

@baba-yaga DV23de ds260 doldurma tarihi önemliydi fakat DV24de bunu dikkate almadılar onun için DV25 için kimse size kesin bir şekilde etken olur olmaz diyemez. Uzun dönem askerliğe gitmeyeceksiniz anladığım kadarıyla dilerseniz askerdeyken güvendiğiniz sizin için bunu yapacak bir yakınınızada doldurtabilirsiniz telefonla görüşerek yada askerden sonra direk kendinizde doldurabilirsiniz. Ne zaman mülakat verileceğinide bilemezsiniz Ekimde mülakatlar başlar ama size ne zaman sıra gelir muamma

• Buradaki herkesin hayallerine kavuşmasina son 20 gün. inşallah herkes bu hayalleri kavuşucak 🙂

• Esenlikler Herkese!

Forumda yeniyim. Umarim tum uyeler %2 lik kisimdadir..:)

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Sene sonuna doğru hatırlatırım😁

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Sene sonuna doğru hatırlatırım😁

olur olur 2 tane daha alalim uçak bileti 😁

• 3.28-7.46 dakikaları özellikle güzel fikirler veriyor. Şunu fark ediyorum son 2 yıldır ABD'de yaşayan ister Türk olsun ister başka milletten insanlar hiçbiri birkaç yıl önceki kadar mutlu gözükmüyor. Yani Nevada'da mesela diyor ki 4000 dolar aylık gelirim olursa rahat bir şekilde yaşarım. Haftanın 6 günü günde 8 saat minimum asgari ücretten çalışır isek 2304 dolar yapıyor. Mesela gıda konusunda bizler buradan baktığımızda sanki bizim ülkemizde gıdalar kimyasal dolu fakat Amerika'da çok daha kaliteli ve sağlıklı gibi gözüküyor fakat öyle olmadığını da söylüyor. Yani şeyi düşünüyorum. Buradan 2 çocuklu bir aile gitse ABD'ye eğer 2 kişi çalışmaz iseler asla geçinemezler. 2 kişi çalışınca da ortalama bir yaşam sürüyorlar. Bu çift mesela çocuksuz gitmesine rağmen 4000 dolar kazansam rahatça geçinirim fakat 2000 dolar ile stresli bir şekilde yaşarım hayatta kalırım diyor. Kendimi tabii elektronik cihazlar + araba fiyatlarından mutlu hissettiriyorum sadece diyor. Özellikle olumsuz yönlerine odaklanmamın sebebi zaten az çok olumlu yönlerinin farkında olduğumuzdan dolayı. Fakat gözümüzde büyüttüğümüz HAYALLER ÜLKESİ AMERİKA sanki yok artık. Bunda ne yazık ki binlerce kaçak göçmenin büyük etkisi var. Bizler gibi tek umudu Amerika olan ve yasal yollarla gitmeye çalışan kişiler için orasının da birkaç yıl öncesinde kurduğumuz hayallerimiz gibi olmadığını anladığımızda büyük hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Buna hazırlıklı olmamız gerekir. Özellikle kazanacak olan arkadaşlar bütün malını mülkünü satıp Abd'ye gitmemesini tavsiye ediyorum. Öncelikle gidin bakın görün daha sonra karar verin. Çünkü dediğim gibi eski Amerika yok maalesef.

• @SonsuzlukVeÖtesine Pek çok gönderinizde sürekli bi Amerika’yı kötülemeye çalıştığınızı görüyorum bunun özel bir nedeni var mı? Tam olarak amacınız nedir

• @yaren94 Dikkatli okursanız kötülemeye çalışmaktan ziyade olumsuz yönlerinden bahsettiğimi ve neden olumsuz yönlerinden bahsettiğimi anlatmışım. Şu an sorduğunuz iki sorunun cevabı da yazdığım yazıda var 🙂

• ⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine E ne bekliyorlardı Allah aşkına gidip aylık 2 3 bin kazanıp 10 senede 25 tane ev almak mı

Özellikle oraya kiracı olarak gidiyorsanız çok sağlam mesleğiniz yoksa belinizi doğrultamazsınız
    Ayda 4 kazansan ne olacak kiraya 1.500 versen vergiyi faturayı sigortayı ıvırı zıvırı çıktıktan sonra eline 1000 1500 felan kalır oda kalırsa. O kalan parayla da ah arabamın mili çok oldu zarara giriyorum diyip üzülürsünüz 😁

Çok kazandıran meslek veya beceri lazım aksi takdirde kiranı ödersin karnın doyar senede 1-2 sefer de tatile gidersin o kadar

• @SonsuzlukVeÖtesine katılıyorum fakat Amerika’nın ekonomi ve aşırı göç alması gibi durumlar yönetime gelmiş demokratlar yüzünden oluyor gibi, daha yumuşak politika sergileyip bir milyon mülteci aldılar neredeyse. Enflasyonla baya market fiyatları artmış, evlerin rayiç değerleride vs yükselmiş ama şu yönden bakalım Amerika bu gibi sorunları çözme yönünden iyi kısa zaman olmasada bu kötü zamanları geçecek diye düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |