DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Pardon hayırlı olmasın belki ağır gelir 😂😂😂😂😂😂

• ⭐⭐

@treystoom Hahah bu iyiydi 😄

• @treystoom Burda bana laf çarptınız sanırım 🙂

• @yaren94 yok olur mu öyle şey estağfurullah 🙏😃

• Günler hızlı geçmeye başladı ⏲

Sayaç 29'u gösterirken ABD'ye 29. eyalet olarak katılan ve tarım sektörüyle ünlü Iowa ile günü karşılayalım.

Hayallere son 29 🤞 🇺🇸

alt text

alt text

alt text

alt text

(Des Moines, Iowa)

• ⭐⭐

@lawyergirl Avukat değil misiniz?

• @treystoom Gönenliyim hemşerim. 🙂

• ⭐⭐

@Riethian Evet ancak birkaç ay önce mesleği bırakma kararı aldım , işi değil yani tamamen mesleği bıraktım. Hatta ofisten çıkarken cübbemi bile ofiste bıraktım

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu arada @yaren94 Allahtan hayırlısını istememek konusunda ki görüşünüze katılıyorum. Bende dinen çok bilgili bir abiden öğrenmiştim bunu. Çünkü bazen bizim için hayırlı olan bizim gücümüzün yetemeyeceği ya da bizi üzecek bir şey olabilir. Dediğiniz gibi Allah'tan hayırlısını sadece evliya tarzı insanlar istermiş. Çünkü her türlü şeye kabul oluyor bu insanlar. Allah'tan sabırda istenmez mesela. Çünkü sabır istemek bela istemektir. En iyisi Allah'tan her zaman afiyet istemektir. Çünkü afiyetin kapsamı çok büyük. Sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk vs. hepsini kapsıyor bu. Allah hepimize bu dünya da ve ahirette afiyet versin 🙂

• @Atlantis00 Saol kardeşim 🙏

• ⭐⭐

@lawyergirl Eminim geçerli nedenleriniz vardır. Bir kapı kapanır diğeri açılır. Hakkınızda hayırlısı olsun. 🙂

• ⭐⭐

@Riethian Amin teşekkür ederim 🙏

• @Riethian Avukatlık gibi bir mesleği bırakmak için hangi sebep geçerli olabilir ki bence çok saçma bu denli bir mesleğin bırakılması insanlar yıllarca emek veriyor avukat olmak için , çok üzücü ve talihsiz bir durum olmuş ..

• @yaren94 insanların kararlarını yargılamadan saygı duymak gerekir, çalışma hayatında ve özellikle özel sektörde bulunmak insanı hayattan koparıyor.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Riethian Abi bugün gördüm eb3 Traverse city'de anlaşma yapmış mc donalds ile. Çevreye biraz baktım çok güzel görünüyor. Çok hoşuma gitti. Fakat daha sonra çevredeki kira fiyatlarına baktım ve oturulabilecek şekilde olanlar 2500 dolardan başlıyor. Bu fiyattan aşağısı aşırı eski ve yaşanmayacak gibi duruyor. Tabii belki de ben görememiş olabilirim bilmiyorum fakat insanlar gittiği zaman bu kira fiyatları ile orada nasıl bir başlangıç yapabilirler ki diye düşündüm. Çünkü 2500 + komisyon, ilk ay çalışmama vs. derken çok yüksek meblağ çıkıyor ortaya. Ne düşünüyorsun bu konuda acaba abi fikrini merak ettim 🙂

• @yaren94 kendi tercihi saygı duymak gerek, her işin birde iç yüzü vardır, bilmeden yargılamayın, hem Türkiyede kaç kişi mezun olduğu bölümün işini yapıyor ki.

• ⭐⭐

@yaren94 Yaşayan bilir maalesef. Eminim geçerli nedenleri vardır. Çok kolay bir karar değil muhakkak. Sanırım artık siz de hayırlısı olsun diyebilirsiniz bu konuda 🙂

• @Riethian Peki hayırlısı olsun diyelim o zaman 🙂

• ⭐⭐

@Atlantis00 Evet Michigan'da iki bölge açıldı. Biraz da hızlı doluyor gibi.
    Ya EB3'te olay zaten yerli halkın çalışmak istemediği fiyatlarla çalışmak gerekmesi. Bu şekilde 1 sene dişlerin sıkılması gerekiyor. Çift olarak gidileceği zaman eşlerden biri farklı bir işte de çalışabileceği için bir şekilde döner sistem. Hatta ufak bir miktar cepten yemeyi bile göze almak lazım. Bilinmezlikler denizinin içine düşme durumu olacak. Maddi olarak da biraz hazırlıklı gitmek gerekiyor maalesef. Süreç başlı başına maliyetli. Bekar giden için bir tık daha zor bence. Ama oda kiralama avantajı var onlar için de. Hesap kitap ve detaylı keşif gerekiyor.

e0a0c5e7-83c0-44bd-ae10-a849d02cf727-image.png

• good night montana, iyi akşamlar forum...
    image.png

montana ulusal parkları.jpg

Glacier Ulusal Parkı.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.2k

| | | |