DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Seçim sonuçlandı ve halk değişime gitti bunun vizelere olumlu yansıma durumu var mi

• Seçim sonuçlandı ve halk değişime gitti bunun vizelere olumlu yansıma durumu var mi

• ⭐⭐

Oy vermedim ama bu ne, halk resmen bıkmış ahahahah

• ⭐⭐

@siraysessiz İnşallah amin amin aminnnnn

7⃣ 7⃣ 7⃣

• ⭐⭐

@Birgariphayat Sanmam dolara bile olumlu yansıyacağını zannetmiyorum neticede belediye seçimi

• Herkes seçimlere odaklanmış günü fotoğrafsız geçmeyelim 😀

Bugünün şerefine Amerika Birleşik Devletleri'ne 33. eyalet olarak katılan Oregon, Portland'dan güzel bir fotoğrafla herkese iyi geceler 🗽

Hayallere son 33 gün 🤞 🇺🇸

alt metni

• ⭐⭐

@Birgariphayat bir seçimle çok da gaza gelmemek gerek bence 🙂 Burada siyasete girmek istemem ama asıl değişim için olaması gereken belli.

• ⭐⭐

@Riethian yurt dışında ikamet eden vatandaşların genel seçim oy hakkı yasaklanmadığı sürece imkansıza yakın 🙂 nuh diyorlar peygamber demiyorlar. burada yaşayan biziz oysaki. Burada yaşayanlar olarak cevaplarını verdi halk. Gurbetçi facebook gruplarında bela okuyorlar Türk milletine 🙂

• ⭐⭐

@celica onların aslında oran olarak çok fazla bir etkisi yok. Onların motivasyon kaynağının tamamen alım güçleri doğrultusunda olduğu zaten bariz. Ülkeyi düşünmek vs tamamen hikaye. Ne çektiysek iki yüzlülükten çektik maalesef.

• ⭐⭐

@Riethian Doğru 🙂 Bu sonuçlar ülkeden gidene kadar bir nebze daha ferahlık verir o kadar. Başıboş köpek sorunu ve kaçak göçmen sorunu azalabilir. Tek umudum bu yönde yoksa devrim miş, gidiyorlarmış çoktan bıraktım bunları 🙂

• ⭐⭐⭐

@Birgariphayat sonuçta bu bir yerel seçim, kaldı ki başkanlık seçiminde bile bir değişim olsaydı bunun etkisini hemen görmek pek olağan değildi vizeler için bence

• @celica öyle böyle değil

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@siraysessiz Geç bakacaksın, umursayanlar hep erken bakıyor, çıksa nasıl olsa da gitmeyecektim diyenler hep geç bakıyor ve onlara çıkıyor malum. Benim de totemim bu yönde şöyle bir gece yarısı olsun herkes baksın sonra bende yerimi alırım

Geçen sene denedim bu totem bozuk çıktı, çalışmıyor 😊 Şöyle unutup 1-2 hafta sonra bakmak lazım.

• ⭐⭐

@teddydaniels ds260 olmasa kurban bayramını beklerim de malum 😁

• Günaydın herkese yeni ay yeni gün yeni hafta mutluluk getirsin hepimize 🙂

• Günaydın forum ✋ sabah sabah aklıma geldi. Gönülsüz bekleyen belkide gitmem diyen insanlara çıkıyor. Yada bakmayı unutan sonra bakanlara. Bir yandan da Evren olunmaması var Oldu ,Bende , Aldım telkini yaparak başarı oluşması.

Her iki toteme de eşit bakıyorum aslında .Enerji formuda mantıklı, Murphy kanunları da etkili 😂 Kızım 4 yaşında bileklik taktı Leylek görücez diye sahil sahil gezdik İstanbul'da sonunda kırlangıç gördük bilekliği çiçek açan bitkiye gömdük.
    Dünyanın %90 uğurlu saydığı 7 sayısını 777 anlamında şans getirirken bazı bereket ve şans sayıları var .

Bunca şey arasında %2 içinde olmak ve CN düşük olma ihtimalini düşünürken buldum kendimi. 😂

Astroloji bir bakıma kader ve yol çizgisi demektir. Geçen sene Nilay Dinç ve 2 farklı Astrolog ile konuştum kendini doğum ve yıldız haritama baktırdım bu sene o sene dedi hepsi USA konusunda.

Ama ben yine karamsar bir halde ama bir yandan kiralık ev ve araba bakıyorum her gün. Garip bir hal aldı sabah kalkar kalkmaz foruma bakıyorum. YouTube'da artık güncel veya yakın zaman USA yaşam videosu kalmadı izleyecek.

Ne yapacağız ben ve benim gibiler ? 33 gün geçer mi ?

• @treystoom hani eskiler der ya dilinden çıkan falın olur, o hesap ben asla bana çıkmaz ya da gidemem demiyorum. Olumlama, enerji, dua vs. hangisine inanıyorsanız bence olur. Anlamsızca bana çıkacak diye inanmamak gerek doğru ama çok negatifi de basmamak gerek diye düşünüyorum. ağızdan çıkan fal olur neme lazım 😃

videolar konusunda da aynıyız. kalmadı okuyacak, izleyecek bir şey.

• Bu ileti silindi!

• IMG_4252.JPG

California Güzelliği ♥

• ⭐⭐

@treystoom Burcunuz nedir acaba? Bende o kişiyi takip ediyorum twitterdan, benim de genel olarak mayıstan sonra yurtdışı yollarım açılıyor burç yorumuna bakarsak ama hiç doğum haritama baktırmadım 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |