Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Murat-4 ben de 3 aydır kapalıçarşı da lojistik işindeyim, kuyumcuların ürünlerini sigortalıyoruz. Sağlık harbiden çekilecek çile değil

• @serel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 umarım ve sizin için iyi olacaksa çıkar 🙂

Umarım hepimize iyi gelecekse çıksın 🙂

• @celica, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

image.png

case number faktörü en büyük düşmanımız. kaybedince bu sefer de olmadı diyorsun ama 59k geldiğini düşünmek bile istemem

Bu kısmı atlamak için b1/b2 turist vizesini cebinize şimdiden koymaya bakın. Biz birkaç kişi dv24 kaybedince kolları sıvadık 10 15 ülke gezdik mart ve nisan (dv24 açıklanmadan önce) mülakatlara girip cebimize vizemizi koyduk.. mutlaka aos ihtimalini düşünün geçen sene ankaranın verdiği mülakat sayısı ortada.. hayallerinizi büyük tutuyorsanız ve buna bağlıyorsanız bazı şeyleri abd turist vizesi şart 🙏 2 sene önceki konuları okursanız barbados karayiplerde vize görüşmesine dahi evrak kabul ettirip gidenlerin çektiği çileleri görebilirsiniz.. bunun yerine aos gibisi yok 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@ilkerkaynar90 Hocam zaten insanların sizin gibi 10-15 ülke gezecek durumu olsa kimse düşünmeden yapar bunu. Olay zaten imkan olmamasında. İmkan olmayınca da vize başvurusu reddediliyor. Bu yüzden de yüzde 90 red yeme ihtimali olan bir şey için insanlar 185 dolar vermek istemiyor maalesef.

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 Hocam zaten insanların sizin gibi 10-15 ülke gezecek durumu olsa kimse düşünmeden yapar bunu. Olay zaten imkan olmamasında. İmkan olmayınca da vize başvurusu reddediliyor. Bu yüzden de yüzde 90 red yeme ihtimali olan bir şey için insanlar 185 dolar vermek istemiyor maalesef.

Malesef durum dahada kötüleşiyor tabi bakınca haklısınız.. ozaman hem green card kazanmak hemde ilk 10000 ile kazanmayı beklemek dışında pek seçenek kalmıyor.. ben olsam her hafta sayısalada biraz bütçe ayırırdım.. belki bir yerden olmaz bir yerden olur geçen sene aramızda olan bir arkadaşımıza 750.000 dolar kadar para vurmuştu en azından smilasyonda mutlu yaşıyor artık 🙂

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 darısı başımıza o zaman 🙂

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 Benim sayısalım sözelden hep iyi olmuştur 😁

90 numara içinden 6 taneyi doğru bilmek epey zor hocam hatta 10 numaradan 6 sını doğru bilmek bile zor kaldı ki bu tür şeylere güven olmuyor hiç

• Arkadaşlar her geçen gün yeşil kart ile ABD gelmek zorlaşıyor Tek bir kişinin ortalama 20 bin dolar para gerekiyor 660 bin tl yapıyor her geçen gün kur artıyor.

• @ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Malesef durum dahada kötüleşiyor tabi bakınca haklısınız.. ozaman hem green card kazanmak hemde ilk 10000 ile kazanmayı beklemek dışında pek seçenek kalmıyor.. ben olsam her hafta sayısalada biraz bütçe ayırırdım.. belki bir yerden olmaz bir yerden olur geçen sene aramızda olan bir arkadaşımıza 750.000 dolar kadar para vurmuştu en azından smilasyonda mutlu yaşıyor artık 🙂

Ilker selam broo. Oyle arkadaslarla green card konusu olduda bir sayaca bakayim dedim o sirada buraya damladim hemen. Konunun ne zaman acildigini hatirladim ve zaman ne hizli gecmis dedim sasirdim. Neyse bu arada similasyonda premium üyeligi aldik gibi, mutluyuz diyelim mutlu olalim. Sevgiler

• Umarım you have been randomly selected yazısını görüp buraya sevincimi aktarabilirim. Herkese bol şans!

• @Arif tek bir kişiye 10 bin dolar da yeter önemli olan gideceğin eyalet ve şehir önemli. en pahalı şehire gidilicekse mantıksız bir yaklaşım.

• @newbie97 59999 current olmadan dosya taşıyabilir misin. Genelde oraya kadar gelmiyor current sayısı da

• @Uçan-hollandalı maalesef öyle oralarda bi iş bulsaydım kalırdım ama bulamadım, sadece sağlık için değil tüm meslekler sıkıntılı, adalet bakanlığına başvurdum bi ara, orada gördüm, öğretmenler temizlikçi olmak için başvuruyorlar, komisyondan birisi demiş sen öğretmensin biz sana nasıl emir vericez işe almamışlar, ne tanıdıklarım var arkeolog, ziraat mühendisi, markette orada burada çalışıyorlar.

• @K-ardenadam 2030 a kadar illegalde olsa gitmiş oluruz :))

• Günaydın Amerika hayaliyle yanıp tutuşan kalbi güzel insanlar.

• Günaydın içi umutla dolu tüm arkadaslarım

• Günaydın arkadaşlar

• ⭐⭐⭐

@hasnotben cutoffa girmedikten sonra dosya taşımış olsada bir işe yaramaz ki

• ⭐⭐

@hasnotben Nasipte varsa elimden geliyorsa taşırım valla afrikada 60 70k lar vize alıyormuş zamanında gerekirse ds260 ı geç doldurur 1 ayda başka bir ülkeden oturum alır yine taşırım, ölürüm de ne ankara nın ne unganların eline düşerim. Elde 1 dosya ve onlarca konsolosluk var birinden birine muhakkak kendimi itelerim yeterki çıksın DV dosyalarına öcü gibi bakan ankaranın eli hariç nereye düşersem kabulümdür

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Benim gördüğüm genel olarak son CN ler genelde ruslara çıkıyor, tesadüfte olabilir belki ama hiç CN si düşük olan rusa rastlamadım hep böyle yüksek hepsinin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |