Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ufuk-Sener, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@korki şiirin sahibi Cahit Külebi - Amerika şiirinde. Bir ülkenin Amerika‘ya yakın durması gün gelir bağımlılık yapmaya başlar. Tâ ki sömürülecek bir şeyi kalmayana kadar. böyle der üstad :))

Güne güzel bir müzik ile başliyalim... 🙂

• Günaydınlarrr. Gününüz güzel geçsin... ☺🌞

• ⭐⭐

@gtx295 Yuriy Shaturov,sovyetlerde çok meşhur ve hala dinlenen şarkıdır Sedaya Noch. Dizi Slovo Patsana Krov V Asvalte. 1990 Kazan şehrindeki mahallerin çeteleşerek yaptıkları nüfuz mücadelesini anlatıyor. Çok iyi Rusça bilmeme rağmen Rusça izledim ama bazı kelimeleri hiç anlamadım ,çünkü o dönemin jargonunu kullanıyor.

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Yuriy Shaturov,sovyetlerde çok meşhur ve hala dinlenen şarkıdır Sedaya Noch. Dizi Slovo Patsana Krov V Asvalte. 1990 Kazan şehrindeki mahallerin çeteleşerek yaptıkları nüfuz mücadelesini anlatıyor. Çok iyi Rusça bilmeme rağmen Rusça izledim ama bazı kelimeleri hiç anlamadım ,çünkü o dönemin jargonunu kullanıyor.

Kesinlikle öyle. Gerçekten o zamani baya güzel anlatiyor 🙂

• ⭐⭐

Selamlar günaydınlar 🙂

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Selamlar günaydınlar 🙂

Günaydin 🙂

• Günaydın Herkese Ramazan boyunca iftara kadar kapalıyız insanlara bayramda görüşürüz 🙂

• Herkese günaydınlar olsun. 2 gündür aklıma takıldı geçen sene GC başvuran arkadaşları tek tek aradım. Hepsi valla borç harç çalışmaktan unuttum gitti bu sene başvuru yapmadım diyor. Zaten bir çoğuda pasaport zorunluluğu kalktığı için başvurmuştu. Yani geçen sene sırf benim çevremden 17 kişiden 4'ü başvuru yapmış. Bunların ikiside bide para mı vericem diyip fotoğrafı evde kendi çekmiş. Bir nevi geçen sene başvuru yapanlardan çok büyük bir kısmı zaten çıkmıyor yada hevesleri geçti diye başvurmadı. Umut bizim gibilerin ekmeği ama sanki bu sene bu forum'da daha çok kişi kazanacak gibi duruyor.

• @treystoom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkese günaydınlar olsun. 2 gündür aklıma takıldı geçen sene GC başvuran arkadaşları tek tek aradım. Hepsi valla borç harç çalışmaktan unuttum gitti bu sene başvuru yapmadım diyor. Zaten bir çoğuda pasaport zorunluluğu kalktığı için başvurmuştu. Yani geçen sene sırf benim çevremden 17 kişiden 4'ü başvuru yapmış. Bunların ikiside bide para mı vericem diyip fotoğrafı evde kendi çekmiş. Bir nevi geçen sene başvuru yapanlardan çok büyük bir kısmı zaten çıkmıyor yada hevesleri geçti diye başvurmadı. Umut bizim gibilerin ekmeği ama sanki bu sene bu forum'da daha çok kişi kazanacak gibi duruyor.

Amin inşallah 🙂

• ⭐⭐

@treystoom İnşallah öyle olur 🙂

• @Ufuk-Sener doğru demiş.

• günaydınlar efenim.

• @doguStone, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

günaydınlar efenim.

Günaydin 🙂

• @treystoom İnşallah bakalım bekliyoruz 😆 Bende benzer durumu başvuru zamanında gözlemiştim. Kendi abimi bile zar zor ikna ettim, son gün artık dayanamadı başvurdu.

Özellikle ilk başvurusunu geçen sene yapanlarda bir küskünlük olduğu kanısındayım. Bu sene ikinci başvurularda önemli ölçüde azalma tahmin ediyorum.

Her zaman söylediğim gibi; umarım çekilişi - ben başta olmak üzere 😃 - çıktığı sene gitmeye hazır ve orada yaşayacak insanlar kazanır.

• @treystoom 777 Aldım kabul ettim. İnşallah

• Güzel bir gün. Son 52 gün inşallah burada ki herkesin bekledigi son 52 gün olucak. 🙂

• Geçen sene 24 odasında @Ranje diye bir arkadaş vardı. 50 den geri sayınca her gün 'bugün günlerden X' diye bir eyaletin fotolarını atar bilgi verirdi. O da bu sene pek ortada yok 24 ü kazanamayınca küsenlerden sanırım :))

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Geçen sene 24 odasında @Ranje diye bir arkadaş vardı. 50 den geri sayınca her gün 'bugün günlerden X' diye bir eyaletin fotolarını atar bilgi verirdi. O da bu sene pek ortada yok 24 ü kazanamayınca küsenlerden sanırım :))

Bunu yapalim 50 den geriye hergun bir eyaleti :)))))

• ⭐⭐

Herkes her gün farklı bir eyaleti tanıtıyordu güzel oluyordu baya resim oluyordu. Yine yapmak lazım 🙂

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkes her gün farklı bir eyaleti tanıtıyordu güzel oluyordu baya resim oluyordu. Yine yapmak lazım 🙂

herkes istedigi eyaleti atsin :)))))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |