DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 sen bilirsin belki finansal okur yazarlık için kurs veya onun gibi bişey varmı

photo_2024-03-12_20-59-13.jpg

şu 3 kitabi öneririm başlanğiçta... 🙂

• @gtx295 bir araştırayım bakalım 🙂

@gtx295 bir araştırayım bakalım 🙂

yukaridaki kitaplardan başla. fiyatlari ucuz rich dad ve pranın pskolojisi çok iyi

• @gtx295 bakıcam kitaplara teşekürler belki pdf lerini bulurum, avrasya yatırım var youtube da evrim devrim diye biri eğitim veriyorum diyor ama ücret ne kadar bilmiyorum ona da bir bakarım olmazsa

@gtx295 bakıcam kitaplara teşekürler belki pdf lerini bulurum, avrasya yatırım var youtube da evrim devrim diye biri eğitim veriyorum diyor ama ücret ne kadar bilmiyorum ona da bir bakarım olmazsa

Türk ve yatirim tavsiyesi verenlerden uzak dur. Efloud un video lari iyidir.

• @gtx295 yatırımdan tavsiyesinden ziyade bir kaç tanesini takip ediyorum o da piyasayı ne olduğu yorumluyorlar onun için, özgür demirtaş you tube da eğitim yayınlıycam demişti yayınlamadı o olsaydı iyi olabilirdi, adam zaten eğitim verdiği için iyi anlatıyor.

@gtx295 yatırımdan tavsiyesinden ziyade bir kaç tanesini takip ediyorum o da piyasayı ne olduğu yorumluyorlar onun için, özgür demirtaş you tube da eğitim yayınlıycam demişti yayınlamadı o olsaydı iyi olabilirdi, adam zaten eğitim verdiği için iyi anlatıyor.

Ya hocam özgür demirtaş kim Allah aşkina ya? Adam profesör ama bir tane tezi yok! Birakin böyle popülist adamlari takip etmeyi. 🙂 Takip etmek istiyor isen illa Eski merkez bankasi çalişani var Hakan Kara takip et çok güzel şeyler atiyor

• Bu linkten bu kitapların çoğunu bulabilirsiniz

• @ATS16, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 bir tane tezi yok derken 🧐

https://www.researchgate.net/profile/K-Ozgur-Demirtas

Yep. copy paste bende yaparim.. parayi verip okuduktan sonra herkes yapar.. 🙂

• @gtx295

Hadi yazdıkları copy - paste, para ile yaptırdı 😏. Kendisinin yazdıklarına yapılan 1.020 tane atıfta mı para ile?

Eğer ki böyle ise 1.020 tane makalede kendisine atıfta bulunulmuş, bunlarda akademik intihal mi? Neyse ülkemiz akademik intihallere alışık, çamur atmaya da…

• @gtx295 çokda anladığım şeyler değil bu adam anlaşılır şekilde anlatıyor, ötekiler bir anlatıyor çapraz kur dalgalı kur inişler çıkışlar, yok kaldıraçlar vioplar falanlar çorba oluyor iyice. 🙂

• Bu ileti silindi!

• @mcvk teşekkürler bakıcam

• ⭐⭐

@gtx295 En koyanı da o zaten. Ben EB3 sürecini başlattım ortalama 20K usd tutuyor. Bekli de tamamlanması 5 seneyi bulacak. Bunun yerine 15K kartele verip sınırdan geçsem çok daha hızlı bir şekilde düzen kurulabiliyor. Bu tamamen bir saçmalık. Komplo teorilerini sevmem ama bizim ülkemiz dahil Avrupa ve Amerika'ya da bir göçmen dalgası salındı. Amaç nedir nereye vardırılır bilmiyorum ama bildiğimiz ulus devletlerin çoğu bundan büyük zararlar görecek. Umarım ülkelerin başına aklı başında tipler geçer artık. Hangisini tutsak elde kalıyor. Arjantin bir işaret fişeği olur umarım.

• ⭐⭐

@Murat-4 Hocam sana iki tavsiyem var. Arkadaşın önerdiği kitapları özellikle "İyi babam kötü babam" kitabını bitirdikten sonra, Youtube'da E.Cihat Çiçek, Twitter'da da Selcoin. Bu ikisi süzülmüş bilgi kaynağıdır. Ayrıca bütçen varsa Özgür Demirtaş'a Twitterda paralı abonelik öneririm. Uzun yıllardır girmediği yatırım enstrumanı kalmamış birisi olarak öneriyorum. Umarım faydası olur. Cihat Çiçek yayınları profesyonel değildir ama oradaki bilgiyi 10 üniversitede bulamazsın 🙂

• @Riethian hocam para kazanmadan para harcamak istemiyorum, kitabın pdf sine bakıcam önce, iki tane kitap sitelerdeki fiyata göre 500 liraya yaklaşıyor zaten, özgür demirtaşın eğitimine de hiç bakmamıştım nasılsa pahalıdır diyerek onada tekrar bir bakarım, cihat çiçeğe de bakıcam tavsiyeler için teşekkürler. 🙂

• Durumlar nasıl var mı heyecan

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Durumlar nasıl var mı heyecan

Heyecan yok 🙂

• @gtx295 😀 forum sayfa sayılarına bakıyorum da geçen sene gibi aşırılık olmadı, büyük ihtimalle çok büyük bir kesim pusuya yattı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

204

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |