DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Müberra-Dikici Her yönden bitik durumdayız neden oluyor bunlar fazla enflasyon hayat pahalılığı enflasyon olan ülkede insanlar birbirine olan borcu ödeyemez hırsızlık ve kapkaç artış gösterir. Esnaflar daha çok karektersizleşir üzülüyorum bu ülkeye yıllardır hırsız doymak bilmeyen utanmaz siyasetçiler geldi hep - lanet olsun hepsine.

• Günaydın umutlarınızın gerçek olması dileğiyle...

• Günaydınlar efenim 🙂

Havalara Uçmamıza Son 61 Gün Kalmış 🙂

• ⭐⭐

Doğum günümde, kalan gün sayısı kutsal plaka 61.
    Bu bir rastlantı olamaz, tamamdır bu iş 🙂 🙂

selam gençler, uzun süre sonra bakayım dedim...

• @SUAT-GUNAY Doğum gününüz kutlu olsun Suat bey. Bugün benim de doğum günüm; geçen yılın talihlisi olarak kura şansı diliyorum size.

• Kutsal plakalar, şanslı günler, rüyada ak sakallı dedeler tarafından öpülmeler, içime doğdular, evrene güzel enerciler göndermeler, totemler.. Lotery'de pek işlemiyor arkadaşlar :)) Loto 'genelde' çekilişe ya ilk kez katılıp sonra da unutanlar ya da green card'a girinkart diyenlere çıkıyor. Mutlu olmak istiyorsanız siz de onlardan olun :))

• ⭐⭐

@hasnotben Benim farkettiğim kuryelere çok çıkıyor valla, neredeyse youtube da gördüğüm kuryelerin çoğu girinkartlı 😁

Bende de kurye ruhu var bir ubereats bir doordash aynı anda açıkken dash atabilirim öyle bir potansiyelim var umarım bende girinkartlı olurum 😁 😁

• @newbie97 Evet biz biraz fazla önemsiyoruz elimizden kayıyor :))

• ⭐⭐

@hasnotben Tespit gibi tespit diyebilir miyiz 🙂🙂

• @lawyergirl Yıllardır kendime bile söyleyemediğim tespit :))

• ⭐⭐

@hasnotben Onların ortak bir noktası olmalı... Biz hep ilgili alakalı olduğumuzdan ilk anda kontrol ediyoruz veya ilk günde kontrol ediyoruz ondan mı hnbs oluyoruz acaba... Onların akıllarında bile olmadığı için saatler hatta günler sonra tesadüfen kontrol ediyorlar ondan mı çıkıyor acaba 🙂

• @newbie97 Şaka bir yana yüzbinlerce kişi bu durumdan muzdarip. Mesela biz burada durumu takip eden kaç kişiyiz? 100? 200? 500?.. Çekilişi sadece ülkemizde birkaç bin kişi kazanıyor ve sohbet odasında olan da 100 kişiyi geçmez. Sohbet odasında olup da kazanan ve duyurmayan da vardır. O kadar değişken var ki anlatılmaz 🙂

• Yasaklı

Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Myanmar ne kadar iğrenç ülke bunlar ya. Toplumları iğrenç. Dünyanın lağımı gibiler aynı. Pisliği benimsemiş, cahil, iğrenç bir topluluk.

• @HilalÜstün Ben de onları gördüm. Hindistan'da seyahat eden bir çiftin yaşadıklarını aklım almıyor maalesef bu ülkeler dünyanın çöplüğü gibi..

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Mutlu yıllar 🎂

• ⭐⭐

@HilalÜstün Birde oralardan bizim ülkeye mülteci akını olduğunu düşün... Hindistandan felan tiksinmemek elde değil oraya gitsem 1 ay felan kalsam kesin hepatit felan olurum yemek yiyemem zaten mümkün değil...

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Doğum günümde, kalan gün sayısı kutsal plaka 61.
    Bu bir rastlantı olamaz, tamamdır bu iş 🙂 🙂

selam gençler, uzun süre sonra bakayım dedim...

Doğum günün kutlu olsun 😊

• ⭐⭐⭐

@ptcuye35, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@SUAT-GUNAY Doğum gününüz kutlu olsun Suat bey. Bugün benim de doğum günüm; geçen yılın talihlisi olarak kura şansı diliyorum size.

Doğum günün kutlu olsun 😊

• @SUAT-GUNAY Doğum gününüz kutlu olsun bu sene hediye olarak green card kazananı olursunuz inşallah🎁

• @SUAT-GUNAY Doğum gününüz kutlu olsun 🍰

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.7k

| | | |