Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@lavender İnsanı bilinmeyen korkutur ben de sonucun ne olacağını bilmediğimden heyecandan çok stres ve endişe duygularım ağır basıyor günler azaldıkça

• bugunde günaydın 🙂 bayrmdı seyrandı tatildi derken hızlı gececek gibi

• Günaydın kırmızı mavi şeritlerin hayalini kuranlar...

• @Ping-PONG forumda sohbet bütünlüğünün bozulmaması için belirli sayıda ileti yazan forum kullanıcılarının hesap silme taleplerini gerçekleştiremiyoruz. Ama talebiniz doğrultusunda sizi forumdan süresiz uzaklaştırabiliriz.

Gelen şikayetler ve sizin talebiniz doğrultusunda sizi forumdan süresiz uzaklaştırdık.Hayatınızda bol şans diliyoruz

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Atlantis00 Günaydın 🙂

Günaydin

• günaydın dv 2025 odası 🙂

• cuma mubarek gün dua edelim hep beraber dv2025 mülakat odasına gecmek nasıp olsun 🙂

• Selam dostlar hepinize haftanın son iş gününden umutlu yarınlar diliyorum. Azim ve umut etmekten, hayal kurmaktan asla vazgeçmeyin ve bunlar için de çabalayın.
    ''Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre, ümitsizliğe gerek yok''
    demiş Mevlânâ. Hoş kalın hoşça kalın.

• ⭐⭐

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@lavender İnsanı bilinmeyen korkutur ben de sonucun ne olacağını bilmediğimden heyecandan çok stres ve endişe duygularım ağır basıyor günler azaldıkça

Stres yapmaya gerek yok. Oluruna birakalim insallah cikar diyelim. Tabiki bizim temennimiz cikmasi yonde. Korkmayin kendizine korku asilamayin hersey gecer hocam. 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Bu sene çıktı çıktı, dolar 100 200 olduktan sonra çıksa da pek bir şey ifade etmeyecek artık 🙂

@gtx295 Bu sene çıktı çıktı, dolar 100 200 olduktan sonra çıksa da pek bir şey ifade etmeyecek artık 🙂

Bu yuzden birsekilde para biriktirmeliyiz. Yapacak birsey yok bu ulkede boyle malesef .
    Sen genede umutlarini yitirme bu hayatta hersey olur. Benim bile umutlarim bitmedi
    Bu saatten sonra kendimizi dusunmeliyiz kendimiz icin calismaliyiz. Bir sekilde birseyler yapmaliyiz yoksa bu ekonomik buhrandan hicbir zaman cikamayiz.

• Amerika olsan, şu an ne yapıyordun olurdun? bn floridaya gitmek istiyorum kesin deniz kenarında oturmuş aval aval bakıyor olurum 🙂

• @newbie97 İşte bu yüzden herkes dalgalı denizde gemi yüzdürmeyi öğrenmeli. Sonrasında dolar 1000₺ de olsa önemi kalmıyor. Nelere alışmadık ki ona alışmayacağız. Yeter ki geleni görüp ona göre hamle yapabilelim. Her şey tek bir soru ile başlıyor aslında. "Enflasyonist bir ortamda nasıl para kazanabilirim?" 🙂 Değiştiremeyeceklerimize değil değiştirebileceklerimize odaklanmamız lazım.

• ⭐⭐

@shadow-sharks-0 Muhtemelen deniz ürünleri almak için market dolaşıyor olurdum. Çok fazla opsiyon var bir gün kore marketi, öbür gün alman marketi derken o kadar yolu 1 şey almak için giderdim muhtemelen. Gıda alışverişi için market gezmeyi seviyorum

@shadow-sharks-0 Muhtemelen deniz ürünleri almak için market dolaşıyor olurdum. Çok fazla opsiyon var bir gün kore marketi, öbür gün alman marketi derken o kadar yolu 1 şey almak için giderdim muhtemelen. Gıda alışverişi için market gezmeyi seviyorum

Bende market gezmeyi hiç sevmem. Tabi yeni gitmediğimi farz edersek.. Yeni gittiğinde mecburi olarak fiyatlari tek tek kontrol ediceksin. 🙂

Ben genelde alişveriş te amazon u kullaniyorum 😂

• ⭐⭐

@gtx295 İlk gidenler genel olarak tencere tava şişme yatak birde katlanır yemek masası alıyorlar gördüğüm kadarıyla. Gerçi aylardır abd de olupta hala şişme yatak kullananlar var. Napsak bizde gidince su yatağıyla mı yapsak başlangıcı 😂

@gtx295 İlk gidenler genel olarak tencere tava şişme yatak birde katlanır yemek masası alıyorlar gördüğüm kadarıyla. Gerçi aylardır abd de olupta hala şişme yatak kullananlar var. Napsak bizde gidince su yatağıyla mı yapsak başlangıcı 😂

Tencere tava vs bunlar lazim olan şeyler 😁 Yatakta önemli rahat etmek lazim 🙂 Birde ev işini çözüp komple yerleştim mi ohhh en keyiflisi. birde evin bahçeli vs olucak tam benlik 😃

• ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

İlk başta olmasa da kesinlikle king size yatak alacağım kendime. Yuvarlana yuvarlana yatacağım 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |