DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG Green kart için sahte evliliği vs işte

• Yasaklı

@yaren94, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG Green kart için sahte evliliği vs işte

Sahte evlilik demedim yorumlarımda.
    Severek evlenip sonrasında sorun yaşayabilirsiniz!

Veya sevdiğiniz, evlenmeyi düşündüğünüz partneriniz için kalabilir ve sonrasında sorun yaşayabilirsiniz.

Bahsettiğiniz illegal ve ben illegal konular için yol göstermenin forumda yasak olduğunu bilecek kadar eski bir uyeyim.

Ayrıca bunları bilmek için o yolda olmama gerek yok.

Unuttuklarımıza şaşırırsınız. 🙃

Biraz saldırgansınız sanırım 🤠

• @Ping-PONG estağfurullah neden saldırgan olayım sordum sadece 🙂 herkes birbirine saygı göstermek zorunda ….

• ⭐⭐⭐⭐

@yaren94 o zaman ben sorayim siz boyle birsey dusunuyorsunuz galiba 😂

• @Rhonster hayır asla öyle bir şey düşünmüyorum 🙂

• Yasaklı

@Ping-PONG estağfurullah neden saldırgan olayım sordum sadece 🙂 herkes birbirine saygı göstermek zorunda ….

🙏🏻

Konu evlilik olunca zaten hep akıllar sahte olana gidiyor. Normaldir. Ben sadece GC almanın bilinmeyen çok fazla alternatifi olduğunu ve sorun yaşanacağı düşünülen bazı konularda sorun yaşanmamdan çözüme gidebileceğini belirtmek için ve konusu geçtiği için üzerinden örnek verdim.

Mesela turist vizesi ile ABD ye gittiniz ve Türkiye’ de gerçekleşen bazı sebeplerden dolayı geride bir hayatınız kalmadı ve içinizden dönmek gelmedi overstay e düştünüz. Bir garsonluk işi buldunuz ve işveren sizi zor durumda bırakıyor. Fazla çalıştırıyor, az para veriyor, tehdit ediyor vs…

Bu durumda sağlam bir avukat ile GC ye başvurabilirsiniz.

Bunlar hep geçmişte örneği olan ve yasal tabanı olan gerçekler.

Bu arada ben overstay e düşüp bu yolla GC almayı düşünmüyorum. 😂 Ciddiye almayın espri yapıyorum. 🙃

• @newbie97 İlişkilerde yaş farkı çok önemli bi unsur bence . çünkü erkekler erken yaşlanıyor ve kadın erkekten gençse eğer bu sefer erkek kadının yanında baya yaşlı ve çökmüş gibi duruyor…

• Yasaklı

Bir Amerika vatandaşı tarafından saldırıya ugradiginizda da yasal olarak GC talebinde bulunabilirsiniz.

Ya tabi ki hayır. 🤦♂️ Ghetto da yaşayıp böyle bir şey olsun diye dua etmeyeceğim. 😂😂😂

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bir Amerika vatandaşı tarafından saldırıya ugradiginizda da yasal olarak GC talebinde bulunabilirsiniz.

Ya tabi ki hayır. 🤦♂️ Ghetto da yaşayıp böyle bir şey olsun diye dua etmeyeceğim. 😂😂😂

Ama yalan olmasın! Sırf sokağı polisler bastığında Happy nation açıp gümbür gümbür çalıp video çekmek için kısa bir süre ghetto da yaşamak isterim. Olmeden yapmak istediklerim arasındadır kendisi. 😂

Happy nation, livin' in a happy nation
    Where the people understand and dream of perfect man
    Situation leading to sweet salvation
    For the people, for the good, for mankind brotherhood

• @yaren94 bu arada sözlerimin yanlış anlaşılmasını istemem sadece tlc deki gibi belli başlı nedenler yoluyla evlilik için özellikle böyle yaşlı adam ve genç kadın ilişkisi pek iyi değil gibi….

• ⭐⭐⭐⭐

@GizemYılmazz ayni usluba sahip oldugunuz icin sizi bir gunlugune uzaklastiriyorum

• @Ping-PONG inşallah yapabilirsiniz 😂😂😂😂

• Yasaklı

@yaren94 bu arada sözlerimin yanlış anlaşılmasını istemem sadece tlc deki gibi belli başlı nedenler yoluyla evlilik için özellikle böyle yaşlı adam ve genç kadın ilişkisi pek iyi değil gibi….

Hayatini spor yaparak geçirmiş 45 yaşında fit, fiziksel gucunun tavan yaptığı ekonomik özgürlüğünü eline almış ve bir hayat gorusu kazanmış Prime döneminde bir erkeğin yanında 25 yaşında genç güzel bir kadin bence sırıtmaz. 🙃 bu hayat standardına sahip bir erkeğin yanında 25 yaşındaki kız aynı fizyolojik süreçte ilerleyebilir diye düşünüyorum.

Bombaya tutabilirsiniz belki ama ben bu durumu normal buluyorum. Eğer gerçekten golddigger değilse kızın durumunu da normal buluyorum. Prime dönemindeki bir erkek kadının her türlü maddi/manevi beklentilerini karşılayabilecek durumdadır. Gayet aşık olunabilir bir durum 🙃

Ama tersini çok samimi bulmuyorum. Forum ortamına uygun olmadığı için bu konudaki görüşümüz bildirmekten imtina ederim. 😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG Allah affetsin yorumunuzu okuyunca bu canlandı gözümde 😂

• @Rhonster Kusura bakmayın da ping pong denen arkadaş @gucarslan tarafından sayfadan uzaklaştırıldığı yazısında oturmuş Türk kızlarına hakaret içeren laf söylüyordu vs. ve o cümlelerinden sonra @GizemYılmazz ın oturup hayıflanarak bir şeyler yazmasına günler sonra neden uzaklaştırma yapıyorsunuz ki? Üstelik @gucarslan @Ping-PONG 'u öncesinde uyarıp sonrasında devam etmesi yüzünden uzaklaştırmıştı. Siz şu an farkındaysanız herhangi bir uyarı yapmadan direkt uzaklaştırıyorsunuz. Bu kadar kolaysa zaten kafanıza göre uzaklaştırmak hiç konuşmayalım forumda. Gidip uyarı yapsanız ve uzaklaştırsanız yine tamam fakat tamamen kinaye yapar gibi uzaklaştırıyorsunuz kızı. Hayır daha da komiği @Ping-PONG denen arkadaş o cümleleri ve defalarca uyarılmasına rağmen 2-3 gün uzaklaştırılıp engeli kaldırılırken @GizemYılmazz ın uyarılmadan direkt ceza yemesi. @gucarslan @crazycells keşke herkes siz ikiniz kadar insaflı ve adaletli olsa. Neyse

• Yasaklı

@Rhonster Türk kızlarıyla ilgili aşağılayıcı bir ithamda bulunup @gucarslan tarafından defalarca uyarılmasına rağmen devam eden ve en son bunca şeye rağmen 2-3 gün uzaklaştırılıp yasağı kaldırılan birine sırf kızdı diye @GizemYılmazz 'ı hiç uyarmadan uzaklaştırıyorsunuz. Gerçekten çok adil bir yöneticisiniz burada göstermiş oldunuz.... @gucarslan @crazycells Umarım şu duruma bir el atarsınız.

• ⭐⭐ Yasaklı

@HilalÜstün @Ping-PONG 'un yasağını kaldırıp kaldırmamaları beni ilgilendirmiyor fakat @GizemYılmazz 'ı bu şekilde uyarı dahi yapılmadan uzaklaştırmanız pek yakışmadı bence. Üstelik günler sonra sanki nispet yapar gibi. Değişik bir durum olmuş. @Rhonster

• ⭐⭐⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine ileti yeni sikayet edildigi icin gordum ayni onun ikisinin arasinda bir fark gormedigim icin uyari olarak bir gun uzaklastirdim dediginiz gibi olsam o bilgilendirme iletisinide yazmadan da uzun sureli banlayabilirdim ve kimse farketmezdi bu durumda o yuzden kotu oldugunu dusundugunuz birini elestirirken onun seviyesine inmemelisiniz bu sizi onunla ayni konuma dusurur

• ⭐⭐⭐⭐

@HilalÜstün yasagi gecici olarak kaldirildi ve bahsettiginiz iletilerden dolayi sikayet edilmedi ilgili iletileri sikayet ederseniz degerlendiririz

• Yasaklı

@Rhonster Sizce de @Ping-PONG 'un yazdığı cümlelere karşı sinirlenmesi, kızması ya da üzülmesi normal değil mi? Ya da her şeyi geçtim bir uyarı yapsanız mesela öncesinde? Çünkü sohbet odasında devamlı sohbet eden aktif olan birkaç kız olarak rahatsız olduk @Ping-PONG 'un yazdığı şeylerden. Neyse sağlık olsun. İyi akşamlar herkese.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

193

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.4k

| | | |