DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@gtx295 Yok hocam önceden batıkentteydim şimdi yapracık taraflarındayım o yüzden yaşamkent civarından aldım randevuyu. Sakın ama sakın 1970 lerde yapılan kooperatif binalarına, toplu konutlarına felan taşınıyım deme benden söylemesi 😁

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Yok hocam önceden batıkentteydim şimdi yapracık taraflarındayım o yüzden yaşamkent civarından aldım randevuyu. Sakın ama sakın 1970 lerde yapılan kooperatif binalarına, toplu konutlarına felan taşınıyım deme benden söylemesi 😁

yok en kötü dükkanda bile kalirim ne olucak 😂 Yer mi yok 😃

• ⭐⭐

@gtx295 hocam oradaki toplu konutlar yada diğer adıyla kooperatif binaları her ne kadar dışarıdan düzgün gözükse de cidden mühendislik hizmeti almamış binalar. Zamanında betonu işçiler elleriyle karıp dökmüş öyle hesap edin, demetevlerdeki binalar nasılsa oradaki binalar da öyle. Kolonlara tahta sıkıştırmış olma ihtimalleri bile var öyle söyleyim 1. katta matkap çalışırken 5. kattan eviniz titrer. 1. katta çocuk koşsa 5. kattan o çocuğun nereye koştuğunu kestirebilirsiniz. Binalar tahta olsa ancak bu kadar olur dediğinizi duyar gibiyim ama aksi kanıtlanmadığı sürece ben tahta olduğunu düşünüyorum 😁

Aşırı derecede zemin yamukluğu da var, bir duvardan bir duvara 5-6 cm eğim vardı tadilatsız binalara denk gelirseniz dikkat edin görürsünüz sahibindende felan

@gtx295 hocam oradaki toplu konutlar yada diğer adıyla kooperatif binaları her ne kadar dışarıdan düzgün gözükse de cidden mühendislik hizmeti almamış binalar. Zamanında betonu işçiler elleriyle karıp dökmüş öyle hesap edin, demetevlerdeki binalar nasılsa oradaki binalar da öyle. Kolonlara tahta sıkıştırmış olma ihtimalleri bile var öyle söyleyim 1. katta matkap çalışırken 5. kattan eviniz titrer. 1. katta çocuk koşsa 5. kattan o çocuğun nereye koştuğunu kestirebilirsiniz. Binalar tahta olsa ancak bu kadar olur dediğinizi duyar gibiyim ama aksi kanıtlanmadığı sürece ben tahta olduğunu düşünüyorum 😁

Aşırı derecede zemin yamukluğu da var, bir duvardan bir duvara 5-6 cm eğim vardı tadilatsız binalara denk gelirseniz dikkat edin görürsünüz sahibindende felan

Çevrem orada iyi sorun yok. Kalacak yer bol 🙂 en kötü günlük otelde bile kalinir 😂

• @Atlantis00 evet çok az kaldı inşallah 5000 aşağıda case no ile gelir asıl zor kısmı geldikten sonraki süreçtir ds 260 acele etmek eğer hata olacaksa yanlış olur önceden hazırlık yapıp hatasız doldurmak önemli çıkarsa çok emin olduğunuz arkadaşlarınız aile üyeleri bilsin kıskanan çok oluyor arkadaşlıklarınız bozulur sonrası psikolojik savaş en ufak sorunu büyütmeler böyle gider bence yaşınızı bilmem ama almanyaya bakın gitmek amerikadan daha kolay sağlık çok önemli şansınız bol olsun

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Atlantis00 evet çok az kaldı inşallah 5000 aşağıda case no ile gelir asıl zor kısmı geldikten sonraki süreçtir ds 260 acele etmek eğer hata olacaksa yanlış olur önceden hazırlık yapıp hatasız doldurmak önemli çıkarsa çok emin olduğunuz arkadaşlarınız aile üyeleri bilsin kıskanan çok oluyor arkadaşlıklarınız bozulur sonrası psikolojik savaş en ufak sorunu büyütmeler böyle gider bence yaşınızı bilmem ama almanyaya bakın gitmek amerikadan daha kolay sağlık çok önemli şansınız bol olsun

hocam sizin hayirli olsun. sanirim cn 5000 lerde sizin? hala mulakat alamadiniz mi?

• ⭐⭐

@gtx295 Günlük otel pahalıdır hocam oradan yeni bina bulmaya çalışın gerçi Ankara çürümüşte toprak alan yok. Memlekette yeni bina yok vallahi Eryaman bile çok eski ama en azından sağlam diye biliyorum

• @gtx295 çok yaklaştı mart ayı mülakat mayıs ayı ankara olur gibi gözüküyor çok güzel muhabbetiniz umutlarınız hayalleriniz var hepinize inşallah nasip olur inşallah

@gtx295 Günlük otel pahalıdır hocam oradan yeni bina bulmaya çalışın gerçi Ankara çürümüşte toprak alan yok. Memlekette yeni bina yok vallahi Eryaman bile çok eski ama en azından sağlam diye biliyorum

ulkede hangisi düzğün ki. Bir tarafi düzeltmeye başlasan bir taraf bozuluyor. Komple düzeltemezsin de böyle gider malesef.

• ⭐⭐

@salih-atilla İnşallah hocam bizde sizinle aynı sevinci yaşarız o günleri görmek nasip olur 🙂

@gtx295 çok yaklaştı mart ayı mülakat mayıs ayı ankara olur gibi gözüküyor çok güzel muhabbetiniz umutlarınız hayalleriniz var hepinize inşallah nasip olur inşallah

Sizin adiniza çok sevindim. Hayirlisi olsun umarim istediginiz gibi bir hayata başlarsiniz. Darisi tabiki bizlere diyelim. 🙂

• @gtx295 nasip olur neden olmasın sadece amerikaya bağlanmayın almanya daha kolay ve mantıklı ben çocukları almanyaya yönlendirdim nasip kısmet hayırlı ise olsun

• @salih-atilla inşallah güzel haberlerinizi alırız su gibi akıp geçsin süreçler💫

@gtx295 nasip olur neden olmasın sadece amerikaya bağlanmayın almanya daha kolay ve mantıklı ben çocukları almanyaya yönlendirdim nasip kısmet hayırlı ise olsun

Germany ilgimi çekmiyor benim. Amcam leipzig de yaşiyor gel diyor oda ama bir türlü ilgimi çekmiyor 😁

• Selam arkadaşlar. Bu bizim ailecek 4. Başvurumuz. İlk defa içimizde “bu defa çok yaklaştık”hissiyatı var.Umarım herkesin gönlüne göre olur.
    Geçen yıl kazandığı halde mülakat randevusulamayanları duyduk. Çok bilgi sahibi değilim. Kaçıncı sıradan itibaren süreç sıkıntıya düşebiliyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eliff-0 her sene bir önce ki sene gibi olacak diye bir durum olmadığı için şimdiden karalar bağlamayın lütfen. Ancak 10.000 üstünde sorunlar başlıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@salih-atilla foruma geçen yıl çekilişten sonra geldiğiniz için bu ds260 formu için endişe etmeniz çok normal. Sonuçlardan 2-3 gün öncesi zaten ben boş halini paylaşıcam ondan dolayı sizin açıklanmadan ds 260 hazır olacak. Ayrıca gitmeden önce de bir tane dosyam var. Sizin eve alınacak malzemelerden tutun oradaki a dan z ye kadar tüm bilgiler mevcut içinde ondan sizler rahat olun. @Atlantis00 biliyor zaten bu durumu ondan siz yenisiniz ondan sizin de bilginiz olsun. Çekilişten sonra ki hiçbir şekilde durumda sorun yaşanmaz her şeyin ilacı var. Burada sadece vizeyi basamıyoruz o kadar geriye kalan tüm işlemler hakkında bilgi sahibiyiz.

• @ayvalik10 Teşekkür ederim şimdiden emeğinize sağlık

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ufuk-Sener rica ederim bizler burada aileyiz herkes birbirine yardımcı olur. Lütfen kazananlar orada adresim yok kimseyi tanımıyorum demesinler. Biz aileyiz ve de herkes burada yardımcı olur. Gitmeden 1 hafta öncesinden gideceğiniz eyalet oturan kişilere mesaj atın sizlere adres konusunda yardımcı olurlar.

• ⭐⭐

@gtx295 Benim amcam Almanyada yaşasa beni yanına çağırsa ilk uçakla giderim valla 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

82

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.7k

| | | |