Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @grslarc kcc ile kontaga gectiniz mi?

• @grslarc evet bence de kcc ile görüşün. Randevu tarihinin kontrolü için çekiliş numaranla kontrol gibi bir yazı okudum sanırım. Hiç kontrol ettinizmi. 8300lerde ocak ayına randevu verilmiş olan var. Randevu tarihi mail olarakmı bildiriliyor. Yoksa kontrol okuduğum gibi bizce mi yapılacak. Randevu alan arkadaşlar süreci paylaşırsa iyi olur hepimiz için.

• ⭐⭐

arkadaslar merhaba surecime Kanada da devam etmek icin ne yapmaliyim yol gosterebilirmisiniz? e-mail atip ds 260 i actirip mulakat yerine torontomu demeliyim. burada usa elciliginin gocmenlik hizmeti verip vermedigini mi check edeyim. yurtdisinda mulakata giren varmi aranizda?@crazycells yol godterirmisiniz lutfen. saygilar

• ⭐⭐

@the-black-eagle merhaba case numberim 21 xxx lerde sanirim yakinda banada email gelir degil mi? sizin tarihiniz belli oldu mu?

• bana geldi 21.11.2018 de.19xxx

• Yasaklı

@mel Evet. Defalarca email gönderdim. Her seferinde belgeleriniz alınmıştır ve incelenmektedir şeklinde cevap alıyorum. KCC'yi check ettiğimde dosyam halen Kentucky'de gözüküyor. Herhalde tembel bir memura takıldı kaldı dosyam..:)

• @hockeyumpire2 KCC'den mail gelmesi ne anlama geliyor?

• @grslarc umarım bu 5 günde gelir randevu maili 🙂

• ABD Ankara büyükelçiliğinden açıklama geldi...

• @hockeyumpire2 hayır randevu verilmedi. Zaten numaramız current olmadı. Önden evrak gönderdik. Current olanlar 10.000e kadar olanlar. Bize de currwnt olduktan sonra verilecektir.

• mülakat tarihi almayı bekliyorum bu ay sonuna kadar ama hükümet kapanması vs gibi durumlar engel olucak sanırım daha önce de sormuştum şubat için mülakat verilen var mı ?

• @berkergn13 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

mülakat tarihi almayı bekliyorum bu ay sonuna kadar ama hükümet kapanması vs gibi durumlar engel olucak sanırım daha önce de sormuştum şubat için mülakat verilen var mı ?
    Türkiye'den sanırım kimse daha şubat için mülakat tarihi aldığını zannetmiyorum. Bugün, yarın veya pazartesi alırız. Ayrıca, KCC çalışıyor herhangi bir kapanma söz konusu değil

• @dreambig benim de numaram 7xxx umarım alırız bu 3 gün içinde. eğer alamazsak marta kalmış mı oluyor ?

• @dreambig 8500lerin şubata randevu aldığını 6000lerin hala alamadığınü biliyorum. Sitenin eski bir üyesinden öğrendim

• @crazycells bu forum çizelgesi nasıl güncelleniyor?

• @nevergiveup DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

ABD Ankara büyükelçiliğinden açıklama geldi...

@rüzgar DV2019 bekleme odası içinde söyledi:
    Daha önce açıklama yapmıştım dogru bilgi için sitesine bakın lütfen Haberin tarihi (22 Aralık 2018) bizimkilerin aklı başına yeni geldi haber yapıyorlar

Şöyle bir açıklama yapılmış.
    ABD Ankara Büyükelçiliği ve Türkiye'deki Konsolosluklar
    Acil Duyuru – ABD’de Federal Hükümetin Kısmen Kapanması (22 Aralık 2018)

ABD’de federal hükümetin ödenek yokluğu nedeniyle kısmen kapanmasına karşın, Türkiye’deki ABD Misyonu’nun Konsolosluk bölümlerinde vize ve ABD vatandaşlık hizmetleri verilmektedir. Vize hizmetleri ABD Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu’nda; ABD vatandaşlık hizmetleri ise ABD Ankara Büyükelçiliği, İstanbul Başkonsolosluğu ve Adana Konsolosluğu’nda devam edecektir.

Yazının devamı için sitesine bakınız :https://tr.usembassy.gov/tr/acil-duyuru-abdde-federal-hukumetin-kismen-kapanmasi-22-aralik-2018/

• arkadaşlar 'you have been randomly selected..' sayfası güncelleniyor değil mi mülakat verilince ???

• Ewt orda mulakat tarihi yaziyor @berkergn13

• @karadenizden DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@dreambig 8500lerin şubata randevu aldığını 6000lerin hala alamadığınü biliyorum. Sitenin eski bir üyesinden öğrendim

ewet haklısın 8xxx lerden gruba üye olanlardan bir kaçı kişi randevu aldı. Ama genel olarak 6600-8800 arası randevu sayısı çok az kaldı. Bana KCC den supported dokümanların onayı 19 Ksım da geldi. Muhtemelen DS-260 ve SDs 15 Kasım'dan önce onay alanlar Ocak ayına mülakat tarihi aldılar. 5 Kasım'dan sonra onay alanlar Şubat'a kalacaklardır. Diğer ülkelerden şubat için de mülakat tarihi alanlar var . Alfabetik olarak Türkiye sonlarda yer aldığı için ay sonunu buluyordur diye yorum yapıyorum veya kendimi ikna ediyorum. Şubatta mülakat tarihi alacağımıza inancım var.

• supperted dökümanların onay maili dediğiniz 'Records indicate you have submitted a complete... ' diye devam eden mail değil mi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |