DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@R-Topcu neden sorun olsunki, doğru şekilde boyutlandırıp siteden onay alırsanız bir sorun olmaz

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 aileli fotoğraflar doğru olamaz sanmıyorum (büyük ihtimalle onların başvuru fotoğrafı ellerinde yoktu sadece kim oldukları görülsün diye ellerinde olan bir fotoğraflarını koymuşlardır) ama beyaz duvarın önünde vs çekilmiş fotoğraflara niye şaşırdınız ki. Şu greencard başvurusunda fotoğrafçıya gidip fotoğraf çektirme işi bir tek bizim ülkemizde vardır herhalde 😄

• Bu ileti silindi!

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Atlantis00 aileli fotoğraflar doğru olamaz sanmıyorum (büyük ihtimalle onların başvuru fotoğrafı ellerinde yoktu sadece kim oldukları görülsün diye ellerinde olan bir fotoğraflarını koymuşlardır) ama beyaz duvarın önünde vs çekilmiş fotoğraflara niye şaşırdınız ki. Şu greencard başvurusunda fotoğrafçıya gidip fotoğraf çektirme işi bir tek bizim ülkemizde vardır herhalde 😄

Ailelerin bir arada olduğu tek fotoğraflar ile başvuru yapılmamıştır. Ancak ayrı ayrı olan aile fotoğraflarında ve diğer kişilerin fotoğraflarında gölgeler, duvar rengi, netlik ve fotoğraf oranları gibi birçok konuda sıkıntılar mevcut. Ona rağmen green card kazanılıyor ise burada her ayrıntıya dikkat edip başvuran bizler bu konuda aşırı emek veriyoruz demektir. 🙂

Edit: İmla

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Thyateira Eğer şu fotoğraflar doğru ise cidden bu saatten sonra evde duvarın karşısına geçer rastgele çekilirim ya da geçen seneki fotoğraf ile başvuru yaparım. Haybeye kasıyoruz kendimizi sanırım....

Azami bir şekilde özen göstermek gerekli bence ama kazananların fotoğraflara bakınca insan biraz abartıyor muyuz acaba diye düşünmüyor değil. 🙂

• @Bener-Ersoy-0, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Thyateira hele ki Mükremin Sayınta’nın eşi ve oğlunun ardında bariz bir gölge var. Gerçekten çok acayip. He ben sağlamcıyım, yarın olsa yine en sağlam nasılsa yine öyle yaparım ama bu fotoğraflar gerçek ise bir tabu yıkıldı demektir.

Evet, gölge çok net bir şekilde görülüyor hocam. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Thyateira ben resimlerin ayarlanması için tek bir site açıklamıştım. Bu siteden aynı anda 6 farklı işlemi yapıyorsun demiştim acaba sizler görmediniz mi

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Thyateira ben resimlerin ayarlanması için tek bir site açıklamıştım. Bu siteden aynı anda 6 farklı işlemi yapıyorsun demiştim acaba sizler görmediniz mi

Fotoğraf ayarlaması ile ilgili herhangi bir sıkıntı yok. Daha önceden kazananların nasıl fotoğraflar ile kazandığına dair konuşuyoruz.

• merhaba 7 kasım da Türkiye saati ile kacta kapanıyor başvurular?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@AE123 nereden başvurduğunuzun bir önemi yok.

• Merhaba birşey sormak istiyorum diyelim ki DV25 kazandık benim şuan için akitf 4bin gün ödenmiş pirimlerim var 4 yıl daha aktif çalışırsam emeklilik için pirim dolmuş yaş bekliyor olacağım dv 25 kazanan bir kişi kazandığını varsayarsak 3 yıl en fazla türkiyede duracak diye hesaplama yaptım şimdi amerikaya gittiğimizde tr sadece primleri ödeyerek günü işlete biliyor muyuz yada örnek veriyorum oturum abd ama ben türkiyede aktif bir iş yerinde sigortam yatsa soran olursa danışmanlık hizmeti verdiğimi ve maaş aldığımı söylersem olur mu?

• @T-C-Kubilay-Dikici mümkündür.

• @T-C-Kubilay-Dikici
    Buna devlet memuriyetinde isteğe bağlı iştirakçilik deniyor. İstifa sonrası (belirli şartlar sağlanıyorsa) kalan primler dışarıdan ödenip emekli olunabiliyor. Özel sektörü bilemiyorum.

• ⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici isteğe bağlı ödeyebilirsin. İkinci dediğin olmaz.

• @T-C-Kubilay-Dikici kendin orada çalışırsın, buradan da isteğe bağlı ödersin, kendini bir yerde çalışıyor gösterirsin, hallolur.

• Merhaba bir sorum olacaktı okul kısmında ben 1 tane üniversiteyi bırakıp yeni bir üniversiteye başladım şu an yeni bir üniversitede okumaktayım bu durumda high school degree olan lise mezununu mu seçmeliyim yoksa Some university courses olan üniversite terk kısmını mı seçmeliyim cevaplarsanız çok sevinirim aklım çok karıştı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Raskolnikov-0 high school en az olması gerekiyor ondan neden üniversite okuyorum yazmadın diye kimse hatalı demez ondan kafan rahat olsun her ikisi de olur.

• @ayvalik10 Çok sağolasın abi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

189

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.4k

| | | |