DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@ebaris86 misir turkiyeden daha ucuz vize derdide yok oraya gidebilir gitmek isteyen hemde super tatil

• @Rhonster son yıllarda Mısır, turistler için çok da güvenli bir ülke değil. Elbette kesinlikle görülmeli, ama dikkatli olmakta da fayda var. Küçük bir hatırlatma yapmış olayım.

• ⭐⭐⭐

@Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Bu sene verilen taahhüt yerine getirilmezse direkt sizin firma ile çalışacağız 😎

Bir de kazıklandık durup dururken🫣

😂😂😂

• @T-C-Kubilay-Dikici, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar öncelikle soracağım sorunun doğrudan GC ile ilgili değil ama dolaylı yoldan ilgili olacak tecrübesi olanların tavsiyelerine ihtiyacım var.

Öncelikle YURT DIŞINA daha önce ÇIKMADIM bu yüzden eşimle bir yurt dışı planımız hep vardı 2024'de yapalım dedik tercihimiz Avrupa ve gemi turları olmasını hem birçok ülkeyi görme fırsatımız olacak hem de dolu dolu bir gezi olması için gemi istedik işlerimin yoğunluğundan dolayı NİSAN MAYIS gibi düşünmüştüm ama hiç hava durumunu düşünmedim avrupa için ideal ay hangisidir bütçe konusunda kişi başı 1000euro civarı tatil için + orada harcama ayırdım..

Avrupa tercih etmemin sebeplerinden bir diğeri schengen vizesi almak olurda şansım bu sene tutarsa dosya taşımada vize sorunum ortadan kalkması olacaktır.

Daha önce bir çok defa cruise turlarına katılmış biri olarak öncelikle rotanızı hangi avrupa ülkeleri üzerinden oluşturmayı düşünüyorsunuz onu belirtebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Belirtmiş olduğunuz bütçe hangi rotayı, gemiyi, tarihi ve ineceğiniz limanlarda ne tarz cafelerde oturduğunuz ve ne tarz harcamalar yapacağınız ile de orantılıdır. Gitmeyi düşündüğünüz aylarda hava koşulları pek de uygun olmayabiliyor , size tavsiyem hem karaya çıktığınızda hem de gemi içerisindeki açık havuz imkanlarından yararlanabilmek için Ağustos ortası- sonunu tercih etmenizdir. Gemi içerisinde kapalı havuz, spa vs. gibi seçenekler mevcut evet ama soğuk hava koşullarında çoğu vaktinizi geminin iç güvertesinde geçirecek olmanız size bir cruise deneyiminden ziyade bir hotel hissiyatı verecektir. Turlarımı her zaman cruisedirect üzerinden ayarladım ve çok memnun kaldım onun da bilgisini vereyim size. Son olarak da barcelona - gran canaria (ıslands) rotasını tavsiye ederim. Şimdiden eğlenceli ve keyifli bir tatil geçirmeniz dileğiyle .

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE işi sağlama aldık 500 dolara, ilk 100'ü şampiyonlar ligi kurası gibi manuel çekiyorlar. fiyat düşünce bilgisayarla çekiyorlar 50 dolar için riske gerek yok 😃 😛

He o zaman tamaaam 😂😂

• @Zealist araştırmayı çok seven biriyimdir yazdıklarınızı hiç düşünmedim bulunduğum şehirde bir kaç tur şirketine gittim onlara isteklerimi söyledim onlarda bize bilgi vereceklerdi. Mevsim olarak tavsiyenizi göz önünde kesinlikle bulunduracagim bu deneyimi yaşamak istiyorsam tam anlamı ile olmadilir söylediğiniz siteye bakacağım teşekkürler

• Dün akşam 2. başvurumu yaptım. Second time's the charm! 😌🍀

• 2021 15 ekimde başvurmuşum soran olursa zaman su gibi akmadı o 1.5-2 sene

• @gtx295 Ben bu soruya net bir cevap bulamadığım için temmuz ayında yoklama işlemleri tamamladım. Kasımda askere gideceğim. hayatımda bir kere karşıma çıkabilecek fırsatı şansa bırakamam.

• ⭐⭐⭐⭐

@sinaanyilmaz daha 3 ay kadar ordaydim hic bir sorun yok hurgada ya ve kahireye gittim yuruyerek cogu yerini gezdim misir carsisina girdim daha ne olsun 😂

• ⭐⭐

@baran-bozdogan neredesiniz şimdi acaba?

• 2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025 başvurmuşum 🙂

2020 de yakaladık ama vizeyi pasaportta göremedik 🙂 Başvurmaya devam..

• ⭐⭐

@gtx295 İnşallah hocam , gülsün bu sene yüzümüz 👍🙏

• ⭐⭐

@Semihmete Maşallah hocam hiç teklememişsiniz, kazanıp gidememeyi hayal edemiyorum

• Evet bu kervana bugün tekrar katıldık.Mayıs 2025 e kadar hayaller başlasın.
    Allah, bizede bu sefer göçmenlik vizesi almayı nasip etsin (AMİİN)

• @debbieLA77 Amerikadayım New Hempshire

• Artık o kadar heyecansızım ki.
    Böyle öğrenilmiş çaresizlik gibi.
    Başvurduk ama yine çıkmayacak düşüncesi.:)

• Geçen sene çok heyecanlıydım çıkmadı heyecanım gitti bu sene gram heyecan yok başvurmadım hala ve bu siyaseten israili desteklemeleri yüzünden hiç gidesim yok ve pahalılık da var

• @faraza, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Ben bu soruya net bir cevap bulamadığım için temmuz ayında yoklama işlemleri tamamladım. Kasımda askere gideceğim. hayatımda bir kere karşıma çıkabilecek fırsatı şansa bırakamam.

yoklama yaptiginizda durum belgesi almaya calistiginizda ne yaziyor?. benim aklima sey geldi elcilik randevusu aldigimizda randevuya gitmeden once yoklama yaptirmak :d sonra edevlet belge almak olur mu acaba ? 😃

• Temmuz'da yoklamayı tamamladım. Askerlik durum belgesi aldığımda 11 Kasım'a kadar askerlikle ilişiği yoktur yazıyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

241

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.0k

| | | |