Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord tsg photo tool koyarsan onları 600 x 600 300dpi kendisi çevirir bence koy gitsin kafan rahat olur. Eğer hata verirse ozaman ben kullanıyorum photoscape ile 610 x 610 çıkarırsın

Her ihtimale karşı koyacağım abi çünkü dpi göremiyorum. Ama fotoğraf çektirdiğim yer amerikanın belirtti fotoğrafçılardan yinede her ihtimale karşı koyalım. Birde sen bilirsin bir şey soracağım şimdi fotoğraf isimlerinde alt Tire Türkçe kelimeler falan var onu değişerek mi yüklemek gerek yukarıda birisi böyle bir şey demiş. Ben daha önce foto ismi değişmeden olduğu gibi yüklüyordum bu sefer değişelim bakalım. Tabii bu soruya çıkan arkadaşlar kesin olarak yanıtlar
    @Emre-Kurtulmuş

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@JesusLord tek isim yazarsın resmin özellikleri basıyorsun sonra ayrıntılar başlığına tıkladığın zaman görürsün

• @phenex çok teşekkür ederim cevapladıginiz için yani çıkarsa sorun olmaz di mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrsgrsy dünya da 55.000 adet vize verilince mülakatlar bitiyor normalde 30 eylüle kadar vakit vardı fakat bu sene 7 eylül de itibaren mülakatları kestiler. Kazanan kişi 55.000 adet değil mesela kazanan 1 kişi fakat ailesi 5 kişi olursa 5 adet vize gitti demek oluyor

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord tek isim yazarsın resmin özellikleri basıyorsun sonra ayrıntılar başlığına tıkladığın zaman görürsün

Tamamdır abi benim için önemli olan çekilişe katılabilmek. Katılamadan elenenlerden havuza ayrılanlardan olmak istemem o nedenle her şeyi uygulamak istiyorum, çekiliş benimde katıldığım bir şekilde yapılsın bana yeter. Ötesi daha çok moral bozuyor acaba yanlış mı yaptım diye düşünmemek isterim 🙂

• @Wefan-Maharramova Sorun olmaz ben de o şekilde yazdım ve vizemi aldım. Türkiye'de eyalet sistemi olmadığı için adres yazımlarında bu karışıklığı yaşamanız normal. City ilçe ismi oluyor, state il ismi oluyor. Problem yok.

• ⭐⭐⭐

@JesusLord türkçe kelime olursa yüklemede hata veriyordu önceden hala öyle olması lazım onun için türkçe harf kullanmayın fotoğraf isminde

• ⭐⭐⭐

@JesusLord katılamadan elenen havuzu olduğu bile garanti değil çok fazla takılmayın bu durumlara onun için

• @Ceren-1 yeni üye isen yazdıkların geç düşer, diğer soruların cevaplarından emin değilim yanlış yönlendirmek istemem forumu karıştır biraz, veya bilen varsa cevaplasın.

• Ben ilk defa başvuru yapıyorum ve işimi sağlama almak için bir fotoğrafçıya gidip 5'e 5, 600px boyutlarında bir fotoğraf çekildim. Ancak dün başvuru esnasında defalarca denememe rağmen başvuru hata verdi ve araştırmam sonucunda fotoğraf boyutu düşürüldüğünde sıkıntının çözüldüğünü öğrendim. Bende 183 KB olan görseli 48,6 KB boyutuna indirdim ve bu sayede form onaylandı. Az önce TSG Photo Tool üzerinden kontrol sağladığımda fotoğrafın çok sıkıştırıldığına dair hata aldım. Sizce yaptığım başvurudan elenir miyim?

• kazanıp mülakat alamamıs biri olarak umudum halen bitmedi dv2025 hepimize sans getirsin insallah.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ceren-1 mesajına bakar mısın

• @cemalkt, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

kazanıp mülakat alamamıs biri olarak umudum halen bitmedi dv2025 hepimize sans getirsin insallah.

Sizinle konuşmuştuk, mülakat alamamanıza üzüldüm tekrar başvuracak mısınız

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord türkçe kelime olursa yüklemede hata veriyordu önceden hala öyle olması lazım onun için türkçe harf kullanmayın fotoğraf isminde

Alt tire vs var onu değişmem gerekir mi? En iyisi ingilizce karakterler ile isim yazmak

• Eşimle beraber 2. kez başvurumuzu yaptık. Herkese bol şans dilerim.

• ⭐⭐⭐

@JesusLord özel ibare kullanmayın. Direk ingilizce karakter kullanın. Yani fotoğrafın adını aa bile yapsanız yeterli _ vs gibi sembollerle niye zaman kaybedeceksiniz ki

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord özel ibare kullanmayın. Direk ingilizce karakter kullanın. Yani fotoğrafın adını aa bile yapsanız yeterli _ vs gibi sembollerle niye zaman kaybedeceksiniz ki

Daha önce hep öyle konulan isimle başvuru yapmıştım bu sefer değişeceğim 🙂

• Her sene foto da bir aksilik yapıyorum ,601x601 yaptım Photo Tool kabul etti, dün aceleyle başvuruyu tamamladım ..Site açıklamasında En Az 600X600 olmalı yazıyor ama yine aynı sitede 600x600 olmalı yazıyor 🙂

• @Cemda En az diyor bı sıkıntı yok yani 1200 x1200 e kadar sanırım

• @cemalkt Keşke başka ülkelerden randevu almaya calissaydiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |