Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Murat-4 Ben de bakınıyorum bu aralar, eğer bir yerlerden bilgi gelirse en kötü bana da özelden atabilir misin hocam

• @Uçan-hollandalı bişey öğrenirsem yazarım, aslına bakarsan deprem açıklaması sadece deprem bölgesini kapsıyor sanıyordum tüm Türkiyeymiş ondan sonra ilgim arttı biraz, bişey öğrenirsek haberleşiriz.

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@okanatan Benim resimim 600x600 163kb boyutundaydı ve sizin boyutta bir problem yok aslında hocam. O resim ile başvuru yapabilirsiniz ekstra sıkıştırmaya hiç lüzum yok

Ben gereksiz bir sıkıştırma yapmışım sonradan uyarılınca farkettim ama hallettik şükür

• ⭐⭐⭐

@JesusLord siz photo toola yükleyin yapılması gereken bir şey varsa o yapıyor zaten

• @Murat-4 forumun kanada kısmında kanada vize başvurusu başlığında yazışmalar var ordan bakabilirsiniz. Bir de youtube de bir video var

Ama face grubunda biri 25 eylülde başvuru bitecek yazmış. Aksine bir bilgi bulamadım maalesef

• Kanadayı eşimle hala düşünüyoruz ancak iş bulma konusu kafamı karıştırıyor. İş için aracı firma biliyor musunuz?

• @ayvalik10 artık yeni kimliklerde doğduğun şehir bilgisi yazmıyor.

• İlk seferim. Başvurdum bakalım. Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum

• ⭐⭐

@freedom e-devlet'e giriş yap sağda yukarıda kendi adına tıkla hemen altında benim sayfam butonuna bas. açılan sayfada Bilgilerim sekmesine tıkla aradığını orada bulacaksın.

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @ayvalik10 bende @mesut1905 ile aynı durumdayım yardımcı olabilirsiniz. Bende görmedim çünkü.

• Ben buraya yeni üye oldum da mesajlarımı ve cevapları bulamadım belki de ben göremedim yazdıklarımız geç mi düşüyor tam anlayamadım açıkçası... Bu nedenle tekrar yazıyorum umarım mesaj gider;

Fotoğrafçıda arka fon rengimiz griymiş, fotoğrafta yüzümüzde shop yok orjinal ama arka fon beyazlatılmış. Bazı arkadaşlar direkt elenme sebebi diyor. Doğru mu acaba? Bir de photo tooldan orjinal resmi kırptığımda omuz tam olarak görünmüyordu, omuz mesafesini ayarlayabilmek için orjinal resmi Paint'e attım hiçbir işlem yapmadan resmi kaydettim, photo tooldan bu şekilde kırpınca istediğim forma geldi ama bu da bir sıkıntı yaratır mı acaba?

Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@okuyankaşif mesaj attım

• @serel a8531810-f29c-42e5-91df-057b8bfa9df1-image.png
    @Uçan-hollandalı videodan bu bilgiye ulaştım başvurular uzatılmış diyorlar ama "depremzedeler" demeleri kafamı karıştırdı biraz daha araştırıcam sadece depremzeler içinse anlamı yok, birde başvuruyu kendiniz yapın ona buna para kaptırmayın demişler.

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 niye böyle bir siteyle uğraşıyorsunuz ki photo tool uygulamasından kontrol edip onayladığı takdirde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz direk

• ⭐⭐ Yasaklı

@Emre-Kurtulmuş Zaten düzelmiyor abi photo tool'da uyarı vermedi artık bize başvuru yapmak düşer 😃 şu an zaten arkadaşımın ki için uğraşıyorum

• arkadaşlar bir sorum olacak. kaç binden sonrası mülakata giremiyor?

• Forum doldururken City/Town ilçe yazdım doğru mu yaptım acaba YouTube melih güney video böyle yapıyordu şimdi diyorlar ki yalnış yapmışım yardımcı olur musunuz böyle yapıb çıkan arkadaşlardan visa alan var mı?

• ⭐⭐⭐

@mrsgrsy bunu kimse bilemez her senenin işleyişi farklı

• @Wefan-Maharramova City kısmına ilçe adı, state kısmına il ismi yazabilirsiniz, sorun yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |