DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Murat-4 1 gün beklemez taşırdım ben olsam!

• @Serapp pasaport şartı kaltı,artık yok

• @svsucr yaaa ucu ucuna kaçırmışsınız. Çokk çok geçmiş olsun. Sağlık muayenesi olanları bari iptal etmeselermiş.

• @Turco Pasaportunuza basılan vize de IV Expires On kısmında yazılan tarih vizenizin son geçerlilik tarihihidr. O tarihe kadar Abd'ye giriş yapmalısınız.

• arkadaşlar bu önümüzdeki başvurular hangi ayda ve ayın kaçında başlayacak bilen var mı?

• ⭐⭐

@freedom ya 4 ü yada 6 sıydı birkaç sayfa önce söylendi sanırım

• @freedom 4 ekim tarihinde başlayacak

• İkinci başvurum olacak hadi hayırlısı

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@freedom resmi olarak kılavuz açıklanmadığı için en garanti tarihler ozaman bilinecek. Sonuçta bu kılavuzda şartlar varsa da onlar da yazıyor sadece başvuru tarihleri değil.

• ⭐⭐

@freedom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

arkadaşlar bu önümüzdeki başvurular hangi ayda ve ayın kaçında başlayacak bilen var mı?

Bu iletimde yazmıştım.

• @Serapp 4 ekimde başlarsa başvurular ne zamana kadar sürer tahmini?

5 ekim - 2 kasım arası askerde olacağımda. umarım başvurulara denk gelebilirim.

• @freedom son birkaç günde yakalarsınız diye düşünüyorum

• @freedom son günlere bırakmamanızı tavsiye ederim

• ⭐⭐

@freedom Geçen yıl 5 Ekim-8 Kasım arasıydı. Denk getirirsiniz. Hayırlı askerlikler

• bu kadar rezillikten sonra bu sene tekrar foto çektiremem. eski foto ile katılmaya devam 😎 insanları konsolosluğun önünden çevirdiler.😡😡

• Telefonla çekip katılanlar olmuştu, kazandıklarını görmedim

• @kdone Göremezsiniz çünkü kazanma ihtimali yüzde 1 den az. Fotodan elenme efsaneseler efsanesi bir şey. Yine de herkese iyi şanslar.

• @Kekw kaynak ?

• Yerinizde olsam bir fotoğrafçıya gidip çekinirim ve dijitalini alırım. Ben öyle yapmıştım. Acaba fotoğraftan elenir miyim düşüncesi olmaz en azından. Evde fotoğraf çekince arka fon tam beyaz olmayabiliyor yada arka fona gölge düşebiliyor vs.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |