DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Gürkan-1 Tek seferde kazananlardanım. Biraz daha zorlayın, aklınızın alacağını düşünüyorum.

• @Emre-Canpolat Bol şanslar 🤞🏻

• @Doğukan-Gürsoy-0 her sene dene insanlar uzun seneler sonra mutlu sona kavuşuyor, pes etmek yok

• @Doğukan-Gürsoy-0 Hayırlı tezkereler diliyorum, şansınız bol olsun.

• @mikael Zaten piyango değil mi 🤨 Pasaport şartı olsun veya olmasın şansınız varsa kazanırsınız. Bol şanslar..

• @brkpyrz Umarım sabrettiğinize değer, bol şanslar..

• @Doğukan-Gürsoy-0 tek düşüncenin greencard olmasının kötü olduğunu düşünüyorum, başka seçenekleri değerlendir ve araştır derim ben.

• @oguzhankeles Kim bilir. Bol şanslar..🤙🏻

• @Kara-Kartal Umudunuzu kaybetmeyin, en yakın zamanda talihli olmanız dileğiyle, bol şanslar.

• @Kara-Kartal sormayın sormayın maalesef bu problemler beni de endişe ediyordu, taaki greencard çıkana kadar, merak etmeyin bir gün bu şans sizin de yüzünüze gülecek.

• @Borankartl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Gürkan-1 Tek seferde kazananlardanım. Biraz daha zorlayın, aklınızın alacağını düşünüyorum.

tebrikler çok şanslısınız 😃

• @Harpy-Eagle Teşekkür ediyorum 🙂 Yani bu şans meselesi.
    Size de bol şanslar. Umarım DV2025 sizin seneniz olur.

• ⭐⭐ Yasaklı

5 yıl üniversite okudum. Yıllarca 12 saatlik yolculuklar yaptım. Hatta yeri geldi yaz tatilinde memleketimden günübirlik gidip geldiğim gün oldu birkaç defa o 12 saatlik yolu ama yine de uzun yola çıkarken önce ki gün stresini üzerimden atmayı bir türlü başaramadım. O otobüs koltuğuna oturduğum an geçiyor ama yola çıkmadan önce ki gün ve yola çıkana kadar ki stresim 10 yaş yaşlandırıyor beni. Bu şekilde olup bunu aşabilen varsa gerçekten tavsiyelerinize çok fazla ihtiyacım var. Altı üstü 12 saatlik bir yolculuk olduğunun farkındayım, bilincindeyim fakat yine de stres yiyip bitiriyor insanı.

• @Atlantis00 ilk uçağa bindiğimde passiflora almıştım iyi dedim ne güzel sıkıntı yokmus bulut mulut izliyorum, dönüşte tekrar uçağa binmiştik uçak kalktıktan 10 dakika sonra acil inişle geri kalktıgımız yere döndü o noktadan sonra yapacak bir şey yok. Dünyanın en güvenli aracı.

• @dytmelek bende cok dusuk ihtimal veriyordum hatta sonucuma aciklandiktan saatler sonra baktim. Hic unutamiyorum o ani. Umarim sizde yasarsiniz o hissi. Ümitsiz olmayin 🙏

• ⭐⭐

@Borankartl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Gürkan-1 Tek seferde kazananlardanım. Biraz daha zorlayın, aklınızın alacağını düşünüyorum.

Öncelikle tebrikler fakat merak ettiğim bir konu var siz fotoğraf işini nasıl yaptınız yani gidip biyometrik mi çektirdiniz yoksa beyaz bir zeminin önüne geçip kendiniz mi çektiniz yada rastgele vesikalık fotoğraf mı kullandınız başvururken

• @newbie97 Teşekkür ederim. Kırtasiyeden beyaz sert bir mukavva aldım. Bunu odamın kapısına bantladım ve önüne geçtim. ( Bu aşamada odadaki gün ışığı çok önemli 🙂 Fon'a gölge vurmaması lazım) Ardından babama cep telefonumu verdim ve fotoğrafı nasıl çekmesi gerektiğini izah ettim. Bir kaç denemeden sonra iyi sayılabilecek bir fotoğraf çıktı. Bunu da photoshop kullanarak gerekli boyutlarda kırptım. Başvuru fotoğraf deneyimim bu şekilde 🙂

• @Borankartl forumdan öğrendiğim en önemli bilgi "dosya taşıyın"

• @R-Mutt kesinlikle 1 Ekimi bekliyorum dosya taşıma mailim bile hazır bakalım

• @teknomer CN numaran yüksek. Kesinlikle dosya taşımayı değerlendir. Süreci yakından takip et. Maddi, manevi biraz zor oluyor fakat vize basılı pasaportu eline alınca buna değdiğini görüyorsun. Kaz gelecek yerden tavuğu esirgeme mantığı 😉 Sürecinde başarılar diliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.2k

| | | |