Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Apsaras-0 Teşekkürler , Yeni hayatınıza başarılar dilerim! 🙏 😇

• Selamlar herkese, iki sorum vardı ilki, mülakata götürmek için mal/mülk (araç vs) değerlemeyi nereden yapıp götürüyorduk?
    İkincisi ise, tek kişi için 14.000$ yeterli olur mu yoksa 15'e tamamlamak elzem bir durum mu?
    Şimdiden çok teşekkür eder, iyi günler dilerim.

• @iyilikyapveiyilikbul Merhaba, ev değerlemesi endeksa araba değerlemesi otoplus, sahibinden vb. sitelerden yapabilirsiniz. Mülakata TR de girecekseniz direk götürebilirsiniz başka bir yere taşıdıysanız çeviri ve apostil yaptırın yanınızda bulunsun. Para konusu muamma, mülakatı yapacak kişinin inisiyatifine ve gideceğinizi beyan ettiğiniz yere göre değişiklik gösterir. Mümkün mertebe 20k ya yakın yada üstünde göstermeye çalışın imkan yoksa 15k ile de gidebilirsiniz.

• @iyilikyapveiyilikbul Selam , ev için endeksa gibi sitelerden referans alabilirsiniz tapu ve araç ruhsatınızla birlikte giderseniz sıkıntı olmayacaktır. göstereceğiniz miktarda fena olmamakla birlikte kesin yeterli denemez. Çünkü Uğur beyin anlatımıyla 50k usd olan ap ye kalabilirken 5k usd gösteren geçebiliyor...

• @iyilikyapveiyilikbul para konusu net bir durum değil, ancak bahsedildiği gibi yüksek mebla ile alamayıp düşük ile alan var.

• @Berkay-BHR hayırlı olsun, tebrikler 🙂

• @gozgu2007 bence atmaya devam edin, son ayda dosyasını taşıyıp vizesi basılan örnekler var

• @yakupkaplan bu açıklanan son bültendi maalesef, cn kadar ds submit tarihide önemli. Eylül 30 son tarih ancak mail atmaya devam edin, bir umut olumlu dönen olur belki

• @zümrüt-Eryigit vakit kaybetmeden aos öneririm

• @san_diego86 schengen bölgelerinin hepsine mail atıp şansınızı denemelisiniz. birine hayır diyen konsolosluk bir diğerine evet diyebiliyor.

• @Gokhan-Eke Ankara her yıl farklı bir sistem ancak aynı ivme ilerliyor, yavaşlayan bir ivme. Ankaradan mülakat almayı bekleyip riske atmak yerine dosya taşımayı düşünebilirsiniz, tebrikler burada umarım süreciniz güzel ilerler.

• @SKAYJACKER şansınız bol olsun

• Merhabalar, bu sene schengen vizesi ile dosya taşıyan kazananların bi hayli fazla oldugunu biliyorum, son sınıf universite öğrencisi olupda schengen alabileniniz varmı acaba? Nasıl bir yol izlediniz, evraklar vs.

• @Gokhan-Eke yüksek lisans son sınıf öğrencisiyim sponsorla vizemi aldım, evraklarınız eksik değilse sponsorunuz da var ise schengen alabilirsiniz, ben 3 kez aldım her seferinde verdikleri yılda arttı, ancak şuan üniden kabul aldığı halde vizesi onaylanmayan arkadaşlarım var uğraşıyorlar

• Tesekkur ederim cevabınız icin bahsettiginiz sponsor 1.derece akraba mi olmasi gerekiyor biliyormusunuz?

• @Gokhan-Eke evet 1.derece isteniyor ancak ben üçünde de dayımı göstermiştim, neden anne babanın sponsor olmadığına dair bir açıklama yazdım sıkıntı olmadı

• Bu ileti silindi!

• @Gokhan-Eke, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar, bu sene schengen vizesi ile dosya taşıyan kazananların bi hayli fazla oldugunu biliyorum, son sınıf universite öğrencisi olupda schengen alabileniniz varmı acaba? Nasıl bir yol izlediniz, evraklar vs.

Merhaba kuzenim son sinif ogrencisi 2 ay once falan 6 aylik schengen aldi multi babasini sponsor gostermisti.

• Bu ileti silindi!

• ..........

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |