Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy Aklımdan geçen şeyi yazmışsınız 😀

• @Murat-4 Maalesef şunu söylemek zorundayım, sizin söylediğinizin aksine bu tarz girişler sonradan vatandaşlık alanları ayırmıyor tam tersine bizi o şekilde gösteriyor. Şöyle ki Türk pasaportu sahipleri bu sebeple muhtemel kaçak olarak değerlendiriliyor. Olayın vahameti ortada 😞

• @Murat-4 evet

• @Mr-Yavuz evet olayın vahameti ortada, maalesef daha da kötü olacak.

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Lossantosdy Aklımdan geçen şeyi yazmışsınız 😀

O zaman aklın yolu bir diyelim 🙂

• ⭐⭐

Dün vergi haberleri bugün vergi haberleri. Bütçe açığı kolay kapanmayacak. Haliyle daha ne tür vergiler gelecek bakalım. Bu ülkede eminim hadi borcu kapatacağız dense halk varını yoğunu ortaya koyar o borç kapanır. Ama görüyorsunuz hiç bi tane siyasilerin kendi konfor alanlarında düzenleme var mı? Deprem vergisinden milyarlarca dolar toplandı sonuç ortada. Üzgünüm , bu vergilerde çözüm olmayacak. Simülasyondan kurtulmak için varınızı yoğunuzu ortaya koyun gençler. Kendinizi çekip kurtarın. Biliyorum çok kolay değil ama bir yerlerden bir kapı aralanır. 😞

• @selamibasaran KDV %20, tüm harç bedelleri %50, x2 MTV, 122.350 lira bedelli askerlik. Bu sene sağlam oturtacaklar belli oldu, ilk günden böyle olduysa sene sonuna doğru büyük parti var. Hadi bunu geçtim deprem sonrası Türkiye tek yürek kampanyası altında milyar liralar toplandı, hatta merkez bankası 30 milyar lira bağışladı😀😂😂 bakın fark ettiyseniz milletin parasını bağışlıyor adamlar, bunu da geçelim bu toplanan para nereye gitti? Madem deprem için toplandiysa neden MTV zammı geldi.

Anlık halkın MB'ye karşı tutumu;

• @selamibasaran abi valla yurt dışı için başvurmadığım şirket kalmadı. Herkes bi torpille işini döndürüyor tanıdık olmadı mı kimse senin başvurularını bile ciddiye almıyor.

Benim gibi genç ve maddi birikimi olmayan insanlar anca bilgi birikimleriyle iş bularak çıkmaya çalışıyor ama gerçekten çok zor.

Almanya vs giden arkadaşlarım oldu ama hep tanıdık vasıtasıyla kolayca gittiler.

• ⭐⭐

@Kesinİzmirli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@selamibasaran abi valla yurt dışı için başvurmadığım şirket kalmadı. Herkes bi torpille işini döndürüyor tanıdık olmadı mı kimse senin başvurularını bile ciddiye almıyor.

Benim gibi genç ve maddi birikimi olmayan insanlar anca bilgi birikimleriyle iş bularak çıkmaya çalışıyor ama gerçekten çok zor.

Almanya vs giden arkadaşlarım oldu ama hep tanıdık vasatasıyla kolayca gittiler.

Aynen öyle arkadaşım, Bizim sülalede bi tane akıllı çıkıpta gitmemiş yurtdışına ki tanıdık olsun,

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı cebe indiregandi yaptılar ne olacak 😃

• @Kesinİzmirli tanıdık torpil falan her yerde kanser hücresi gibi, torpil olmadan haketsende bişey yapamıyorsun, telegramda kps gruplarında da varım bi tanesi yazmış artık kps ye çalışmıyorum torpil olmayınca eliyorlar zaten diye, maalesef öyle, en beğenmediğin en dandik işe bile torpille alıyorlar artık.

• @Uçan-hollandalı al takke ver külah gibi bişey oldu bu, bağış yaptılar, maaşlara zam yaptılar, sonra her şeye vergi zammı yaptılar, bi cebinden aldı öbür cebine koydu.

• @Mr-Yavuz bunca vize reddinin başka açıklaması da olamaz. potansiyel kaçak gözüyle bakılıyor

• @Murat-4 zaten torpil kanseri bir kere nüfuz ettiğinde işler çığırından çıkıyor. Torpille girende kendi gibi torpille girecekleri almak istiyor. Eğer hakkıyla giren olursa işe yaramadıkları ortaya çıkabilir. Birde torpil sistemi dönünce bu işe girmek için çalışacak kişilerin umudu kırılıyor ve istedikleri verimle çalışamıyorlar

• @danzel o dediğin doğru verim düşüyor, telegramda kps gruplarına bakıyorum birisi yazmış "zaten torpilim olmadığı için alınmam, kps ye fazla çalışmadım." bu sadece bir örnek, bir çok alanda bu var, üniversitelerde akademisyenler bu yüzden makale yazmıyormuş, yazsam ne olur yazmasam ne olur diye.

• silindi.

• @Lossantosdy Firmaların yaptığı reklamlar + cebe giden paralar. Kesinlikle durum tam da bu

• @Murat-4 Vergi her ülkede alınıyor tamam ama bu da nedir be hocam 😀 ülkenin tek gelir kapısı yemin ediyorum vergi, bir hafta verilmese ülkenin kepenk kapatması an meselesi

• @Uçan-hollandalı dediğin gibi tek gelir kapısı vergi, hiç üretim yapmıyoruz, nerede portakal ile fabrika bilmem ney yaptıran adam, nerede bunlar...

• En Son EYT Onların Hakkı Diyorlardı Değilmi Orda Kalmıştık? Buyrun EYT An İtibariyle Arttırılan Vergilerle Bu Arkadaşların Maaşlarını Ölene Kadar Ödeyebiliriz Şahsen Başta Kendi Babam Olmak Üzere Tanımadığım Binlerce İnsanın Maaşını Dolaylı Yoldan Ödemek Benim İçin Bir Onur (!)

Gerçekten Daha 19 Yaşındayım Şimdiden T.C. Simülasyonundan Tokat Yiyorum Yaşı 25-30-40 Olan Abilerim Ablalarım Allah Bilir Neler Yaşıyorlar Hakikaten İşimiz Zor Ya...

Bu Arada Vergi Sistemide Ayrıca Saçmalık Adam imei kaydını 20.000₺ Yaptı %200'den Fazla Zam Uyguladı Hala Yurt Disindan Almak Daha Karlı Vergi O Kadar Çok Ki %200 Zam'a Rağmen Yurt Disindan Getirmek Daha Makul 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |