Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

• Cevaplar için teşekkürler, Green Card için işlem yapmadıklarını biliyordum ama öyle bir şey yapsalardı ne güzel olurdu değil mi?

• @tubytube kesinlikle

• @ynsmry tekrar merhabalar. Biz formu doldurduk gönderdik fakat bize maili aldıklarına dair Bilgi gelmedi ama mailde ne yazıyorlar yardımcı olabilir misiniz 🙏

• merhabalar, biz 24.04 te yazdık, 26.04 te mail geldi. 'emailinizi aldık ofisimiz dava dosyanızı takip edecek ve size bilgi verecektir' gibi bir mail gönderdiler. size gönderdiğim form üzerinden yazdınız değil mi? çünkü form üstünden göndermezseniz, email adresi doğru bile olsa email iletilmiyor

• @meryem-b merhabalar biz türkçe yazdık. ama emaili linkini eklediğim form üzerinden gönderdik. formun sonunda bizim bilgilerimizi isteyen bir evrak çıktı onu doldurduk emaile ekledik gönderdik ve ekstra hiçbir yazı yazmadık

• @ynsmry anladım çok teşekkür ederim. Ben de tekrar deneyeyim en iyisi 🙏

• Merhabalar, benim nişanlım amerikan vatandaşı ve deprem olduğu zaman Hatay'da birlikteydik. Bu süreci birlikte yaşadık. Kendisi Amerika'ya dönünce K1 vizesine başvurduk fakat psikolojik olarak depremden sonra ayrı kalmak çok çok zor. Hızlandırma talebinde bulunduk ispatlarımızı onaylı bir şekilde ingilizceye çevirtip gönderdik fakat reddettiler. Bu durumda itiraz etsek de bir sonuç alamayız değil mi? Sanırım kabul edilmesi için ölmemiz gerekiyordu

• merhabalar, bizde ankaraya bu linkten depremi seçip forumu doldurup ve acil durum emaili gönderdik. 2 gün sonra 'mailinizi aldık' emaili geldi ama ondan sonra hiç bir adım olmadı.

Bir avukatın youtube kanalında depremzeler için videosunda depremzelere özel [email protected] emailinin açıldığını söylemişti, ben göndermedim ama siz bir deneyin isterseniz.

• Bize birkaç gün içerisinde ret geldi ama biz USCIS'e yaptık başvuruyu. Henüz NOA2 almadık

• [email protected] bir de buradan deneyin, belki bir çözüm sağlarlar.

• Çok teşekkür ederim

• rica ederim. sonuçtan haberdar eder misiniz bizde ona göre yazalım , inşallah güzel bir sonuç alırsınız.

• formu gönderdim. Bir yanıt gelirse haber vereceğim

• @ynsmry, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

merhabalar, bizde ankaraya bu linkten depremi seçip forumu doldurup ve acil durum emaili gönderdik. 2 gün sonra 'mailinizi aldık' emaili geldi ama ondan sonra hiç bir adım olmadı.

Av. Remzi Kulen' in youtube kanalında depremzeler için videosunda depremzelere özel [email protected] emailinin açıldığını söylemişti, ben göndermedim ama siz bir deneyin isterseniz.

Merhaba, biz de Cr-1 sürecindeyiz ve mülakat maili bekliyoruz. Ben de depremde Adana'da bulunuyordum hâlâ da Adana'dayım. Evimiz hasar almadı fakat psikolojik etkileri tartışılmaz. Bu mailin fayda sağlayacağını düşünüyor musunuz? Negatif etki yapma ihtimali yoktur sanırım.

• Merhaba, sizin sürecin çoğu bitmiş çok şükür, bence sizde [email protected] bu adresten erken randevu talep edin, evin hasar alması önemli değil ikamette görünen adres önemli deprem bölgesinde yaşamanızı dikkate alıyorlar, bir de Allah korusun şuan Adana'da büyük bir deprem bekleniyor. negatif etki yapacağını düşünmüyorum, en kötü ihtimalle hiç etki yapmaz normal sürecinde ilerler, denemekte fayda var. bende o adresi email atmak için mülakat mailini bekleyeceğim erken randevu talep edebilmek için.

• @ynsmry, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

Merhaba, sizin sürecin çoğu bitmiş çok şükür, bence sizde [email protected] bu adresten erken randevu talep edin, evin hasar alması önemli değil ikamette görünen adres önemli deprem bölgesinde yaşamanızı dikkate alıyorlar, bir de Allah korusun şuan Adana'da büyük bir deprem bekleniyor. negatif etki yapacağını düşünmüyorum, en kötü ihtimalle hiç etki yapmaz normal sürecinde ilerler, denemekte fayda var. bende o adresi email atmak için mülakat mailini bekleyeceğim erken randevu talep edebilmek için.

Teşekkür ederim umarım sizin de DQ mailiniz bir an önce gelir. 23 Şubat 2023 tarihinde dediğiniz adrese mail atmıştım aslında ama o mail I-130'un hızlandırılması içindi. Şimdi de randevu için atmak gecikmeye sebep olmaz diye düşünüyorum. Umarım herkesin işi rast gider 🙂

• @Samet-Ünlü inşallahh, gerçekten çok yıpratıcı bir süreç.. size cevap gelirse gelişmeleri yazarsanız bizde aynı yolu izleriz, aşağı yukarı ne kadar sürüyor onu görebiliriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MertHRB, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

Merhabalar, benim nişanlım amerikan vatandaşı ve deprem olduğu zaman Hatay'da birlikteydik. Bu süreci birlikte yaşadık. Kendisi Amerika'ya dönünce K1 vizesine başvurduk fakat psikolojik olarak depremden sonra ayrı kalmak çok çok zor. Hızlandırma talebinde bulunduk ispatlarımızı onaylı bir şekilde ingilizceye çevirtip gönderdik fakat reddettiler. Bu durumda itiraz etsek de bir sonuç alamayız değil mi? Sanırım kabul edilmesi için ölmemiz gerekiyordu

I-129F icin mi hizlandirma talep ettiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MertHRB, içinde söyledi: Depremzedeler göçmenlik (Green Card) süreçlerini nasıl kısaltabilirler?

Bize birkaç gün içerisinde ret geldi ama biz USCIS'e yaptık başvuruyu. Henüz NOA2 almadık

Maalesef USCIS bu konuda cok toleransli olmayacaktir, Dosyaniz NVC'de veya konsoloslukta ise bu hizlandirma talebi olumlu olacaktir.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |