Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kugutex ![alt metni]
    alt metni

• ⭐⭐⭐

@samanista97 DV ile alakalı hiç bir ibare göremedim bu çıkarımı nerden yaptınız ben mi gözden kaçırdım acaba

• @Yıldıray81 🤣🤣kanıt istenirse nasıl olacak

• @Uçan-hollandalı Aklıma American Pie'da kendimi feda ediyorum diyip fermuarını indiren çocuk geldi şimdi. 😁 Nasıl bi kanıt isteyebilirlerki? Konsolosun önünde öpüşmemizi istemezler heralde? 😁

• @Yıldıray81 ahahaha🤣🤣🤣 Amerikan Pastası hey gidi günler ya ilk çocuk yaşlarda izlemiştim halen unutamıyorum. Kanıt olarak bu tarz bir şey olabilir, askerden kaçmak isteyen kişiler bu tarz işlere giriyor çünkü 🤣🤣 bu arada Beta House efsanelerden

• @Emre-Kurtulmuş Hocam ilgili yeri aşağıya ekliyorum. Haklısınız, doğrudan DV dememiş ama GC dendiği için ben DV'yi de etkileyeceğini düşünüyorum.

Visas
    The proposed bill also takes aim at the work visa and green card systems. It would raise the limit on certain types of green cards for citizens of each country from 7 percent of the total available to 15 percent, to try to alleviate backlogs that have kept citizens from India and China waiting years for a green card to become available. It would also make more green cards available by exempting the green card applicant’s minor children and spouses from the cap.

• ⭐⭐

@Malkoc, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Birgariphayat Maalesef duygusal ve karamsar Türk kafa yapası Türk insanını gelişmekten alıkoyuyor.Benim annem’de öyle demişti 22 sene önce ama ben gözünün yaşına bakmadım, arkama bakmadan gittim.Eğer geleceğe doğru güçlü kesin adımlar atılmazsa, " acaba ben ne yaparım, nasıl yaparım, beni özlerler, yapamam, edemem “ gibi gelişirse, her zaman hüsran yaşamaya, gelecek kaygısı yaşamaya ve kişiliğimizin gelişmesine engel olmuş oluruz.Özgüvenimizi toparlayıp, bir an önce risk alıp, istediklerimizi yerine getirmeliyiz, yoksa hayata atılmaya geç kalmış oluruz.

Forumda görmek istediğim yorumlar 👋 mümkünse negatif yorumlar yapmayın 🙂

• ⭐⭐

Ne yani, bu sefer de GC çıkmadı diye hayallerimizden vaz mı geçelim?
    Hayallerinizden vazgeçmeyin arkadaşlar 🙂

The landmark Statue of Liberty against the impressive New York City skyline..jpeg

• ⭐⭐

Greencard kazanıp giden, kazanıp henüz gidecek olan, mülakat bekleyen, GC kazanmak için sabırla her yıl başvuru yapan herkese günaydın😊🇺🇸🗽💯

• ⭐⭐⭐

@samanista97 GC çok geniş bir kapsam sadece DVye yönelik düşünmeyin, ben DV genişlemesiyle alakalı bir nokta görmedim Çin ve Hindistan vatandaşlarına yönelik GC kapsamıyla alakalı bahsediliyor hatırladığım kadarıyla kaldı ki bu iki ülkede DV kapsamında değil zaten

• @abrakadabra '' Houston We have a Dream '' 🙂

• Selamlar, dv2023, d2024 hüsranla sonuçlandı. Sonuçlar açıklandıktan sonra girmedim hiç siteye, Kpss'ye hazırlanacağım nasip olursa, MEB e girersem planım şu yönde olacak, seminer haftasından sonra her yaz tatilinde Amerika'ya seyahat edeceğim emekli olduktan sonra ise Amerika'ya yerleşmeyi planlıyorum. Türkiye'den emekli olduktan sonra Amerika'da ne gibi işler yapılır sizce fikri olan var mı? Mesela alınan tazminat ile ufak çaplı da olsa bir iş kurulur mu? Ya da düzenli bir gelir elde edebileceğim bir yatırım çeşidi alanı var mıdır?

• @Lossantosdy ilk başvurusu olanların heyecanı dinmiyor sanırsam 2.3.4 başvuru yapanlar benim gibi arada bir uğruyor , daha fazla başvuru yapanlar son 10 gün kala gelir 😃

• @hashirama Bu ucu açık bir soru , siz emekli olana kadar Bir çok mesleğin popülaritesi bitmiş yada tam tersi yönde popülarite kazanmış olabilir , burada önemli nokta 45 yaş üstünün hangi mesleklerle ilgilendiği olacaktır , eğer kendi mesleğinizi yapmayı planlamıyorsanız Amerika’da hali hazırda yaşayan göçmenlerin daha çok el becerisi gerektiren işlere yoğunlaştığını görebilirsiniz , Özellikle Yazılımcılık için herkes kurslara gidiyor ve genelde genç nüfus bunu tercih ediyor ama herhangi bir yaş sınırı olmadığı için ben emekli olup gitseydim vaktimi bu tarz şeylere harcardım , home office yada fiziksel çok yormayacak bir iş her emekli için güzel olur sanırım , şimdiden size güzel bir hayat diliyor hayallerinize umarım kavuşursunuz diyorum

• ingilizce geliştirme tavsiyeleriniz nelerdir?

• @ozz Türkçe dublajsız ve altyazısız dizi izleyebilirsiniz, bilmediğiniz kelimeleri not alıp öğrenebilirsiniz, ben 30 senedir okul'da öğretilen ingilizce hariç bu yolla öğrendim, Türkiye'de öğretilen(devlet okullarında) ingilizce malum yetersiz ve sistem yanlış.Ben bu serüvene 90'ların başında The X-files ile başladım.

• Dolar arttıkça içim cız ediyor.

Yurt dışına çıkma ihtimalimiz git gide azalıyor

• @Kesinİzmirli Dün akşam malum şahıs canlı yayında "Ekonomik kriz yok" diyordu, bunlar hikayeden ibaretmiş 😀Yatacak yeri yok bunların

Buyrun;

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |