Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Chromium belki çalışma şartı 1 seneden 2 seneye çıkartılıp zorlaştırılabilir. 10k kota var zaten. Hindistan bangladeş asılıyor deli gibi bu vizeye.

• Beyler forumu iyice lacka hale getirdiniz iddaa kuponları falan ergen ergen iş yapıyorsunuz.Biraz Ciddi olun yada forum yöneticileri bu işe bir el atsınlar

• Bu ileti silindi!

• @Chromium Yüksek takipçili kişiler reklam ile pompalayıp yine aynı şeyi yaşatacaklar. Yapacak bir şey kalmadı o yüzden çıkana kadar başvuracağız. Bir yandan da Avrupa'ya kolay yoldan gitmenin durumlarına bakınıyorum ama onun da kötü yanı, bulunduğun ülkenin dilini öğrenmesi. Anadili ingilizce olan her yer önceliğim

• @Chromium moral bozmak gibi olacak ama internette öyle örnekler var ki okurken acı acı gülüyorum. Greencard'ı Türkiyedeki SGK'nın verdiğini ve nerden alacağını soranlar gördüm. Elbette trol de olabilirler. Talihli arkadaşların yolu bahtı açık olsun lakin bazı talihliler neye, nasıl, niçin başvurduğundan bihaber ondan sonra DS260 formu dolduruyorum bana acil yardım edin. Talihliler için forum gerçekten derya deniz, okumaya bu kadar uzak olmamız çok üzücü. Bir kez daha hiç bir beklentisi olmadan deneyimlerini, bilgilerini paylaşan ve bu süreçte sonsuz bir sabırla destek olan isimsiz kahramanlara sonsuz teşekkürler.

• DV2024 Ofline
    DV2025 Online
    Tek Atamadık Yazıp Geldim 🙂

• ⭐⭐

@paşa bu çok doğru. İlgili konunun 1. Sayfasını okusalar soruların yarısının cevabıda var orda. Olmayanlarda spesifik sorular olabilir,kişiye özel.

• @Cemda Hocam ne bu gerginlik Allah aşkına ya 😂 arkadaşlar konuda gülmüş eğlenmiş sohbet etmiş yani bi kupon paylaşmışlar diye böyle sinirlenmeye gerek yok hocam ya .

• @Chromium hocam şimdi de eb3 vize türünü pompalayıp duruyorlar instagramda .

• Abd vatandaşlığı için GC yi şansa bırakmak tek yol görünüyor, diğer işçi, yatırımcı vizeleri zor, meşakatli, mesela ben hem maddi olarak hem de eğitim olarak kötü durumdayım, eğitim üniversite terk, maddi durum anca benim oğlanın ilköğretim masrafına, market alışverişine yetiyor.Zaten serbest çalışıyorum Tayvan'da, altımda scooter ile ofise giderken türlü badireler atlatıyorum.Eşim Tayvan vatandaşı, ona ABD, Kanada, Avustralya'ya gitmek çok kolay, 3 ay vizesiz kalabiliyor.Benim yüzümden ABD ve Avustralya'ya gitme planlarını iptal etti çünkü 2 defa hem Avustralya hem de ABD'den red yedim. Gerçekten çok utanç verici bir durum, eşimin de gitmesine dolaylı yolla ile engel oldum.Düşünün, eşin ve çocuğun elini kolunu sallaya sallaya ABD ve diğer vizesi bize çok zor olan ülkelere gidebiliyor ve ben 2 ülkeden ikişer kez red alıyorum.Gerçektende 20 sene önce tahmin ettiğim bir durumu yaşıyorum; hiç bir baltaya sap olamamak :))

1. denemem olacak yerimi alayım

• @Malkoc Yazıyı okurken sizi çok iyi anladım, maalesef Türk pasaportu yalnızca kapağı olan bir klavuzdan ibaret. Zamanında Mesut Özil'in Türk vatandaşlığından ayrılmasının sebebi buydu "Türk pasaportu benim için kağıt parçası" demişti... İşin özü bu ve gerçekten kağıt parçası olarak devam ediyor. Geçen gün YouTube üzerinde "How can i get turkish passport" diye arattım, karşıma arapça videolar geldi ve çok kolay yatırımlar ile alınabiliyor diye bilgi veriyorlar 🤣 Bir kişi pasaporta sahip olunca tüm sülalesi faydalanıyor

• İyi pazarlar forum ahalisi, nasılsınız?

• @zazozu sağol üstat garda tren bekliyorum, sen nasılsın.

• ⭐⭐

Seçimde muhalefete oy vermeye karar verdim. Aslında buraya daha önce yazdığım gibi oy kullanmayı düşünmüyordum ülkeye karşı mental açıdan bir kopukluk hissediyordum ama bugün düşündüm. Eğer halihazırdaki iktidar seçimi kazanırsa seneye green card çekilişine en az 2 milyon insan başvurur ve bizim hiç şansımız kalmaz.

Sırf bu yüzden yarın kalkıp muhalefete oy vereceğim.

Milletvekili listelerinden haberim yok. Partilerin logosuna baktım. Güneş daha güzel gözüktü gözüme. Ona vereceğim yeter ki şu millet green card çekilişini bir salsın.

Şimdi YouTube’dan Amerika’da yaşayan Türklerin videolarını izleyip iç geçirmeye ben de orada olabilirdim demeye devam edeyim.

• @Uçan-hollandalı insanların sadece izlediğini, 400k verebileceklerini düşünmüyorum ki; doların da artacağını düşünüyorum.

• Ülkemiz için bugün alınacak seçim kararı hayırlı uğurlu olsun, Umarım birşeyler değişir…

• Bugün hepimiz için hayırlısı olsun

1. Barajı geçemedik(GC) ama 2.baraj da 1. Baraja benzemez umarım

• @Chromium Pasaportumuzun ihtibarını düşün verirken, birşeyler değişmeli 🙏

• ⭐⭐

Seçimlerin ülkemiz adına hayırlı olmasını dilerim.Umarım değişirse birşeyler değişir,çok umudum olmasada temennim budur.
    Bunun yanında tüm annelerimizin anneler gününü de kutlarım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |