Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bence durum normal , 500 -600 kişileri gördü forum kalabalık olarak, 5-6 kişide kazandı.yani yüzde 1 bir anormallik yok gibi

• Has Not Been Selected.

• Merhabalar hayırlısı ile kazandik ,bana çıkmadı eşime çıktı ama iki sorum olacak
    1- Başvururken eşim hamile değildi ,şimdi hamile bunu ds260 formunda doldurmanız lazım mı çünkü 2 ay sonra doğum olacak süreç karışır mı
    2-Pasaportlarin süresi 1 yıl kalmış , pasaportların süresini uzatmak bir hafta sürüyor,ds260 formunu biran önce doldur diyorlar nasıl bir süreç yürütmek lazim

• Ben ve eşim 2 kişi Has Not Been Selected ...

• @ozkan-akbulut çocuk doğmadı için olan çocukları doldurun. Şuanki pasaport bilgilerini girin. Mülakat tarihi alınca formu açtırıp güncel bilgileri girersiniz

• Bana ve oğluma da çıkmadı, seneye kısmet...

• @yusufalak hayırlı olsun

• @ozkan-akbulut şimdilik ds260 formunda sorulmuyorsa belirtmeniz gerekmiyor. çocuğunuz doğduktan sonra pasaportunu çıkartın mulakat mailini aldıktan sonra dosyanızı açtırmak istedğinizi konsolosluğa atın gerekli güncellemeri yapabilirsiniz.
    ikikere hayırlı olsun.bebek
    sürecinizi imzanıza taşımayı unutmayın

• Selamun Aleyküm, merhaba, ilk başvurumdu çıkacak diye düşünüyorumdum içten içe fakat Has not been selected çıkmadı, çok kötü hissediyorum hakkımızda hayırlısı daha çok çekeceğimiz varmış.. Çıkan arkadaşlara başarılar.

• telegram grubunuza nasıl katılabilirim

• @RaVeNx neden üzülüyorsun kardeşim, inşallah çıkar şans bu, fazla bel bağlamamak lazım, şans işi, benim bu kadar başvurma sebebim en başlarda kendi ellerimle doldurduğum arkadaşa çıkması, 2 tane çevremden arkadaşa çıkması, 2 farklı şehirde oturan arkadaşlarımında çıkıp gitmesi gibi sebeplerden bu lotonun gerçek olduğuna inanmam sebebiyle başvuruyorum, hiç çıkmayadabilir ama çıkanlara şahitlik edip tanık olup yolcu ettikçe insan başvurmadan duramıyor 😅

• @ozkan-akbulut

Hem DV cekilisi hem de bebeginiz icin tebrik ederim! Hayirli ugurlu olsun!

Imzanizi guncellemeyi unutmayin (link asagida benim imzamda).

Surece dair soru ve paylasimlariniz icin asagidaki basligi kullanmanizi oneririm:

DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Kisaca:
    1- DS-260 formunu vakit kaybetmeden doldurmanizi tavsiye ederim. Forma gireceginiz bilgiler, formu doldururkenki durumunuzu yansitmalidir (ornegin henuz dogmadigindan cocugunuzu girmeyeceksiniz).
    2- DS-260 Formunu elinizdeki pasaportlarla doldurun, vakit kaybetmeyin.

(Mulakat aldiginizda Konsoloslukla yazisarak ve mulakata gittiginizde gerekli guncellemeleri yapabilirsiniz)

P.S. Son DV Programlarinda DS-260 formunu doldurma tarihinin mulakat almadaki siralamayi/onceligi degistirdigini unutmayin. Iyi bir on hazirlik ile formu bir an once tamamlayip gonderin.

• Millet nasıl bakıyor anlamıyorum siteye girilmiyor bile herhalde bizimkiler sonraki günlere kaldı

• zaten hep söylediğim gibi bu seneden bir umudum yoktu açıkçası ve bu sonucu da çok rahat bekliyorduk. eşim ve ben de "has not been selected" maalesef.

geçen sene pasaport şartı ve ilk başvurunun gazıyla bayağı hayaller alemindeydik ama pasaport şartının kalkması malum 19:00'dan bu yana daha yeni girebildiğim üzere rekor başvuru ve buna bağlı yoğunluk hat safhadayken, olumsuz sonucu çoktan kabullenmiştik açıkçası. sağlık olsun. talihli arkadaşlara da bundan sonra bol şans dilerim

• @lalettayin sürecinizi imzanıza taşıyarak

• Çıkmayıp üzülen arkadaşlar nasıl baktı acaba? Siteye giriyorum açmıyor bile. Neyse sonraki günlerde bakacağız

• @JesusLord senin sonucu çok merak ediyorum

• 2 x HNBS de bizden gelsin...

• Bu yılki başvuru sayısını bilen varmi

• Yasaklı

@ozkan-akbulut hepsini girmeniz lazım hata yapmayın sakın düzeltemiyorsunuz sonra daha büyük sıkıntı oluyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |