Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bazılarınız biliyor 2017 talihlisiyim, kartımı da daha bu ay aldım. Kuradan kartı kazandıktan sonra 2018 çekilişinde de kız arkadaşım için başvurdum ve ona da çıktı. Şu an onun süreci devam ediyor.

Tabi bu olaydan sonra arkadaşlarım elimin uğurlu olduğunu düşünmeye başladılar ve kendi başvurularını da bana yaptırıyorlar. 2020 başvuruları öncesi bu işi ticarete döküp "Ozan Abi Green Card Başvuru Ofisi" adıyla bir başvuru platformu açmayı planlıyorum. İlgilenenler şimdiden DM'den yürüsün. Bir kaç kişiye green card çıkarmışlığım var, bu işte çok iddalıyım diyen, dokunduğum adama 1 yılda Amerikan vatandaşlığı teklif ediyorlar diyen arkadaşlar varsa CV'lerini bekliyorum. Ortak bir proje yapabiliriz.

Bir de okuyup üfleme konusunda tecrübeli arkadaşlara ihtiyacımız var. "Okuyup Üfleyip Green Card Çıkarma" işinde de iyi potansiyel görüyorum. Hem bu sayede Tübitak'tan da destek alırız. "Okunmuş" sınıfı ürünler için bu ara çok teşvik var. Okunmuş Green Card mottosuyla piyasayı kasıp kavurabiliriz.

• Şaka bir yana, başvuruların son gününde her şeyin istediğiniz gibi olması dileğiyle 🙂

• Son gün 22 Kasım .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |