DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

• Arkadaşlar selamlar, ben de herkes gibi 2024 DV lottery’ye başvurdum. Sonuçların açıklanmasına 1 hafta kaldı ve eşim şu anda hamile. Eşimle birlikte greencard başvurusu yaptığımızda evliydik ikimiz de ayrı ayrı başvurduk ancak o zaman eşim hamile değildi. Şu anda hamile ve bu sene vize mülakat sırası Ds260 formunu doldurma hızına göre ayarlanacağı için eğer kazanırsam hemen aynı gün ds260 ı doldurmak istiyorum. Fakat formu doldurduğumda çocuğumuz henüz doğmamış olacak. Vize mülakat tarihine kadar muhtemelen doğmuş ya da doğmak üzere olacak. Bu durumda ne gibi aksiyonlar almalıyım ve bunlar nasıl yapılıyor fikri olan var mı?

• ⭐⭐

1.jpg

Geçen sene Greencard Açıklanmasına son 1 saat kala...

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

1.jpg

Geçen sene Greencard Açıklanmasına son 1 saat kala...

O resmin var 775'liği de var.

alt metni

• ⭐⭐

@hadi-BE Benim attığım 18:05 suları muhtemel arasında 1-2 saat fark vardır sizinkiyle , İleti farkına bakın 1 saatte 2000 ileti yazılmış 😁

• Sonuçlar açıklandığında, sonuç sitesi çöküyor mu acaba?

• ⭐⭐

@cannyucell Bu şekilde DS260 Formunu doldurup gönderin , Mülakat maili geldikten sonra DS260 formunu güncellemek için mail atıp formu Bebeğinizin bilgileri ile güncelleyip tekrar gönderin.

• ⭐⭐

@Ballistix Sonuç siteside - bu forumda çöküyor - VPN ile kontrol edebilirsiniz

• @hdemircanusa Evet bunu genelde okuyorum çok teşekkürler bu arada. Yalnız bu bahsedilen güncelleme işi teknik olarak nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde onu anlatan bir video veya yazı hiç bulamadım. Mesela add yaparak çocuğumu ekledikten sonra kendi formumu düzenleyip çocuğunuz var mı sorusuna evet deyip düzenleme yapabiliyor muyum? Veya yapmalı mıyım?

• ⭐⭐

@cannyucell Evet hocam , Siz kazanansınız diyelim , DS260 Formunu doldururken çoçuğunuz olmadığı için İlgili soruya hayır diyip geçtiniz ve formu gönderdiniz. Mülakat tarihiniz belli oldu ve o sıra bebeğiniz oldu , hemen bi mail güncelleme istiyorum dediniz , size dönüş sağlanıyor Formunuzu güncelleyebilirsiniz diye Çünkü ( İlk gönderdiğiniz DS260 formundan sonra o siteye girip tekrar doldurmak vs bi eylem yapmak isterseniz Dosyanız Kilitlendiği için birşey yapamazsınız) Sizde bahsi geçen maili görünce hemen DS260 formunuzu Çoçuğunuz varmı kısmını HAYIR'dan tiki kaldırıp EVET oalrak işaretleyip bebeğinizin bilgilerini giriyor ve kaydedip gönderiyorsunuz , İşlem bu kadar , Allah analı babalı büyütsün bu arada Sağlık mutluluk şans getirsin

• @Ballistix çökmese bile kitlenir bişeyler olur kesin, açılmıyor diye F5'e basar dururuz artık.

• ⭐⭐⭐

Arkadaslar arkadaslar, kaynım pasaport yoksa ds formu dolduramazsin diyor. Sen elendin diyor. Doğru mu diyor? Pasaport şartı mı varmis ki? Yarin gidip bir pasaport alayim mi? 1 aylik alsam olur mu? Diye sorasim var 😁😁

Eheh kendime kendime guldum eğlendim.

Simdi gunu Laguna Beach ile sonlandiralim. California 🌄♥

FB_IMG_1682800926173.jpg

İyi geceler 🌃

• ⭐⭐

@Murat-4 Çöküyor hocam öyle 10dk 20 dk değil -1-2 saat düzgün girilmiyor , girsede yarım kalıp bağlantı kopuyor , Opera ile VPN Açarak bi ihtimal ilk dakikalar da bakılabilir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Murat-4 saat 21.00 den sonra girerseniz zaten sistem rahatlıkla çalışıyor. Ayrıca çok nadir de olsa bazen kazanamayan kişi bir kaç gün bakınca kazandığını görmüştü

• @ayvalik10 sonradan kazandığını nasıl görmüş değişikmiş o, birileri kameradan görüp bu kaybedince çok üzüldü kazandıralım bunamı dedi 😂 😂 😂

• ⭐⭐

@hadi-BE pasaport yerine tek geçişli akbil olur gibi. 😃 işin ciddiyetinde olanların her şeyi hazırdır.

• @hadi-BE kaynın diyorsa doğrudur üstat, selam söyle🙂

• @hdemircanusa Tam olarak aradığım bilgiydi çok çok teşekkür ederim hocam. İyi niyetleriniz için de çok sağolun amin, Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Umarım şansıyla kısmetiyle gelir 🙂

• Haftaya bu saatler. Her sey belli olacak.

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE pasaport yerine tek geçişli akbil olur gibi. 😃 işin ciddiyetinde olanların her şeyi hazırdır.

İyi iyi aylık var bende 😂

@Murat-4, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE kaynın diyorsa doğrudur üstat, selam söyle🙂

Uyumuştur şimdi o 🤣

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.4k

| | | |