Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @GizemYılmazz
    ‘’Kusura bakmayın da aynı fotoğrafla başvuru yapıp önemsemeyen kişi şu an Virginia eyaletinde masa başı işte çalışıyor iyi bir pozisyonda siz ise hala neyse’’

Evet evet biz ise hala buradan insanları düzgün ve doğruya yönlendirmekle uğraşıyoruz..
    Neyse döneyimde mojitomdan bir yudum alıp biraz saunamda keyif yapayım.

Bu arada amacım asla sizin seviyenize düşmek değildi affedin amacım bir yanlışı düzeltmekti. Engelliyorum muhtemelen sizin yazacaklarınızıda bundan sonra görmeyeceğim.. ilk defa birisini engellemenin vermiş olduğu mutluluk ile.. bye byeee

• Yasaklı

@ilkerkaynar90 Çok mutlu olurum engellerseniz. Okuduğunuzu anlama yeteneğiniz biraz geliştiği zaman engeli kaldırabilirsiniz. Güle güle İlker bey 🙂

• @GizemYılmazz Bu konuda bende çok sıkıntı yapmıştım. Özellikle @hadi-BE ve @ayvalik10 bilir 😃 Kesinlikle yazdıklarınıza katılıyorum. Çok dikkat edilmesi gereken bir konu fakat bir o kadarda kafaya fazla takmamız gereken bir konu. Sonuçların açıklanmasına az zaman kaldığı için arada böyle gerginlikler çıkabilir. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

• Yasaklı

@Atlantis00 Anlayışınız için ben teşekkür ederim. Amin inşallah 🙂

• İyigunlier

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Ping PONG Ping PONG 

• @Murat-4 Oturum izni olmadan dosya tasimayi kabul eden konsolosluklar her sene degisiklik gosterebiliyor. DV 2022’de Viyana dosya tasimayi kabul etmedi mesela. Bir cok Ukrayna vatandaslari orada girmisti ama. DV 2023 surecinde kabul eden baska konsolosluklar olacagini dusunuyorum.

• @datanist benim sürecim DV24 olacak eğer çıkarsa duruma göre bakıcam, schengen vizesi alamam diye düşünüyorum, onun için değerlendiricem duruma göre, kolay vize alabileceğim bir yer olmalı, bir de dil sorunu var, tercüman kabul eden bir yer olursa iyi olur, şu anda gördüğüm kadarıyla herkes viyanaya gidiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasnotben günaydın paylaştığın bu tarifi resim olayı için birbirlerini kıranlara gelsin ekim - kasım da ki muhabbet hortladı 20 gün kalmışken

• ⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE oooo californiayı ben hazırlamıştım bugüne 🙂 hemen değiştireyim konsepti 🙂

Bize her gün California. Yapistir gelsin be 😍

• Merhaba, arama yaptım ancak tam bir cevaba rastlayamadığım için sizlere sormak istiyorum.

Greencard talihlisi olduktan sonra 2024 Eylül ayına kadar bize mutlaka bir mülakat tarihi verilir mi? Geçmiş yıllarda mülakat tarihi verilmeyen greencard talihlileri oldu diye duymuştum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilir mi?

Buna bağlı olarak sormak istediğim soru da şu şekilde: Greencard çıktı diyelim, vizeyi alana kadar geçecek süre içinde turist vizesine başvurabilirmiyim?
    Ben hem Greencard çekilişine katıldım hem de turist vizesine başvurdum. Greencard Mayıs ayında belli olacak, 1 ay sonra Haziran ayı içinde ise benim turist vizesi randevum var. Turist vizesini aldıktan sonra ABD'ye gidip kurmayı düşündüğüm iş ile ilgili görüşmeler yapmayı planlıyordum.
    İhtimal zayıf olabilir ancak hazırlıklı olmam gerekiyor. Eğer greencard çıkan kişilere turist vizesi vermiyorlarsa Haziran ayındaki turist vizesi görüşmeme gitmenin bir anlamı kalmıyor ve ABD'ye gitmem de en az 1 yıl erteleniyor. Onun önüne geçmek için turist vizesi randevumu 6 Mayıs'tan önceye çekmeye çalışmalımıyım?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• @ayvalik10 günaydın. Ben bu forum olayında daha yeni sayılırım. Cidden bazı muhabbetler zamansız hortluyor. Bunu engellemenin yolu yok sanırım 😀 pilav tarifi vermeye devam

• Günaydınlar mutlu hafta sonları! Nasılsınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ecdeniz Günaydın her sene bir önce ki seneden farklı işlem yapıyorlar bu yüzden bu yıla bakıp önümüzde verilmeyecek yazmayın yeni gelenler inanıyorlar. Siz de diğerleri gibi kazandım bana mülakat verme zorunda diye kafasındasınız değil işte sen sadece adaysın yani kesinlik yok sevmedim Türkleri kapattım kapıları diyebilir hiç bir şey yapamazsın ondan bu kafadan kurtulun sen sadece adaysın zorunluluk yok

Gelelim turist vizesine senin green kart başvuru yaptığını görüyorlar eğer sağlam evrakların yoksa ret alma %95 olacak yanlış anlama senin geri gelmeye niyetinin olduğu çok iyi ikna etmelisin bilgin olsun

Madem ki iş yapıcan ozaman iş vizesine E1/E2 başvuru yap neden turist vizesi diye sorarlar sana

• Herkese günaydın iyi pazarlar. ABD’de Cream Cheese Bagle ve kahve ile kahvaltı yapacağımız pazarlara 🥲

• ⭐⭐

@hasnotben sıradaki tarif soğuk baklava lütfen 😃

• @diablo_ercan bende tarif çok beklemede kalın 😀

• Buranin enerjisini seviyorum ya 😊 herkese gunaydin Amerika bekle hepimiz geliyoruzzz

• @karaçay günaydın, şimdi orada simit yoktur, Cream Cheese Bagle neyse onu yeriz artık.

• Günaydınlar, İyi Pazarlar diliyorum.☀

• @Murat-4 türklerin çok olduğu yerde simit oluyor genelde. Bagle da amerikalılların simidi diyelim. Bizimkinden farklı ama çok güzel. Ortasına Krem peynir sürülerek tüketiliyor genelde. Birgün abdde bundan yerken karaçay haklıymış dersiniz umarım 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |