Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ethsea sizede bol şans diliyorum. Hayalsiz kalmaktan her zaman korkmuşumdur bir gün bir bir gerçekleştirmek ümidiyle 🙂

• @Rhonster ama o açıklama genel değil özeldi 🙂 bütün sırrı bozdunuz ya 😞

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim.

• Uzun Bir Aradan sonra herkese selamlar şafak yanlış hesaplamadıysam Gümüşhane'nin plakası olan 29 selam olsun...

• ⭐⭐

GC ile ilgili başvuruda para, eğitim durumu vb. kriterlerin olmasını savunan arkadaşlar sizin gibi “ übermensch” ler için çeşitli ABD vizeleri var zaten başvurun birine gidin. Ha yok onların kriterlerini karşılayamıyoruz diyorsanız biz “sıradan” insanların dahil olduğu bu çeşitlilik vizesinin anlamını kavrayıp bu taleplerinizden vazgeçin. Uçak biletini bike alabileceğinden şüpheli olan ilkokul mezunu adamın ABD’ye gitmesinin tek yolu bu ve bu tarz insanlardan bu vizeyle ABD’ye yerleşenler var. Bu vize bunun için var. Tekrar ediyorum bu bir çeşitlilik vizesi. Bazı arkadaşlar ise unganlar’da IQ ölçülmesini talep etmiş. LoL.

• ⭐⭐

İyi geceler bu arada

• 30 milyon insan basvurmus diyorlar bu sene 😃 çıkarsa amerikada nasıl tutunurum felan diyodumda bu balla herşey yoluna girer gibi duruyor

• ⭐⭐

@Mustafa-Topuz kafayi takma abi. 10 kisilik kura cekilse cikmazsa gene cikmaz 😃 😢

• ⭐⭐⭐

Günaydın forum! Surada kalmis 29 gun. 🥰

Yosemite National Park, California 🏞

FB_IMG_1680838769856.jpg

📸: [instagram.com/calibreus]

• ⭐⭐

Günaydın

• günaydın ahali. bugünü sayma kaldı 28.

emre beyler naptı acaba 😃

• Günaydın arkadaşlar @Emrah-Borazan @ilkerkaynar90 @Selly 29 kalmış hadi gözümüz aydın 🙂

• bu arada maalesef hayatımızda ara sıra karşılaştığımız ve insani yaşam standartlarınca kabul görmeyen birinin yazdıklarını çok dikkate alıp canınızı dahi sıkmayın. zaten bu gerçeklikten uzaklaşmış zihniyet yüzünden bir çoğumuz GC istiyoruz. Görmezden geldiğiniz taktirde bu tarz kişiler genelde kısa bir süre sonra kayboluyor zaten. 🙂

• ⭐⭐

Son 29 gün ve ABD'nin 29. eyaleti New Hampshire'dan herkese günaydın 🙂

d7d5bf20-9335-409b-b6a5-878f5c502e86.jpg

indir.jpg

Selling-a-house-in-New-Hampshire.jpg

105211-North-Conway.jpg

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Günaydın arkadaşlar 1 aydan az kaldı 🙂

• @MGE evet çok haklısın ama sinir bozucu olan bu tiplerin de başvurması.. orayı da kirletecekler virüs gibiler

• ⭐⭐

@Lossantosdy pistin kim onlar sessiz de bakim :))) merak ettim 🥧

• bizde düşünceye saygı yok maalesef. ABD ye gitmek istiyorum diyorum ya manyakmısın türkiyede iyi kazanıyorsun gidip ne yapacaksın diyorlar. Anlatamıyorum adam benim motivasyonum paradan ziyade ülkedeki yozlaşma yarın öbür gün çocuğumu böyle bir ortamda büyütmek istemiyorum. İkinci olarak yaptığın işe saygı duyulmaması. Patron geliyor sana aylık 25-30 bandında para veriyor ama patron ya hiç bilgisi olmadığı halde benim mühendisliğime laf ediyor. en son ay başında tartıştık madem benim işimi benden iyi biliyorsunuz çıkartın beni işten siz yapın deyincede ya biz senden memnunuza lafı çeviriyor. üçüncü durum tabiki para burada okuyanlar yanlış anlamasın ego kasmank gibi bir niyetim yok sadece ne paralar alıp neler yapabildiğimizi anlatmaya çalışıyorum. hanımla ben toplamda eve 45 bin civarı para sokuyoruz iyeceksinizki güzel para. arkadaşlar öyle olmuyor evimin kirası 8000 aidatım 2000 aylık market alışverişimiz 3000 faturalrım 1500. 2004 model boktan bir fiesat aldım onun kredi ödemesi var ee insan oğluyuz ıvır zıvır borçlarımız var. Her ay excelde aldı verdimizi tuttugum tabloya yaptığımız tüm harcamaları yazınca elde kalan nakit para 5000 bununda mutalaka yarısı yatırım için olurda gc çıkarsa diye ya altına ya dolara atıyoruz. burada zoruma giden sey şu 2 kişi it gibi çalışsarak acak rahat yaşayabiliyoruz. orada işler oyle değil tek kişinin çalışması burada aynı standartı hatta üstünü yakalatabılıyor. daha iyi arabaya biniyorsun daha iyi evde oturuyorsun hatta ev alabiliyorsun. Bu durumu çevreme anlatmaya çalışınca ancak kötülüyorlar yok abd şöyle yok abd böyle yok ülkemiz cennet. Evet ülkemiz cennet ama cenneti cehenneme çeviriyorlar maalesef bu partiyle alakalı değil mevcut parti gitse yerine başkası gelsede sistem bizim ülkemizde bu verginin vergisinin vergisini alırlar bu kadar. off sabah sabah ne doldurmuşum içimi bütün kötü duygularımı kustum kusura bakamayın 🙂

• Bu arada ben gitmeyin diyeninde fikrine saygılıyım o yuzden bu tartışmalara genelde girmeyeye çalışıyorum hayat benim ve eşiminse ikimiz ortak karar verdiysek diğer fikirleri dinler eleştirileri kabul eder çıkartabileceğim dersler varsa çıkartırım ama kendi kararımı uygularım bizim insanımız bunu yapsa zaten sorun olmayacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

36

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |