DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bostonlı ben ocak ayında başvurmuştum. 1 hafta içnde gönderdiler. hızlarına şaşırmıştım

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika Çıkarmayın bencede Hz Ömer'in bir sözü var: "Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış" inanmaya devam kazanacağız 🤜🤛

Amin amin çok severim bu sözü inşallah 🤲🏻 🙏🏻

• @abrakadabra siz hala isminizi yazdırmadınız mı @Emrah-Borazan isimleri siz yazıyordunuz galiba yeni üye kaydı yapalım lütfen 😅

• ⭐⭐⭐

@oceymh ya benimde eşimin yarın görüşmesi var, 11 Nisan da Vize görüşmesi sanırım stress ten uyuyamayacağım kargoya verildi diyene kadar.

• ⭐⭐

@hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra siz hala isminizi yazdırmadınız mı @Emrah-Borazan isimleri siz yazıyordunuz galiba yeni üye kaydı yapalım lütfen 😅

Ben genel yiyici ve içici olarak katılmak istiyorum 😃

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evet arkadaşlar benim için güzel bir haberi sizlerle de paylaşmak istiyorum 🙂 geçen ay almanya schenge başvuru yapmıştım bugün aldım ve 6 aylık vize vermişler ilk schengen ve ilk yurt dışı olacak heyecan dorukta. İnşallah bunu CN 100 diye de green card haberi vermek nasip olur 🙏

Hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙂 Detayları paylaşabilir misiniz eğer GC olmazsa (oldu bile ama nolur nolmaz 😃 ) en azından bir Avrupa yapmak istiyorum ama hiç deneyimim yok 🙂

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika konuyu biliyorsunuz.🙏 🙏 🙏 https://www.instagram.com/p/CpSi3GIPt_i/

Ay biliyorum biliyorum amiiiiinnnnn 😊 😊 🇺🇸

• @abrakadabra o günü sabırsızlıkla bekliyorum. Düşünsenize herkes toplanmış. Ne günlerdi be diyoruz heyecandan ölecektim şimdi ise mutluluktan ölüyoruz diyoruz felan 🥺

• ⭐⭐

@yenihayaletadam Uğurlu olsun hayırlı olsun.. darısı greencard'a.

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir gün sabah uyanıyorsunuz kahvenizi yaptınız ve camdan dışarıyı seyredip kahvenizi yudumlarken şöyle bir manzara ile karşılaştınız ne hissedersiniz ( ben muhtemelen hass bu ne böyle diye bağırırdım muhtemelen 😅 )

https://twitter.com/belgeseIdunyasi/status/1632441000667803651?t=RNVfLD0VThRDA1EEFYq8Cw&s=19

Evi ona bırakıp kaçarım saygılar hürmetler diyerek 😂

Ben de aynı kafadayım açıkçası içeri buyur eder sonra da kapıyı dışardan sessizce çeker direkt eyaleti terk ederim 😂

• @bostonlı, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK öyle söyleyince bir mail adresi verip uçak bileti gibi belge istiyorlar

Benden de istediler ben göndermedim vize görüşmem var vize öncesi bilet kestirmedim demiştim , aciliyetinizi belirten belgeniz varsa gönderebilirsiniz demişlerdi , kesinlikle belge gönderin dediklerini hatırlamıyorum

@abrakadabra arabayı ordan buraya nasıl getirdi acaba kafamda deli sorular 😃

Konteyner ile ortalama 30-45 gün arasında geliyor İstanbul da ambarlı limanına ya da İzmir ve Mersin de ilgili limana getiriyorlar , ortalama 2000 dolar gibi bir maliyeti var konteyner için bir de ambarlı limanıdan alırken bir ücret ödüyorsunuz ama o düşük bir ücret diye hatırlıyorum sonrasında 2 yıl Türkiye de kullanabiliyorsunuz aracı bence mantıklı gibi 😂

https://youtu.be/99dzwsGVF_A

https://youtu.be/zD582ZY5E_o

alttaki videolar da biraz da olsa detaylı bilgi bulunuyor

• Herkese hayırlı kandiller ve iyi haftalar diliyorum. Geçen hafta ziraat bankasında bir hesap açmak istedim (mobil üzerinden). Kişisel bilgiler kısmında 'GC sahibimisiniz ?' diye bir soru vardı. Kendi kendime hayırdır bu ne şimdi dedim 🙂 Sanırım bu bir işaret ama hadi hayırlısı diyorum. Sevgiler saygılar.

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra 3 seneydi yanlış hatırlamıyorsam süre sınırı. Evet garip geliyor dünyanın bir ucundan sınırlı bir süre için araba getirtmek ama süre bitince içini parçalatıp hurdalığa atıyorlardır o yüzden ne kadar zarar ediyorlardır bilemem.

Amerika dan anlaştığınız firma sizin adınıza aracı kara yolu ile bir ülkeye götürüp orada satıyor 2 yıllık süre sonunda ve size ücreti gönderiyor tabi tüm bu süreç bir danışmanlık ücretine tabi oluyor atıyorum 1000 dolar alıyorlar bu iş için gibi ( tutarı bilmiyorum tamemen farazi konuştum)

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evet arkadaşlar benim için güzel bir haberi sizlerle de paylaşmak istiyorum 🙂 geçen ay almanya schenge başvuru yapmıştım bugün aldım ve 6 aylık vize vermişler ilk schengen ve ilk yurt dışı olacak heyecan dorukta. İnşallah bunu CN 100 diye de green card haberi vermek nasip olur 🙏

Vizeniz hayırlı olsun en azından bir adım yaklaştınız schengen vizesi alan ABD vizesini her türlü alır 😅

@abrakadabra siz hala isminizi yazdırmadınız mı @Emrah-Borazan isimleri siz yazıyordunuz galiba yeni üye kaydı yapalım lütfen 😅

Ben de güzel et ve tavuk marinasyonu yaparım beni de iş bölümü kısmında oraya yazarsanız 😏

• @ebaris86, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese hayırlı kandiller ve iyi haftalar diliyorum. Geçen hafta ziraat bankasında bir hesap açmak istedim (mobil üzerinden). Kişisel bilgiler kısmında 'GC sahibimisiniz ?' diye bir soru vardı. Kendi kendime hayırdır bu ne şimdi dedim 🙂 Sanırım bu bir işaret ama hadi hayırlısı diyorum. Sevgiler saygılar.

Evren sürekli mesajlar gönderiyor GC için belki de çekilişi kazandınız ve sisteme işlendiği için sordu 🤔 ( tamemen olumlama ve şans için yazdım)

• @ErdalK vay bee çok iyiymiş 😄 videoya bir göz atayım ben

• @ErdalK ilk redden sonra bakalım olacak mı 🙂

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben de güzel et ve tavuk marinasyonu yaparım beni de iş bölümü kısmında oraya yazarsanız 😏

@Emrah-Borazan aktif olunca sizi de yazalım o zaman 😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

442

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.3k

| | | |