Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bir gün sabah uyanıyorsunuz kahvenizi yaptınız ve camdan dışarıyı seyredip kahvenizi yudumlarken şöyle bir manzara ile karşılaştınız ne hissedersiniz ( ben muhtemelen hass bu ne böyle diye bağırırdım muhtemelen 😅 )

• Günaydın dostlar, mutlu haftalar 🙏

• @ErdalK Çok haşmetli duruyor , etkileyici. Korkudan önce bi bağırırdım herhalde. 😃

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK Çok haşmetli duruyor , etkileyici. Korkudan önce bi bağırırdım herhalde. 😃

Her ne kadar Beşiktaşlı olsam da böyle heybetli bir kartalı görünce saygıdan önümü iliklerim ve inceden arka kapı varsa kaçarım evden 😂

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bugun benim doğum günüm ve Berat kandili cok hayırlı bi güne denk gelmesi benim için çok manidar oldu.. İnsallah en büyük hediye mayısta gelir 🙃🎊🎉 23e bastım inşallah 24üme ABD’de girmek nasip olur. Allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın hayırlı kapılarını sonuna kadar açsın 🙏

Doğum günün kutlu olsun nice güzel yaşlara tüm dileklerinin gerçekleştiği bir yıl olsun :))

• Günaydınlar sevgili forum ailesi bugün Trabzondayız akşama da kısmetse Tokat :))

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir gün sabah uyanıyorsunuz kahvenizi yaptınız ve camdan dışarıyı seyredip kahvenizi yudumlarken şöyle bir manzara ile karşılaştınız ne hissedersiniz ( ben muhtemelen hass bu ne böyle diye bağırırdım muhtemelen 😅 )

Evi ona bırakıp kaçarım saygılar hürmetler diyerek 😂

• @ErdalK öyle söyleyince bir mail adresi verip uçak bileti gibi belge istiyorlar

• Günaydınlar sevgili forum ailem, uzun zamandır yoktum çünküü bir dershanede öğretmenliğe başladım. Bu psikolojik olarak bana çok iyi geldi ikinci olarak ise gc çıkarsa dadından yenmez. Nasılsınız iyi misiniz bakem 🥰

• @hashirama Günaydın , hayırlı olsun. Dershanede öğretmenlik zor ama ciddi bir tecrübe katıyordur o yüzden mesleki tatmin yaşıyorsunuzdur. 😃

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydınlar sevgili forum ailem, uzun zamandır yoktum çünküü bir dershanede öğretmenliğe başladım. Bu psikolojik olarak bana çok iyi geldi ikinci olarak ise gc çıkarsa dadından yenmez. Nasılsınız iyi misiniz bakem 🥰

Günaydın hayırlı uğurlu olsun :)) GC çıktı açıklanmasını bekliyoruz hep birlikte 😃

• @Ranje 9-10-11-12. Sınıflara giriyorum. 9. Sınıflar biraz haylaz onun dışında diğerleri pek sesini çıkarmıyor şimdilik iyi bakalım önümüzdeki süreç neyi göstercek onu yaşayıp göreceğiz 😃 Tecrübe için başladım zaten bende yoksa hiç 3 kuruş para için dershaneye gitmezdim diye düşünüyorum 😅

• @berolika çok teşekkür ederim. Aynen öyle Green Card çıksın hiç vakit kaybetmeden gereğini yapacağım. Bir metaforum var hepimiz bozkırın ortasındayız Mayıs'ın gelip yeşermeyi bekliyoruz 🥺😃

• @hashirama 9. Sınıfa gidenlerin kafası rahat ne yapsınlar. 😃 Evet bence de iyi etmişsiniz , tecrübe için gidilmeli. Dershane tecrübesi olan hocalar bir farklı oluyor.

• @Ranje onlarında huyuna gidiyorum. Gır gır şamata istiyorlar çocuklar daha sonucta😃

• ⭐⭐

Sabah önümde Florida plakalı Range Rover vardı yahu 😃
    Umarım bu bir işarettir.

Herkese günaydın 🙂

• @abrakadabra arabayı ordan buraya nasıl getirdi acaba kafamda deli sorular 😃

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Sabah önümde Florida plakalı Range Rover vardı yahu 😃
    Umarım bu bir işarettir.

Herkese günaydın 🙂

Florida ve Range Rover en sevdiğim iki şey 😃 İnşallah öyledir 🙂

• ⭐⭐

@waterman Doğum günün kutlu olsun nice senelere 🎂

• Herkeslere hayırlı kandiller bu arada ne dua edeceğini herkes biliyor değil mi? 🙂 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |