Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş Yani durum pek iç açıcı değil tabii ama herkes bunun farkındadır ortada olan verileri insanların gözüne sokmanın bir anlamı yok. Sadece umutlu olmak kötü değil. Ayrıca bir kişiye yorumunun olumsuzluğundan dolayı sen bir daha yorum yapma gibi cümleler forumun seviyesini düşürüyor. Aramızda karamsar veya umutlu insanlar olabilir farklı bakış açılarına sahipsiniz diye birbirinize sert ifadeler kullanmanız gerekmiyor. @berolika , @Emre-Kurtulmuş

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika kaçak - maçak böyle kötü enerjiler buraya gelmesin hemen videomuzu koyalım

😂 😂 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ranje bir kişinin yazdıklarını sevmiyor musun ozaman kişinin ismine tıklıyorsun daha sonra sağda 3 nokta alt alta olana basıp kullanıcı engelle diyorsun bu kadar basit. Kısacası buranın ahengini huzurunu kaçırmanın bir anlamı yok.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş dur germe beni ya haftaya da schengen başvurum var 😃

• @ayvalik10 Evet katılıyorum forumun özelliklerinden yararlanmalı herkes. 😃

• ⭐⭐

Buralar yine gerildi. @Simge-Kutlu @diablo_ercan gelin -32 falan takılalım birbirimize neşe olur 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan daha sabah yazdım @Simge-Kutlu ya soğuk bacım soğuuk soğukk 😃

• ⭐⭐

@tolgasatir söylüyorum söylüyorum dinletemiyorum görüyorsun 🙂 Chicago'da yokuş var mı acaba :)) sabah paylaştığım Seattle videosundaki gibi düşünsene işe gidemiyorsun :))

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş Yani durum pek iç açıcı değil tabii ama herkes bunun farkındadır ortada olan verileri insanların gözüne sokmanın bir anlamı yok. Sadece umutlu olmak kötü değil. Ayrıca bir kişiye yorumunun olumsuzluğundan dolayı sen bir daha yorum yapma gibi cümleler forumun seviyesini düşürüyor. Aramızda karamsar veya umutlu insanlar olabilir farklı bakış açılarına sahipsiniz diye birbirinize sert ifadeler kullanmanız gerekmiyor. @berolika , @Emre-Kurtulmuş

Sert bir ifade kullandığımı düşünmüyorum. Forumun seviyesinin de farkındayım. Tabii ki herkes aynı fikirde olmak zorunda değil. Normalde bizimle sohbet eden konulara katılan birisine de böyle bir şey söylemem zaten. Verilerin sayıların biz de farkındayız her şeyin farkındayız sadece bari burada biraz pozitifleşelim diye bu şekilde konuşuyoruz. Benim yazdığım iletinin sonundaki kalem işareti aslında bir çeşit espri zaten ama net ifade edememiş olabilirim. Bizler de her şeyin farkındayız sadece kafa dağıtmaya biraz olsun eğlenmeye çalışıyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir

bu videodan sonra verilen cevap

• ⭐⭐

@ayvalik10 @tolgasatir bak İzmir 21 derece şu an. Houston 23 derece miss aksiyona gerek yok :))

• Herkese selamlar. 27 Aralıkta Pasaport başvurumu yaptım. Hala gelmedi. Benzer durum yaşayan var mı? Yaşadığı sorunu çözen ve yol gösterecek olan arkadaşlarında tavsiyelerini bekliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Ranje teşekkür ederim düşünceniz ve yorumunuz için, kendisi biraz kötü dileklerde bulunmuş ama olsun. Ben burada kimsenin hayallerini suya düşürmeye çalışmıyorum öyle olsa burada kurulan bbq partileri veya eyalet tercihleri vs gibi mesajlarda bunu yapmaya çalışırdım. Ama şunu unutmamak lazım burası açık bir forum ve pembe hayallerden çok sürecin gidişatı, olabilecek engeller, güncel bilgiler ve doğruları görmek içinde girip bakan bilgi almaya çalışanlar var hazırlıklı olabilmek için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Batu 199 arıyorsun 21 gün yasal bekleme süresi geçti neden basılmadı dersin. Şubat ayında babamın bir hafta içinde geldi. Acaba başvurum silindi mi diye sorar mısın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan öyle zaten ortadan amerika kıtasını kesiyorsun. üst yarısını çöpe atıyorsun. Biz alt yarısında takılalım.

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan @ayvalik10 houston candır gerisi heycandır 🙂 şakası bir yana ben şuan İstanbul'un soğuğuna bile katlanamıyorum, belki iklim veya nemlilik ıvır zıvır orda o kadar olmuyordur ama her zaman dediğim gibi sağlık sistemine güvenemediğim bir ülkede bu kadar soğuk bir eyalet benim için macera 😃 Hani "Macera dolu Amerika " daki macera bu olsun istemiyorum 😃

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ranje teşekkür ederim düşünceniz ve yorumunuz için, kendisi biraz kötü dileklerde bulunmuş ama olsun. Ben burada kimsenin hayallerini suya düşürmeye çalışmıyorum öyle olsa burada kurulan bbq partileri veya eyalet tercihleri vs gibi mesajlarda bunu yapmaya çalışırdım. Ama şunu unutmamak lazım burası açık bir forum ve pembe hayallerden çok sürecin gidişatı, olabilecek engeller, güncel bilgiler ve doğruları görmek içinde girip bakan bilgi almaya çalışanlar var hazırlıklı olabilmek için

Ben size kötü dileklerde bulunmadım. İmzanızdan gördüğüm kadarıyla mülakat tarihi almışsınız umarım iyi ve sorunsuz geçer ve vizenizi alırsınız ve burada mülakat ve yaşam deneyiminizi okuruz, bunu içtenlikle söylüyorum. Bilgi veren bir sürü ileti ve konu başlığı var zaten bilgiler veriliyor bilgileri görememiş/bulamamış olanlar da soruyor ve bilgisini de alıyor genellikle bunu engellediğimi düşünmüyorum.

• Yasaklı

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu bahsettiklerinizin hepsi için bir başlık var ve her başlığın amacına uygun kullanılması için çalışan bir moderatör ekibi var.

Burası, başlıktan da anlayabileceğiniz gibi sohbet odası. Kimse negatif insanlarla sohbet etmek istemez. Gayet normal bir tepki.

Sizinle ilgili bir bilgiye sahip değilim ancak; Eğer negatifliğiniz bir süreç haline geldiyse arkadaşın tepkisi doğru olabilir.

Biraz objektif bakmak lazım. Böyle bişey söz konusu değilse arkadaşın tepkisi yerinde de olmayabilir. Ancak; bunun savunması da bu değil.

Zaten şurda 2 ay sonra çok fazla kişinin hayalleri yıkılacak ve bunu hepimiz net biliyoruz. En azından şu an bir hayalin peşinde geçici de olsa mutlu paylaşımlar yapıyorlar. Güzel dostluklar kuruluyor. Hayatımızda yeterince negatif olay var.

• ⭐⭐⭐

@berolika yok siz kötü dilekte bulundunuz demedim ben aslında. Kötü enerjilerini bana yollayan diğer arkadaşımız için demiştim onu

• Negatif yorum yapan insanlara tepki verince ne hikmetse daha da arttırıyorlar dozajı. 5 yorumdan 4'ü olumsuzsa gerçekçi olduğunuzdan değil olumsuz fikirli olduğunuzdandır. Lütfen ya iyi yorum yapın ya da bırakın biz buna inanmak istiyoruz bizi de bozmayın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |