Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@abrakadabra anladım. Ama hayali bile güzel geldi :))

• @abrakadabra yaa ben San Diego istiyorum ve hiç bir video da falan denk gelmemiştim süper çok teşekkürler 🙏🏻 🙏🏻

• ⭐⭐

Bir de San Francisco'da gezerken meşhur Golden Gate köprüsünü geçip kaybolmuştum.
    Yanlışlıkla köprünün bulunduğu dağın arka tarafında Sausalito diye küçük bir yere çıkmıştım.

Yanlışlıkla girdiğim o yer ABD'de en çok hoşuma giden yer olmuştu.
    Google'dan daha detaylı fotoğraflarına bakılabilir ama ben güzel bir karesini aşağıya koyayım 🙂

sausalito-houseboats.png

image-747x1030.png

• ⭐⭐

@Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra yaa ben San Diego istiyorum ve hiç bir video da falan denk gelmemiştim süper çok teşekkürler 🙏🏻 🙏🏻

San Diego'da Balboa Park diye bir yer var oraya da gitmiştim ve muhteşem bir yer.
    Umarım oraya yerleşirsiniz bir gün ve o parktan çıkmazsınız 🙂

• ⭐⭐

@hadi-BE abi hep beğeniyorsun ama yorum yapmıyorsun 😃 Eğer özellikle istediğin bir yer varsa oradan fotoğraf koyayım senin için. Las Vegas istiyorsun biliyorum ama baktım arşivden fotoğraflarıma da pek koyulacak gibi değillerdi buraya, koyarsam sıkıntı olur 😃 😃

• ⭐⭐

@Selly, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Zelene hahahahaha kesin bende silerim 😁 😁 😁

alıntı yaparak yorum yapsan bizde bilelim neyden bahsettiğinizi 🙂

• ⭐⭐

@Selly

Bu youtuber arkadaşlar San Diego'da yaşıyorlar.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE abi hep beğeniyorsun ama yorum yapmıyorsun 😃 Eğer özellikle istediğin bir yer varsa oradan fotoğraf koyayım senin için. Las Vegas istiyorsun biliyorum ama baktım arşivden fotoğraflarıma da pek koyulacak gibi değillerdi buraya, koyarsam sıkıntı olur 😃 😃

1 bukle de Los angeles lütfen 🙂 varsa tabi 🙂

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Olmaz mı, en çok Hollywood sokaklarında ve Universal Studios'ta gezmiştim.
    Beğendiğim en güzel dediğim yerleri bulayım netten foto atayım da içimiz açılsın azıcık 😃

• Resmen içim açıldı şu güzelliklere Allahım bu mübarek günün hürmetine bizlerin buralarda yaşama isteğini duasını kabul et amin :))

• ⭐⭐

@berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Resmen içim açıldı şu güzelliklere Allahım bu mübarek günün hürmetine bizlerin buralarda yaşama isteğini duasını kabul et amin :))

Amin İnşallah

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Meşhur yıldızlı Hollywood bulvarından ziyade, Universal Studios en güzel yerdi bence Los Angeles'ta gezilebilecek.
    O kadar geniş bir alan ve o kadar çok yapılacak şey var ki içinde, 1 gününüzü ayırmanız gerekiyor 🙂

Sırasıyla meşhur yıldızlı Los Angeles bulvarı, ardından zengin mekanı olan Beverly Hills (ben pek hoşlanmamıştım, tabi kocaman kocaman palmiye ağaçları dışında 🙂 ) ve Universal Studios fotoğrafları gelsin o zaman.
    King Kong'un altında da foto çekilmiştim 😃

hollywood boulevard.jpg

beverly hills.jpg

universal studios.jpg

universal studios king kong.jpg

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra Sausalito çok güzel bir yer bende köprüyü yukarıdan görmek için San Franciscodan oraya vapurla geçmiştim o sırada orada da ufak bir gezeyim dedim. Çok keyifli bir ufak bir şehirdi biraz böyle Bebek havası vardı sahil kenarı vs oluşuyla

• ⭐⭐⭐

Çekingen üyeyim ben. Beğenir kaçarım. 😂

Fotoğraf sever biri olarak fotoğraf hoşsa basıyorum.

Las Vegas da istemiyorum ki öhhöööözeldenat.

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mesajı aldım ben abi, akşama sende o iş 😃

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mesajı aldım ben abi, akşama sende o iş 😃

Hahaha 😂😂

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra Sausalito çok güzel bir yer bende köprüyü yukarıdan görmek için San Franciscodan oraya vapurla geçmiştim o sırada orada da ufak bir gezeyim dedim. Çok keyifli bir ufak bir şehirdi biraz böyle Bebek havası vardı sahil kenarı vs oluşuyla

Biz arkadaşla direkt arabayla köprüyü geçince kaybolduk ve kendimizi orada bulduk. Epey komik bir anı bizim için artık 😃

Ama gerçekten çok hoşumuza gitmişti ve arabayı sahile park edip yürüyerek gitmiştik Golden Gate köprüsüne Sausalito'dan.

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra Tepeden gören o meşhur alana çıktıysanız Sausalitodan baya sürmüştür yürümesi herhalde 🙂

• @abrakadabra ne güzel bir dilek çokça aminnnn 🤲🏻 🤲🏻 umarım en kısa zamanda hepimiz istediğim eyaletler yerleşir ve istediğimiz hayatlara kavuşuruz 🤲🏻 🤲🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |