Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @adgercu izlerken sinir krizi gecirdigim sahne sonrasinda hizdan dolayi ceza yediginde asiri gülmüstüm 😃

• Yılbaşı bileti almadan olmaz ben hala almadım ama sonuçta ufak bir heyecan 😃 eski Türkiye???

• Bir Fas kökenli mülteci/göçmen dükkana girip neden alkol satıyorsunuz neden başın açık diye kasiyeri taciz etmiş.. eski Türkiye kalp

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir Fas kökenli mülteci/göçmen dükkana girip neden alkol satıyorsunuz neden başın açık diye kasiyeri taciz etmiş.. eski Türkiye kalp

66B32398-0484-4F7B-A4C8-C98CE44675D9.jpeg
    Bahaneyle; ne büyük adamsın, seni seviyoruz atam, bize bıraktığın her şey için teşekkürler

• @sanaldeniz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Milli piyango bileti aldım. Yılbaşı için. Sizce arabayı değiştirmek için bir atraksiyon yapmalımıyım. Gerçi çkıkarsa İngilizce çalışmya da gerek yok. Bir tercümanı işe alır biter. Zaten çıkarsa çekiliş sonucunu beklemeye de gerek yok, yatırımcı vizesi ile işi kotaririz gibi geliyor bana.🤩

Size çıktı fakat gidemediniz herhalde. Yakında bende bir bilet alacağım beklediğim bilet ise Mayıs’ta

• ⭐⭐

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arabamı buldum kesinlikle gidersem audi q5 alacağım. Hiç bana bakım masrafları pahalı demeyin ben o konforu yaşarım aga 🙂

Benim hayalimde 1970 classic mustang yada tam tersi otomatik vites camaro hemde kırmızı 😃 ah ahh 🙂

• ⭐⭐

Benim hayalim ayağımı yerden kessin yeter 🤪

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim hayalim ayağımı yerden kessin yeter 🤪

ayakkabı da ayağını yerden kesiyor 😃 😜 😜
    Hayal ve hedefler güzeldir azizim 🙂

• @Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

arabamı buldum kesinlikle gidersem audi q5 alacağım. Hiç bana bakım masrafları pahalı demeyin ben o konforu yaşarım aga 🙂

Bende o mantıktayım fakat aldığınız audi %99,99999 otomatik (DSG) olacak. Eğer ikinci el alacaksanız dsg bozulduğu zaman size arabanın yarısı kadar masraf açacaktır. Sıfır alacaksanız o ayrı tabi.

Bende turbosuz kara düzen eski milyon km gider denilen gaddar mercedeslerin hastasıyım. Bahsettiğim modeller max 2002 2003 diyelim. Benzinli atmosferik motor olsun ömürlük. Elektrik elektronik işleri zaten bende. Mekanik arıza vermezse vururum keyfin dibine 🙂

• @Lossantosdy tesla 😃

• Benim hayalim tamamen 4 arabanın rahatça sığabileceği bir garaj ve içerisinde
    BMW GS 1250r Adv
    Honda 1000rr fireblade mat siyah
    veee bol bol garajda tamir bakım alanıyla spor odası.. ve yanında havuz başında barbekü + sınırsız Carlsberg şişe..
    araba olarak ne olsa olur ancak türkiyeye geleceğim zaman dodge challanger SRT gönderip oradan avrupa turu olabilir diye düsünüyorum.. türkiyede gezmek zevklide olabilir tabi bu araçla.. öyle kolay kolay sıkıştırmazlarda çarparsam bu arabaya emekliliğim bile kurtarmaz düşüncesiyle..

• @ilkerkaynar90 hayalinizi okuyunca kendi hayallerime benzentim 🙂 . Garaj olucak. İçerisinde bmw gs adventure (detaylı amerika turu için), herhangi bir araç. Garajda tamir-tadilat, hobi şeyler için gibi vakit geçirmek filan. Hafta sonları barbekü yada mangal ne olursa artık. Umarım sadece hayallerde kalmaz 🙂

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir https://www.zillow.com/ ben bunu kullanıyorum

Bende ordan bakıyorum da okul puanları görmeyi beceremedim bir türlü 🤦🏻♂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir bir evi beğendiğinize ona tıklayın özellikler kısmında aşağıya doğru indiğinizde nearby school kısmı olacak orada okul puanları ile birlikte okul adları da yazıyor. Okul puanına göre arama yapmak isterseniz de tam emin değilim ama Maps kısmında school diye yazan yere tıklayıp kaç puan üstü hangi ödeme okul istiyorsanız onu seçiyorsunuz ve ona uyan okulları gösteriyor. Biraz karışık oldu ama umarın anlamışsınızdır 😅 fotoğraf atamıyorum yoksa daha kolay anlaşılırdı aslında

• @tolgasatir niche.com sayfasini kullananlar var, begeniyorlardi.

• ⭐⭐⭐

@boran, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 hayalinizi okuyunca kendi hayallerime benzentim 🙂 . Garaj olucak. İçerisinde bmw gs adventure (detaylı amerika turu için), herhangi bir araç. Garajda tamir-tadilat, hobi şeyler için gibi vakit geçirmek filan. Hafta sonları barbekü yada mangal ne olursa artık. Umarım sadece hayallerde kalmaz 🙂

Bu kanalda bir liste var. Rota 66

Tavsiye ederim.

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@boran, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 hayalinizi okuyunca kendi hayallerime benzentim 🙂 . Garaj olucak. İçerisinde bmw gs adventure (detaylı amerika turu için), herhangi bir araç. Garajda tamir-tadilat, hobi şeyler için gibi vakit geçirmek filan. Hafta sonları barbekü yada mangal ne olursa artık. Umarım sadece hayallerde kalmaz 🙂

Bu kanalda bir liste var. Rota 66

Tavsiye ederim.

Biliyorum rota 66 yaptı kendisi kemal tuğrulda bir kısmını geçmişti.. bir motorcunun araştırmaması mucize oluyor bizimkisi biraz hastalık 🙂 ikiteker kanalıda var piste falan katılıyor seneler önce green card elde etmemişken karşılaşıp sohbet etmiştik bir gün ansızın adam amerikada videolara devam etmişti.. darısı burada hayalini kuran herkese olsun inşallah..

• @hadi-BE öneriniz için teşekküler. Biliryorum bu kanalı. Route 66 videolarını izlemiştim. Hatta motorunu Türkiye'ye gönderip Türkiye turu yapmıştı yakın zamanda.

• @Tuna-1 hayır dostum abd'ye gittiysem Türk mahallesinde yaşamak istemiyorum. Bir an önce Türklerden kopup adapte olmak için New Jersey istemiyorum.

• @ayvalik10 abi çok iyi ya 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |