Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• fotoğraf 96dpi'a düşmüş başvuruyu gönderdikten sonra farkettim. kb ve ölçülerde problem yok. dpi sorun olur mu arkadaşlar? kafaya taktım baya

• amerikaya neden gitmek istiyorum çünkü macera dolu bir yer her dakikası saniyesi ve hatta salisesi karşına yeni bir macera çıkıyor gün boyu sürüyor bu maceralar monotonluktan usandım eridim bittim tükendim artık macera istiyorum yeni dünyaya gitmek istiyorum avrupadan californiaya altın madeni için göç eden madenciler gibi hissetmek istiyorum timsah görmek istiyorum donut ve hotdog yemek istiyorum uncle jackin çiftliğinde at sürmek istiyorum dağ aslanlarıyla dans etmek grizzly ayılarıyla güreşmek istiyorum şerifle selfie çekmek nevada çöllerinde drift atmak istiyorum dahada yazardım ama kafamda bir flash patladı has not been selected diye bütün hevesim gitti 😞 🙂

• ⭐⭐

Herkese Günaydınlar Efenim.

• ⭐⭐

Merhaba. Sanırım biri anlatmıştı fakat bulamadım geçmiş sohbetlerde. Öylesine katılan bir güruh var hepimiz biliyoruz. Bunlar hak yiyor mu? Yoksa zaten çekilişi fazlaca kişi kazandığından, gitmeyen kişi yerine başkası getirildiği için hak yenmiş olmuyor mu? Biri açıklayabilir mi rica etsem

• ⭐⭐

@owsla Fotoğraf konusunda aynı fotoğrafla dört yıl başvurup dördüncü yılında kazanan bir ablam var. Fazla dert etmeyin diğer her şey doğruysa

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 çekiliş kazananı olunca başka birine devredilemez. Hak yemiş oluyorlar tabi..

• ⭐⭐

@waterman Yok hayır demek istediğim şu Zaten bu çekilişe çok fazla insan katılıyor. Hatta çoğu zaman numaradan dolayı gidemeyenler dahi oluyor sıra gelmiyor. Hani zaten biri gitmese onun yerine sıra numarası yüksek olan biri geçecek yerine

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 green kart çekilişi kazanan kişi sayısı 100 - 150.000 kişi oluyor. Fakat green kart vizesini alan toplam da 55.000 ondan dolayı her çekilişi kazanan vizeyi alacak diye bir şey yok. Bahsettiğin olay bu zaten.

• Arkadaşım benim yerime de başvurmuş ben de başvurdum 6 mayısta diskalifiye mi yazacak yoksa kazanamadınız mı neden diskalifiye olduğumuz yazıyor mu

• @Ping-PONG kadının kirada 4 evi daha var. ama niyeti benim kontrat bittikten sonra çıkarmak. ne diyelim kanun ne kadar kiracı haklı desede ev sahipleri at koşturmaya devam ediyor bu ülkede malesef...

• ⭐⭐⭐

Başlangıç için fena para değil gibi sanki?

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE green cardın çıkmasından daha zor bi ihtimal 😂

• @waterman iki kere başvurunca 6 mayısta ne yazacak arkadaşım da benim yerime başvurmuş

• Bu yaşlarda bir an önce amerikaya gidip başlamamız lazım artık sabır kalmadı. Gitmeyi geçtim artık gittiken 3-5 sene sonrasını hayal kuruyorum.
    Düzen kurulmuş rutine devam.

• 2 kere başvurduğumuzda ne yazıyor sonuçta neden diskalifiye olduğumuz yazıyor mu arkadaşım benim yerime de başvurmuş @Furkan-Aydın

• Merhabalar bugün fotoğraf çektireceğim. Merak ettiğim direk beyaz arka planda mı çektirmeliyim yoksa gride çekilenin arka planını beyaz yapmak sorun yaratır mı ?

• ⭐⭐

3 gündür çok yoğundum greencard’ı unuttum. Unutunca çıkıyodu ya bu sayılır mı? 😂

• ⭐⭐

@Doğaniçke direkt beyaz arka planda çektirin, fotoğrafta oynama yapmayın, fotoğrafçıdan ham halini mail olarak isteyin

• ⭐⭐

bugün akşam eşimin beraber çalıştığı arkadaşı kaçak olarak gidiyor. bazen diyorum biz mi yanlış yapıyoruz acaba ? millet çatır çutur gidiyor biz neyi bekliyoruz.. aman schengenim olsun da yok vizeye giderken dikkat edelim vs. vs.. vallahi onların gözünde enayiyiz biz 😕

• merhaba fotoğraf konusunda sıkıntı yaşıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |