Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba su anda Atlanta'da yasiyorum elektrik pano teknisyeniyim Amerika'da daha iyi sartlari olan daha guvenli bir eyalette is ve kalacak yer ariyorum yasim 21. 1 yildir Atlanta'da yasiyorum toplu tasimasi olsun alt yapisi olsun, insani vs. varos ve cekilmez bir yer tesekkurler.

• @kksl, içinde söyledi: Farkli Bir Amerikan Eyaletinde Is Ariyorum

Merhaba su anda Atlanta'da yasiyorum elektrik pano teknisyeniyim Amerika'da daha iyi sartlari olan daha guvenli bir eyalette is ve kalacak yer ariyorum yasim 21. 1 yildir Atlanta'da yasiyorum toplu tasimasi olsun alt yapisi olsun, insani vs. varos ve cekilmez bir yer tesekkurler.

Merhaba. Kuzenim greenkard sahibi. Ek iş arıyor. Atlanta yakınlarında yapabileceği bir ek iş. Eğer uygun iş ilanı olursa dönüş yapılırsa sevinirim.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 7
  • 7
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |