Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bugün fotğrafçı da ki izlenimim gelenlerin profilini tahmin etmeye çalıştım. sanki bir çoğu çıksada gereken şartları yerine getiremiyecekler gibi. inşallah allah herkes için hayırlısını nasip etsin ne diyelim

• @diablo_ercan otomatik elenenler içinde olmaktan korkuyorum keşke daha dikkatli doldursaydım 😕

• Merhabalar,

Bu sene başvurumu yaptım ama formu doldururken adres yazdığımız kısmında City yerine İstanbul, County kısmına ilçe yazdım maalesef. Sizce bu otomatik bir elenme sebebi olabilir mi? Deneyimi olan var mı? 😕

• İlk kez başvurmamın heyecanını yaşıyorum ama maalesef ailem bana ters tepki verdi. Yurtdışına gidince tek başıma yaşayamayacağımı, gitsem bile vatandaşlıktan atılıp geri dönmek zorunda kalacağımı falan söylediler. Yurtdışında yaşama isteğimi vatan hainliği olarak görüyorlar. Ben ise buradaki herkes gibi daha mutlu olacağım bir hayat yaşamak istiyorum. Uzun olduysa kusura bakmayın içimi dökmek istedim 🥺

• Forumda green card bizim hakkımız, bu millet nerden öğrendi ,niye başvuruyor gibi bi enerji alıyorum hep.. yapmayın etmeyin bu herkesin hakkı , herkes nasibini yer

• ⭐⭐⭐

@AwEk bunu banada demişti ama diğer sitelerden kontrol edince bi sorun çıkmadı

• ⭐⭐

@ömerek sosyal medyada çok reklam görüyoruz. bu millet bilinçsizce başvuruyor. green card çekilişini kazanınca evine posta yolu ile kartın gelebileceğini sananlar var. Gerekli yeterliliğe sahip olmadan başvuranlar var. 1 kuruş harcamadan mülakata gidebileceğini sanıyorlar bunu hak görüyorlar. normal olarak içten içe ne kadar söylensek bile evet ücretsiz engel yok yapacak bir şey de yok 🙂 hani çocuğa yapma evladım yapma çocuğum dersinde inadına yapar ya heh bu o işte 😃

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan ben artık böyle yazanlara cevap bile verme tenezzülüne girmiyorum.

• ⭐⭐

@animehime94 henüz daha bişey belli olmadan kredi çekip kendinizi borca sokmayın çıkma ihtimali çok düşük olan bir lotodan bahsediyoruz

• Demin dv2023 sonuç sayfasında gezdim 🙂 çıkanlar ne kadar mutluydu ve çıkmayanlar uzun yıllar çıkmamaya kendinizi alıştırın diyip forumdan hayalet olup gitmişler 🙂 Sanırım burcumdan dolayı bende de bir manyaklık var, böyle geçmiş gelecek konularından zevk alıyorum, artık gc bıraktık forum müdavimi olduk 😃

• ⭐⭐⭐

@JesusLord bizde öyle olduk artık oku dur baska bişey kalmadı 😞

• ⭐⭐

@diablo_ercan o değil de vallahi ne güzel olurdu.
    ne o öyle bekle, uğraş...
    çekilişi kazandım mı kazandım, yolla evime green cardımı, daha ne istiyon 🙂

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord bizde öyle olduk artık oku dur baska bişey kalmadı 😞

Olsun güzel tarafından bak, gidenleri izleyeceğiz kalanlara teselli vereceğiz ne yapalım belki bir gün bize de güler şu kart, gülmezse de vakit geçiyor ne yapalım 🙂

• ⭐⭐

@waterman işin gerçeği bu 😃

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY aynen abi ne güzel olurdu 😃

• ⭐⭐

@JesusLord benim de en çok korktuğum şey çıkıp o kadar masraf yaptıktan sonra kendimi kafa olarak oraya hazırladıktan sonra mülakatta elenmek. Tedavi falan görürüm heralde ondan sonra

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord benim de en çok korktuğum şey çıkıp o kadar masraf yaptıktan sonra kendimi kafa olarak oraya hazırladıktan sonra mülakatta elenmek. Tedavi falan görürüm heralde ondan sonra

Abi o zaman bu sana gelsin. Hemen aklıma bu geldi çok güldüm vallahi :))))

• Başvuru tamam yerimizi aldık bizde her sene olduğu gibi.herkese bol şanslar dilerim.

• ⭐⭐

@JesusLord ahahahahahah zamanında gitseydik doların 3-4 lirayken hiç böyle olmayacaktı. Zamanında gidemedik 😂

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord ahahahahahah zamanında gitseydik doların 3-4 lirayken hiç böyle olmayacaktı. Zamanında gidemedik 😂

Cevapta mükemmel 😃 “hayırlısı olsun ben 2 sefer gittim doyamadım.” Hahaha

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

43

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |