Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Lossantosdy aynı yanlıs olarak yazdıgım posta kodu da aynı ılcenın posta kodu yıne. bılgısı olanlar varmı acabai bılgı verırse cok sevınırım

• ⭐⭐

@deckerloki, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy aynı yanlıs olarak yazdıgım posta kodu da aynı ılcenın posta kodu yıne. bılgısı olanlar varmı acabai bılgı verırse cok sevınırım

adres sorun degilmiş ama yinede bilen arkadaşlar yazar, umarım sıkıntı degildir, başarılar dilerim, iyi akşamlar

• cevaplardan sonra benim de içime kurt dustu. green card fotograf kontrol sitelerini bundan sonra kullanmam heralde.

• Merhabalar, ucuzdan topladığım biletler 🙂 Geçen ay da İtalya'daydım. Dolduruyorum pasaportu

Ucus1.JPG

Ucus4.jpg

Ucus3.jpg

• Bu ileti silindi!

• ⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠
    Arkadaşlar yine YouTube felaket bir Green Card başvuru videosu yüklenmiş. Hani devamlı forumda dile getiriliyor ya "pasaport şartı kalktı önüne gelen başvuracak sonra mülakata bile katılmayacak, asıl gitmek isteyenlerin önü kesiliyor"

Asıl pasaport şartının kaldırılmasında daha büyük sorunumuz en azından bu yukarıda bahsettiğimiz kişilerin belki şartlarını zorlayıp gitme ihtimali var. Ama şu anda YouTube da yayında olan çok izlenmeli bir videoda, sırf daha çok beğeni ve izlenme uğruna Dv2024 başvurusunu fake bilgilerle doldurup submit butonuna basan ismini, kanalını paylaşmıyacağım bir zat var.Videosu yeni yüklenmiş

İşte bu fake başvurular o kadar zararlıki belki senin, benim, ailenin seçilmesini engelledi/engelliyecek. Ama videoda kişi fake başvurudaki confirmation numbera bakarak "çok önemli değil" diyerek aymazca, sorumsuzca konuşabiliyorlar.
    Belki bu videoyu izleyen fazla meraklılar aman zaten çok önemli değilmiş diyerek yüzlerce, binlerce fake başvuru yapacak kim bilebilir ki. Bunun benzerini dv2021 sürecinde Amerikada yaşayan bir YouTuber yapmıştı.

Bence bizim yapmamız gereken bu videoyu bulup dislike butonuna basmak değil. Doğru olan büyük emek ve zaman harcayarak sabahlara kadar işinden gücünden konforundan vazgeçerek Tüm Püf Noktalarıyla Hatasız Greencard Çekiliş Başvurusu videosunu bizlere yetiştirmeye çalışan sn. @gucarslan ın yeşilkartforum YouTube kanalına yüklediği başvuru videosunu her gördüğümüz platformda paylaşmamız olacaktır.⬇

Hadi el birliğiyle bu videonun izlenme, beğeni ve paylaşılma sayısını patlatalım. Sosyal medyada hatalı bilgilere karşı anca doğru kaynakları yayarak mücadele edebiliriz.

Ayrıca bu tweeti ⬇

ve bu instagram postunu beğenelim,paylaşalım, kaydedelim

Yeşilkartforumun ve doğru bilgilerin sosyal medyada hakkettiği değeri görmesine el birliğiyle destek olalım.

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@muratalper55 peki sizi 3'te durduran şey ne oldu hocam 😃 neden 4-5-6 diye devam etmediniz 😃

allah cezanı vermesin emi kahkaha attım ya 😃 😃

😂😂😂 ne bileyim ben bi kere mükerrer başvuru yaptıysam 50 kere daha yapardım şansımın artacağını düşündüysem 😂😂😂

• ⭐⭐

@Muhtaradana o videoyu dün gördüm. Üstüne greencard kazanıp yeni gitti amerikaya sırf izlenme uğruna fake başvuru yapıyor. Diyor ki Boşa hak kullanmış olduk ama çokta önemli değil nasıl diyebiliyor. şunu söyledi ya hayatı boyunca bütün haksızlıklara maruz kalsın.

• @Rüştü-Gürbüz Vallahi bu hayat pahalılığında çok iyi fiyatlara biletleri bulmuşsunuz.Tebrik ederim sizi Şuan bende gaza geldim .
    Bu fiyatları direk firmaların kendi sitelerinden mi aldınız yoksa skyscanner gibi bilet arama siteleri üzerinden mi buldunuz?
    Kısaca ucuza bilet bulma taktiğiniz nedir?

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Muhtaradana o videoyu dün gördüm. Üstüne greencard kazanıp yeni gitti amerikaya sırf izlenme uğruna fake başvuru yapıyor. Diyor ki Boşa hak kullanmış olduk ama çokta önemli değil nasıl diyebiliyor. şunu söyledi ya hayatı boyunca bütün haksızlıklara maruz kalsın.

klasik türk mantığı kendimi kurtardım geri kalan ne yapıyorsa yapsın... biz hep bu yüzden kaybediyoruz.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Muhtaradana Şimdi baktım hemen çıktı karşıma o zat, çektiği videoların içinde ki bilgileri yeşilkartforum dan alip bir kere bile agzina almadı bir teşekkür bile etmedi ve o bilgileri kendisininmiş gibi yansıttığı için şutlanmıştı buradan, iyi de olmuştu hâla girip bilgileri copy-paste yapıyordur..

• @Erkand kim hocam o

• @diablo_ercan kim hocam

• ⭐⭐

@Özgür-Can buraya yazmak uygun olur mu ki.

• ⭐⭐

@Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Erkand kim hocam o

Youtube de çok kısa bir aramayla bulabilirsiniz, hiç reklam etmeye gerek yok buradan, yeterince primini kastı burası sayesinde.

• ⭐⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@muratalper55 peki sizi 3'te durduran şey ne oldu hocam 😃 neden 4-5-6 diye devam etmediniz 😃

Puhahahaha sesli güldüm🤭

• @Programmer
    Hayır ic organlarimda bir sorun bulunmamaktadir.
    Sadece boy kilo endeksinde sinirin az ustundeydim.
    3 Sene boyle devam edince muaf verildi.

• @Programmer
    Aynen oyle basvurur basvurmaz buraya yesilkartforum ailesi ile paylasmak istedim 🙂
    Normalde ortalarda basvuracaktik. Ancak 5 Ekim Evlilik Yil donumumuz oldugu icin belki sans getirir diye ilk gunden basvurmus olduk 🙂

• Selamlar, aktif olarak yüksek lisans yapmaktayım. Eğitim kısmında some graduate level courses mi seçmeliyim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |