Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@enemy ben de öyle dedim zaten hocam 😂

• Ya gençler ben açık adres kısmına yanlışlıkla e posta girdim bir şey olur mu

• @enemy bısey soracam . benım e devlette apartman no 116-120 yazıyor bosluk bırakın dedıler dırek 116-120 mı yazmalıyım

• Arkadaşlar güncel. Birinci aşamayı tamamlayıp devam ettikten sonra; "The requested URL was rejected. "Please consult with your administrator.
    Your support ID is: 8237186620300450481" hatası alıyorum. Denemediğim yöntem kalmadı. Hatayı alan var mı ?

• Ben adres satırlarının yarısını kullanabılıyorum .normal mı mahallle ısmın yazıyorum cadde ısmını yazarke yarıda kalıyor

• Hadi bakalım bu seneki başvuruyu yaptım. Geçen sene olmadı bu sene çıkmasını bekliyorum.
    Herkese bol şanslar.

• @Nomad-0 Tarayıcınızda açık vpn olup olmadığından emin olunuz, ya da farklı bir tarayıcıdan deneme yapın muhtemelen sorun çözülür

• @Nomad-0, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar güncel. Birinci aşamayı tamamlayıp devam ettikten sonra; "The requested URL was rejected. "Please consult with your administrator.
    Your support ID is: 8237186620300450481" hatası alıyorum. Denemediğim yöntem kalmadı. Hatayı alan var mı ?

Arkadaşlar sorunu araştıra araştıra çözdüm. Sorun fotoğraftan kaynaklanıyormuş. Fotoğrafta Photoshop program bilgisi vs. bulunuyordu ayrıntılara tıklandığı zaman. " https://www.imgonline.com.ua/eng/delete-exif.php " bu siteye girip fotoğrafta gömülü olan gereksiz bilgileri kaliteyi bozmadan kaldırıyor ve tekrar indiriyorsunuz. Tekrar indirmiş olduğum fotoğrafla başvurumu sorunsuz bir şekilde tamamladım. Benimle aynı hatayı alan arkadaşlar bu yöntemi denesinler yüksek ihtimalle sorununuz çözülecektir. Bol şans.

• ⭐⭐⭐

@Nomad-0 Bu genel de yoğunluktan da kaynaklanabilir. Başka bir tarayıcı deneyebilirsin. Bir süre sonra tekrar deneyin.

• Merhaba askerden muafiyeti olanlar sorun yaşar mı

• Herkese bol şans diliyorum. Her şey dilediğiniz gibi olsun 🙂

• Ekim geldi, ilk cemrecard toprağa düştüğüne göre ben de yerimi alayım. Herkese bol şans.

• Allahın izniyle beklenen gün geldi ve başvurumuzu yaptık. Herkese bol şanslar dilerim. Umarım gitme imkan olan kişilere çıkar.

• kafam çok karıştı şimdi büyük harfle mi yazıcam ismi mi küçük harfle mi büyük harfle olursa EMIN küçük harfle olursa Emin diye oluyor hangi türlü yazmam lazım?
    numara verildiği sayfa da büyük harfle gösteriyor ismi

• ⭐⭐⭐

@vega55 Merhaba, hayır yaşamaz. Yine de soralım eğer özel değilse, neden muaf oldunuz ?

• ⭐⭐

şimdi bir tane videoya denk geldim greencard başvuru videosu yapmış fake bilgiler ile doldurdu ve submit butonuna bastı sonrasında 1 hak yedik felan olsun diyor hahahahaha böyle yapan trilyon tane kişi vardır banko. hayır bu kişide yeni gitti amerikaya ayıp ya.

• ⭐⭐⭐

@EminAbi Siz büyük harflerle ama Türkçe karakter kullanmadan yazın. Yani ş, ç , büyük İ , ğ, ü, ö harflerinin yerine bu harflerin noktasız olanlarını kullanın.

• @Programmer
    merhaba bende muafım.
    kilodan dolayı.
    bir sıkıntı olmaz dıye umuyorum.

• @piriyatel Evet. Ama bence hepsini büyük harf yapın. daha kolay oluyor. nokta yok.

• VALLA BENDE DAYANAMADIM ESIM VE BEN BASVURU YAPTIK 🙂
    SIMDI 7 AY BEKLEME ZAMANI 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |